Hakkında
PR / Basın Danışmanı / Gazeteci
  • 34550
  • Yaşadığı yer Türkiye
  • Şehir İstanbul
  • Doğum tarihi 11 January
Henüz albüm eklenmemiş!
Sayfalar
Henüz sayfa eklenmemiş!
Gruplar
Henüz grup eklenmemiş!
Etkinlikler
Henüz eklenmiş etkinlik yok!

Ünlü oyuncu Sevda Dalgıç Dubai tatilinde

Oyuncu Sevda Dalgıç, yeni proje öncesi enerji depolamak için Birleşik Arap Emirlikleri'nin Dubai şehrine gitti…

Beyaz perde de ve televizyon dizilerinde canlandırdığı karakterlerle geniş kitlelerin beğenisini kazanan ünlü oyuncu Sevda Dalgıç, Instagram sayfasından yaptığı paylaşımda Dubai'de yaptığı tatilden kareleri takipçilerinin beğenisine sundu.

‘Arka Sıradakiler’ dizisinde canlandırdığı Özge karakteriyle yakaladığı çıkışın ardından ‘Avlu’daki Bade karakteriyle tüm dikkatleri üzerinde çeken güzel oyuncu Sevda Dalgıç, yeni projeler öncesi Dubai’de tatilini geçiriyor ve bol bol enerji depoluyor.

Devamını Oku
Ünlü oyuncu Sevda Dalgıç Dubai tatilinde

Dövme & Güzellik Stüdyosu Arayışınıza Son Veriyoruz… DS Tattoo & Kalıcı Makyaj

Dövme, sanatın belki de en çok karşılaştığımız türlerinden biri şu sıralar. Dövmeyi yapan kişilerin ‘sanatçı’ ünvanını hak ettikleri de ayrı bir gerçek. Zira @d.s.tattooart Instagram sayfasını incelediğinizde göreceğiniz üzere, kişinin tüm hayatı boyunca bedeninde taşıyacağı bir imgeyi işlemek yetenek, fazlaca emek ve cesaret isteyen bir iş.

DS Tattoo & Kalıcı Makyaj stüdyosu, dövme ve kalıcı makyaj sektöründeki yükselişi ile adından sıkça söz ettiriyor ve adını tüm Türkiye’ye duyurmuş durumda. DS Tattoo Art müşterileri medya dünyasının birçok ünlü ismi de var. Haliyle bu isimle anılması tesadüf değil.

Dövme tutkusu olan birçok ünlü isim tercihlerini DS Tattoo Art’tan yana kullanıyor olmaları, Serkan ve Dila çiftinin mesleğini ne kadar sevdiğini ve ne kadar başarı ile sürdürdüğünü kanıtlıyor.

Güzelliğinize güzellik katan isim Dila Bakır

DS Tattoo Art stüdyoda sadece dövme sanatı değil güzellik ile ilgilide birçok işlem yapılıyor. Burada kendinizi yetenekli ellere teslim ediyor ve stüdyodan mutlu ayrılıyorsunuz. Burada da şu işlemler uygulanıyor;

Kaş pudralama

Microblading

Dudak Renklendirme

Eyeliner-Dipliner-Artliner

İpek Kirpik

Kirpik Lifting

Protez Tırnak

Kalıcı Oje

@d.s.tattooart ve @_expressionart adreslerinden çalışmalarının en güzel örneklerini görebilirsiniz.

Devamını Oku
Dövme & Güzellik Stüdyosu Arayışınıza Son Veriyoruz… DS Tattoo & Kalıcı Makyaj

‘Ecem.s Tattoo’ dövmenin uzmanı!

Dövme hem yapana hem de yaptırana keyiflidir…

Dövme hem yapana hem de yaptırana keyiflidir. Dövmeyi yapan kişi, sanatını konuşturmanın vermiş olduğu hazla bu işi yaparken, dövmeyi yaptıranda ortaya çıkacak sonuç karşısında büyük bir keyif duymaktadır. İki tarafında kazançlı çıktığı nadir mesleklerden birisidir diyebiliriz. Dövme yaptırırken mutlaka uygun bir dövme stüdyosu bulmalısınız ve bu dövme stüdyosunda sağlıklı koşullar altında, tamamen steril çalışan dövme ustalarıyla çalışmalısınız. İstanbul gibi bir yerde birçok dövme stüdyosu bulunmakla birlikte bu işi yapan birçok kişi vardır. Kimisi mesleğine saygının gerektirmiş olduğu tüm kuralları yerine getirirken, kimisi de her gelen kişiye müşteri gözüyle baktığı için bazı noktaları atlayabilmektedir. Burada en önemli nokta ise, dövme sanatını severek yapabilmektir.

İstanbul’da ‘Ecem.s.Tattoo’ olarak tanınan Serkan Güler, dövme konusunda oldukça iyi işler ortaya çıkarıyor. Mesleğine saygısı ve bu işi keyif alarak yapması, ortaya çıkardığı dövme çalışmalarından belli oluyor. Özellikle birçok ünlünün de dövme yaptırmak için uğradığı, ‘Ecem.s.Tattoo’ dövme konusunda adından sıkça söz ettiriyor. İnternette küçük bir araştırma yaptığınızda tanınırlığına ve yaptığı işlere kendi gözlerinizle şahit olabiliyorsunuz. Dövme sanatını konuşturduğu her eseri kendi Instagram sayfasında sergileyen dövmeci Serkan Güler, Kadıköy’de bulunan stüdyosunda dövme sanatını en ince ayrıntısına kadar konuşturuyor.

Serkan Güler, Kadıköy’de de dövme yapan kişiler arasında oldukça tanınır durumda. Yapmış olduğu tüm dövme çalışmalarını görebilmenizin yanı sıra, dövme hakkındaki bir çok konuda tecrübelerini bu sanatı merak eden herkesle paylaşıyor. Eğer İstanbul’daysanız ve ciddi bir şekilde dövme yaptırmayı düşünüyorsanız, dövmeci Serkan Güler’e yani ‘Ecem.s.Tattoo’ ya mutlaka uğrayın. Yapmış olduğu dövme çalışmalarının ne kadar başarılı olduğunu kendi gözlerinizle görün.

Ayrıca ‘Ecem.s.Tattoo’da İpek Kirpik, Protez Tırnak, Dudak Renklendirme, Kalıcı Oje, Kaş Pudralama vb. gibi işlemlerde titizlikle yapılmakta. Bu işlemlerle ilgili tüm bilgileri ‘Expression Art’ Instagram sayfasını takip ederek öğrenebilirsiniz

Devamını Oku
‘Ecem.s Tattoo’ dövmenin uzmanı!

Bu tasarımlar tüm dünyanın dilinde

Muhafazakâr kesimin başarılı tasarımcısı Safiye Ekiz bu seferde sağlık çalışanları için yeni koleksiyon hazırladı. Türkiye’de yaptığı tasarımların yanı sıra moda sektöründe adını tüm dünyaya duyuran Safiye Ekiz devlet hastanesi çalışanlarına fular tasarladı...

Özel tasarladığı fuların birbirinden ayrı hikayesinin de olduğunun altını çizen Ekiz, yaptığı bu kreasyona yaşam çiçeği adını verdi. Yaşam çiçeği desenli fularlarını anlatan tasarımcı, “Yaşam çiçeği iç içe geçen 20 adet çemberden oluşmaktadır ve bu çemberler tüm evrenin sırrını içerisinde saklamaktadır. Yaşam çiçeğinin içerisinde bulunan ilk 7 çember dünyanın 7 günde oluştuğunu simgelemektedir. Yaşam çiçeği kutsal geometrik şekiller ile bağdaştırılmaktadır ve semavi dinlerin hemen hemen hepsinde Yaşam çiçeği kullanılmıştır. Yaşam çiçeğinin içerisinde ayrıca Platon’un 5 cismi ile Metatron’un küpü bulunmaktadır. Platon’un 5 cismi ile Metatron’un küpü ise tüm evrenin varoluşunu inşa etmektedir” dedi.

Hayatın inceliğini yaptığı tasarımlara da yansıtan Safiye Ekiz, yaşam çiçeği koleksiyonun en ideal yerinin de hastaneler olduğunu söylüyor. Pandemi sürecinde yükün büyük bölümünü omuzlayan sağlık çalışanlarına bu tasarımlarla bir nevide teşekkür etti.

Devamını Oku
Bu tasarımlar tüm dünyanın dilinde

Emre Aşık’ın 20 Yaş Küçük Sevgili… Melisa Özmen ile Aşk İddiası!

Eski milli futbolcu Emre Aşık eski eşinden ayrıldıktan sonra uzun süredir ortalarda görünmüyordu. Fısıltı gazetesi yayılınca ünlü futbolcu Emre Aşık’ın yeni sevgilisi merak konusu oldu. Cemiyet hayatından tanıdığımız genç iş kadını ve yardımsever, sosyetik güzel Melisa Özmen olduğu iddia ediliyor. Melisa Özmen’in Instagram hesabı başka biri tarafından ele geçirilince Emre Aşık ve Melisa Özmen’in samimi konuşmaları ortaya çıkmış. Bu yazışmalar ortaya çıkmasın diye Melisa Özmen’in para ödediği söylentiler arasında.

Bu aşk Melisa Özmen’in Vaniköy’deki yalısında başlamış, yıllar önce röportaj için bir araya gelen ikili, samimi halleri ile dikkat çekmişlerdi. Aralarındaki büyük yaş farkı bu aşk için sorun olacak mı zamanla göreceğiz. Bakalım bu ikiliyi yan yana ne zaman göreceğiz?

Kaynak: Aslı Bayrak

Devamını Oku
Emre Aşık’ın 20 Yaş Küçük Sevgili… Melisa Özmen ile Aşk İddiası!

Annemin Sesi kitabının lansmanı yapıldı

Araştırmacı gazeteci Tülay Demir Oktay’ın merakla beklenen kitabı Annemin Sesi, Turkuvaz Kitap etiketiyle çıktı. Kanyon D&R ‘da yapılan lansmana Orhan Gencebay, Sevim Emre, Tuğba Özerk ve seçkin davetliler katıldı. Davetliler yazar Tülay Demir Oktay’a tebriklerini iletirken kitap imzalatmayı da ihmal etmedi. Orhan Gencebay Tülay Demir Oktay’ı özel olarak tebrik ederek” Türkiye’nin bu tarz yazar ve kitaplara ihtiyacı var” dedi...

Her şey iki yıl önce, tüm Türkiye’nin ‘Hacire Anne’ olarak tanıdığı acılı bir annenin isyanıyla başladı. Hacire Anne, elinde bir çekiçle HDP Diyarbakır İl Binası’nın camlarını tuzla buz etti, ardından, ‘Çocuğumu almadan buradan hiçbir yere ayrılmıyorum!” diyerek kapı önünde oturma eylemi başlattı.

Bu kitapta kendi iradeleriyle evlenmeleri bile mümkün değilken dağa götürülmüş ve henüz 8, 12, 15 yaşlarındayken ellerine silah verilmiş küçücük, gencecik çocukların hikâyelerine tanıklık edecek, kızı için ağıtlar yakan Türkân Anne ve evlat nöbetindeki diğer annelerin içimizi yakan acılarına siz de ortak olacak, Ayşegül Anne’nin, ‘Evladımı sizden söke söke alacağım!’ diye haykıran sesini duyacaksınız.

Annemin Sesi’nde, ‘Televizyonda annemi gördüm. Annemin sesini duydum ve kaçtım…’ diyen Mustafa’nın ve diğer evlatların yaşadıklarını ve tüm açıklığıyla PKK terör örgütünün yaşattıklarını bulacaksınız.

Sadece Türkçe değil, İngilizce ve Felemenkçe olarak da yayımlanacak olan Annemin Sesi, üç yıllık titiz bir çalışmanın sonucunda tamamlandı. Tülay Demir Oktay, kitabını niçin üç farklı dilde yazdığını anlatırken, “PKK terör örgütünün gerçek yüzü, yurt dışında pek fazla bilinmiyor. Oralarda ne annelerin mağduriyetinden haberdarlar ne de kaçırılan gençlerin çektiği acılardan… İşte ben, kitabımı İngilizce ve Felemenkçe olarak da kaleme alırken hem acılı annelere birazcık nefes olmak hem de Avrupalıların işin doğrusunu göstermek istedim. Amacım terörün gerçek yüzünü fark etmeleri, PKK denen kanlı örgütün kandırıp dağa kaçırdığı gençlerin seslerini işitmeleriydi,” diyor.

Turkuvaz Kitap etiketiyle raflarda yerini alan Annemin Sesi kitabının tüm gelirleri Diyarbakır annelerinin hizmetinde kullanılacaktır.

Annemin Sesi, tüm kitapçılarda…

Tülay Demir Oktay

Son yıllarda Diyarbakır Anneleri ve PKK terör örgütünden kaçan gençlerle yaptığı görüşmelerle dikkat çeken yetenek uzmanı, eğitimci, gazeteci ve yazar Tülay Demir Oktay, 1960’dan itibaren Hollanda’da yaşayan bir ailenin üçüncü kuşak torunudur. Eğitimini Hollanda Marnix Akademi Pedagojik Bilimler Bölümü’nde tamamlayan ve “Hollanda’da Son 50 yıldaki 50 Etkin Türk” listesine seçilen Oktay’ın, Talent by TD adında, çocuklarla gençlerin yeteneklerini keşfetmeye yönelik bir derneği bulunmaktadır. Bunların dışında Tülay Demir Oktay, Hollanda merkezli My Core Talents adlı şirketini ülkemizde Yetenek Avcısı adıyla hayata geçirmiştir. 2013-2021 yılları arasında Hürriyet gazetesinde köşe yazarı ve röportajcı olarak görev yapmış, Kanal D’de Set Ekstra adlı programı sunmuştur. Keşke Deme ve Çocukken Ne Olmak İsterdin? isimli iki kitabı daha vardır. Daily Sabah gazetesinde zaman zaman yazıları çıkmaktadır.

KÜNYE

Annemin Sesi

Tülay Demir Oktay

Turkuvaz Kitap

Devamını Oku
Annemin Sesi kitabının lansmanı yapıldı

Uzman Estetisyen Sakine Soydan yazdı: Eyvah yaşlanıyorum!

Yaşlanmanın bedensel ve ruhsal bir evrimle dönemi olduğunu kabul ederek işe başlayabiliriz. Her canlı doğar büyür yaşlanır ve ölür. Vücudumuzun en verimli ve estetik açıdan en konforlu zamanları tabii ki gençlik çağlarıdır. Zaman ilerledikçe organlarımız, üretim sistemimiz ve koruyucu hücrelerimizin tolerasyonu azalır. Gerekli besin ihtiyacını karşılayamazken dışardan tatbik ettiği,  takviye edici ürünler ve uygulamalar da artık yetersiz kalır. Öncelikle yaşlanmayı geciktirmenin ve önüne geçmeni en önemli koşulu bu evrilmeyi kabul etmek ve cildimizi ihtiyaçlarını iyi tanımakla olacaktır. Cildimizin zamanla ihtiyaçlarının değiştiğini, ne tarz ürünlere, uygulamalara ihtiyaç duyduğunu ve aslında bunu bize bazı ipuçlarıyla da gösterdiğini gözlemlemekle başlayabiliriz. Cildimizin Dermis tabakası yani canlı hücrelerin ve yaşamsal döngüyü ayakta tutan tabakanın bu dönemde beslenmesi takviye uygulamalarla besin üretimi işini arttırması yüzeyde bizim görmüş olduğumuz keratınosit hücrelerin bulunduğu epidemis tabakasını da mümkün mertebe ince olmasını sağlamalıyız. Epidermis tabakasının ince olması dışardan verilen kozmetik maddelerin ve uygulamaların aşağıya daha etkili bir biçimde inmesini sağlayacaktır. Doktorlar tarafından bazal tabakanın güçlenmesi için yapılan Prp, Mezoterapi, Vitamin enjeksiyonları, Hifu cihazları ile yapılan elastini güçlendirmek, Kolojen dolgular, Botoks uygulamaları etkili olacaktır. Mutlaka düzenli cilt bakımları yaptırmak, evde dermakozmetik ürünler kullanmak cildi nemli tutmak ve yaz kış ultravıole ışınlara karşı korumakta yaşlanmayı geciktirici ve önleyici olacaktır. Her yaşın kendine has bir güzelliğinin olduğunu belirterek cilt sağlığımızı korumanın da çok önemli olduğu söyleyebilirim. Aynı zamanda antıoksıdan tüketmek tüm organlarımızın ve hücrelerimizin doygunluğunu arttırarak uygulamaların ve kozmetik kullanımının etkisini arttıracaktır.

Uzman Estetisyen Sakine Soydan

Devamını Oku
Uzman Estetisyen Sakine Soydan yazdı: Eyvah yaşlanıyorum!

Ünlü DJ Emre Aşık İstanbul’u salladı

Menajerliğini Tolga Kuru’nun yaptığı İzmir’in ünlü DJ’i Emre Aşık’ın ikinci kez davet edildiği  İstanbul’un en ünlü mekanları arasında yer alan TEKYÖN’ü tekrar salladı.  18 Şubat Cuma gecesi TEKYÖN’ün DJ kabininde yerini alan Emre Aşık, 2100 kişiye çaldığı şarkılarla coşturdu. Edindiğimiz bilgiler arasında İstanbul’a yerleşmeyi planlayan ve DJ’liğin yani sıra oyunculuk ve ses eğitimi alan DJ Emre Aşık, yakın zamanda yeni projelerle de isminden bahsettireceğe benziyor.

 

Devamını Oku
Ünlü DJ Emre Aşık İstanbul’u salladı

İlk Seans: NMSM‘nin fragmanı rekor kırdı

Fragman 1 milyon kişi tarafından izlendi…

Yapımcılığını Hann Yapım’ın yönetmenliğini ise Gökhan Murat Toktamışoğlu’nun üstlendiği korku üçlemesinin ilki ‘İlk Seans: NMSM’nin fragmanı rekor kırdı. Fragman kısa sürede 1 milyon kişi tarafından izlendi.

14 gün vizyon tarihi ve 60 dakikalık versiyonla sinema sektöründe bir ilke imza atan İlk Seans NMSM Türk sinemasında bir ilke imza attı. Vizyona girmek için gün sayan filmin fragmanı kısa sürede büyük ilgi gördü ve sosyal medya da çok fazla yorum aldı.

11 Mart Cuma günü sinemaseverlerle buluşacak “İlk Seans: NMSM” sadece 14 gün vizyonda kalacak.

İlk Seans NMSM

Üçleme serisinin ilk filmi olan İlk Seans: NMSM’nin adı fobilerin baş harfinden oluşuyor. Niktofobi; Karanlıktan korkma / Mizofobi; Kirlilikten korkma / Skiofobi; Gölgelerden korkma / Musofobi; Fareden korkma!

Devamını Oku
İlk Seans: NMSM‘nin fragmanı rekor kırdı

Yaratıkla korkularınızla yüzleşin

Sinema sektöründe aldığı öncü kararlarla adından söz ettiren Hann Yapım, 60’ar dakikalık korku ve gerilim temalı üçleme filmiyle Türkiye’de bir ilke daha imza atıyor.

Yapımcılığını Hann Yapım’ın yönetmenliğini ise Gökhan Murat Toktamışoğlu’nun üstlendiği korku üçlemesinin ilki ‘İlk Seans: NMSM’ 11 Mart Cuma günü sinemaseverlerle buluşacak.

Film için özel yaratık tasarlandı

Korku filmi için özel bir ekiple çalışan Hann Yapım 3D modelleme ile yaptırdığı yaratıkla da bu alanda Türkiye’de bir ilke daha imza attı. Profesyonel ekip tarafından ilk önce konsept çizimleri yapıldı. Yaratığın modellenme aşamasında dünyada yapılan örnekler incelendi. Filmde görülmesi istenen biçimine dair düzenlemeler, eklemeler çıkartmalar şeklinde gerçekleşti. Modelleme aşamasından sonra yaratığın doku kaplamaları yapıldı. Değişik deri formları, göz biçimleri, diş yapıları denendikten sonra kaplaması hazırlanan model filmde görüleceği şekle ulaştı. İstenen model oluşturulduktan sonra yaratığın hareket etmesi için iskelet sistemi yapıldı. İskelet sistemi yaratığın yapacağı tüm hareketlere göre oluşturulduktan sonra hareket testlerine başlandı. Seyirciyi tasarım ve modelleme ile çok şaşırtacak yaratığın hazırlık süresi 5.5 ayda tamamlandı.

11 Martta Cuma günü vizyona girecek olan İlk Seans: NMSM sadece 14 gün vizyonda kalacak.

Devamını Oku
Yaratıkla korkularınızla yüzleşin