Ziraat Türkiye Kupası 1. Eleme Turu Kura Çekimi İçin Sayılı Günler

Ziraat Türkiye Kupası 1. Eleme Turu Kura Çekimi İçin Sayılı Günler
Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) tarafından yapılan resmi açıklamaya göre, heyecanla beklenen Ziraat Türkiye Kupası 1. Eleme Turu kura çekimi için geri sayım başladı.Türk futbolseverlerin merakla beklediği Ziraat Türkiye Kupası'nda heyecan dorukta! Türkiy

Türk futbolseverlerin merakla beklediği Ziraat Türkiye Kupası'nda heyecan dorukta! Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) tarafından yapılan resmi açıklamaya göre 1. eleme turu kura çekimi için geri sayım başladı. Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) kura çekimlerinin 19 Eylül Salı günü gerçekleştirileceğini duyurdu.

Kura çekimi, saat 11.00'de Riva'daki Orhan Saka Konferans Salonu'nda gerçekleşecek. Kimin kimle eşleşeceği ve hangi takımların birbirleriyle mücadele edeceği bu etkinlikle birlikte netlik kazanacak.

Bu yılki 1. Eleme Turu, toplamda 62 takımın katılımıyla gerçekleşecek. Bu takımların içinde 14 Bölgesel Amatör Lig (BAL) ekibi ve TFF 3. Lig'den gelen 48 takım bulunuyor. Her biri kupa mücadelesine iddialı bir şekilde hazırlanan bu takımlar, Ziraat Türkiye Kupası'nın heyecanını ve rekabetini artıracak.

Haber Editörü