Vestel’den ‘Filenin Sultanları’na ziyaret

Vestel’den ‘Filenin Sultanları’na ziyaret
Vestel, 2023 FIVB Milletler Ligi’nde şampiyonluğu elde eden A Ulusal Bayan Voleybol Grubu oyuncularıyla kutlama için bir ortaya geldi.

ANKARA (İGFA) - Vestel, 2016 yılından bu yana destekçisi olduğu Türk voleybolunu dünya arenasında en düzgün halde temsil eden A Ulusal Bayan Voleybol Kadrosu oyuncularıyla şampiyonluğu kutladı. Vestel Ticaret A.Ş. Genel Müdürü Ergün Güler, A Ulusal Bayan Voleybol Grubu'nun 2023 FIVB Milletler Ligi'nde elde ettiği tarihi başarıyı tebrik etmek emeliyle birinci olarak Türkiye Voleybol Federasyonu Lideri Mehmet Akif Üstündağ’I ziyaret etti.

‘Filenin Sultanları’nın elde ettiği örnek başarıdaki rolünden dolayı Üstündağ’ı kutlayan Güler, akabinde A Ulusal Bayan Voleybol Kadrosu'nun oyuncularıyla buluştu. Oyuncularla başka ayrı sohbet eden Güler, daha sonra tüm idare, teknik grup ve atletlere Vestel’in inovatif, kolay taşınabilir televizyonu Stream Android TV ve Lightfry XXL fritözünü ikram etti.

Güler buluşmada yaptığı konuşmada, “Cumhuriyet tarihinin en başarılı bayan hareketlerinden biri olan ‘Filenin Sultanları’nın FIVB Voleybol Milletler Ligi finalinde elde ettiği tarihi muvaffakiyetten büyük memnunluk ve gurur duyuyoruz. Bu örnek muvaffakiyet bizlere bir kere daha ‘Biz Voleybol Ülkesiyiz’ dedirtti. Başta kadro oyuncularımız olmak üzere bu başarıda emeği geçen herkesi bir kere daha yürekten kutluyorum” dedi.

A Ulusal Bayan Voleybol kadrosunun bugüne kadar elde ettikleri başarılarla, voleybolun hak ettiği ilgiyi görmesine ve sporun ilerlemesine büyük katkıda bulunduklarının altını çizen Güler, “Her vakit vurguladığımız üzere: Sporun kalbinde Vestel, Vestel’in kalbinde spor var. Bundan sonra da Türk sporunun gelişmesi ve milletlerarası arenada daha yeterli yerlere gelmesi için takviyemizi sürdüreceğiz” diye konuştu.

Türkiye Voleybol Federasyonu Lideri Mehmet Akif Üstündağ ise, Güler’le buluşmasının akabinde yaptığı açıklamada, “Türkiye Voleybol Federasyonu olarak Vestel ile uzun yıllardır iş birliği içerisindeyiz. Vestel, Türk voleyboluna verdiği takviyeyle hem Türk voleybolunun gelişimine katkı sağladı hem de milletlerarası alanda değerli muvaffakiyetler elde etmesinde faal rol oynadı. Tıpkı vakitte İdare Şurası Üyemiz olan Vestel Ticaret A.Ş. Genel Müdürü Ergün Güler’e ve Vestel ailesine bu nazik ziyaretleri ve ikramları için de teşekkürlerimi sunuyorum” sözlerini kullandı.