Hakkında
Henüz açıklama eklenmemiş!
Henüz albüm eklenmemiş!
Sayfalar
Henüz sayfa eklenmemiş!
Gruplar
Henüz grup eklenmemiş!
Etkinlikler
Henüz eklenmiş etkinlik yok!

Mehmet Ali Erbil'in Doktor Kardeşinden Yeni Açıklama

Bir süredir yoğun bakımda yaşam mücadelesi veren şovmen Mehmet Ali Erbil'in sağlık durumuyla ilgili, kardeşi Yeşim Erbil'den yeni açıklama geldi.

Mehmet Ali Erbil'in kardeşi Prof. Dr. Yeşim Erbil, bir aydır yoğun bakımda olan sanatçının durumu hakkında bilgi verdi. "Abim uçurumdan düşüyordu, ipi tuttu" diyen Yeşim Erbil, Mehmet Ali Erbil'in solunum cihazından ayrıldığını duyurdu.

"YOĞUN BAKIMDA TEDAVİSİ DEVAM EDECEK"

Bir aydır yoğun bakımda tedavi gören Mehmet Ali Erbil'in sağlık durumu hakkında son bilgiyi doktor kardeşi Prof. Dr. Yeşim Erbil sosyal medyadan paylaştı. Mehmet Ali Erbil'in solunum cihazından ayrıldığını belirten Yeşim Erbil, "Abimin tedavisi yoğun bakımda devam edecek" dedi.

"ABİM UÇURUMDAN DÜŞÜYORDU, İPİ TUTTU"

İşte Yeşim Erbil'in açıklaması:

"Son durumu paylaşmak istiyorum. Abim uçurumdan düşüyordu, çakılmak üzereyken uzatılan ipi tuttu. Aslında özeti bu. Solunum cihazından ayrıldı. Çok uzun ve yıpratıcı travmanın yarattığı hasarı vücut onaracak. Yoğun bakımda tedavi devam edecek. Bu süre ne kadar olacak bilemeyiz.

Devamını Oku
Mehmet Ali Erbil'in Doktor Kardeşinden Yeni Açıklama

Antalya Gündoğmuş Belediye Başkanlığı Kamu işçisi ilanı

Antalya Gündoğmuş Belediye Başkanlığı İŞKUR üzerinden an itibariyle yayınlamış olduğu ilanla geçici işçi statüsünde 29 Beden İşçisi alımı yapacağını duyurdu

29 Beden İşçisi (Genel) alımı için adayların en az ilköğretim mezunu olması harici farlı br istek yoktur.

YAZININ TAMAMI İÇİN TIKLAYIN

 

Devamını Oku
Antalya Gündoğmuş Belediye Başkanlığı Kamu işçisi ilanı

Hadi ipucu sorusu ve cevabı

11 kasım hadi ipucu!

sorusu :Alışverişin güvenli olduğu internet sitelerinde, site adresinin yazdığı yerde hangi simge bulunur?

Cevabı: Kilit (Asma Kilit)

 

Hadi ipucu sorusu ve cevabı

Hadi ipucu 4 Kasım sorusu ve cevabı : Paris'in Demir Leydisi nedir?

4 kasım hadi ipucu! Paris'in Demir Leydisi nedir? Herkesin heyecanla beklediği Hadi yarışması, ipucu sorusunu sosylam meyda hesabından paylaştı.Bu sefer Fransa'dan gelen sorunun paylaşılması ile birçok vatandaş tarafından cevabı araştır. İnternetten oynanan bilgi yarışmasında bugünün sorusu Fransa'dan geldi. Peki, Paris'in Demir Leydisi nedir?

İşte, 4 Kasım saat 20.30 başlayacak olan Hadi ipcu cevabı:Eyfel Kulesi

#Hadi, #Hadiipucu

 

Devamını Oku
Hadi ipucu 4  Kasım sorusu ve cevabı : Paris'in Demir Leydisi nedir?

Mehmet Ali Erbil'in durumu kötüleşti

Yaklaşık bir haftadır Maslak'ta bir hastanenin yoğun bakım servisinde yatan Mehmet Ali Erbil’in durumu yeniden kötüleşti. Kızı Sezin Erbil sosyal medya hesabından 'Canım babam, her şeyim yoğun bakımda. Tekrardan dualarınıza ihtiyacımız var' mesajını paylaştı.

Uzun süren tedavi sürecinin ardından dün Erbil'den iyi haber gelmişti.Ünlü şovmen bugün tekrar fenalaştı. Kanama geçiren Erbil, apar topar operasyona alındı.

Babasının sağlık durumunu sosyal medyadan duyuran Sezin Erbil, sevenlerinden dua istedi. Erbil; 'Canım babam, her şeyim yoğun bakımda tekrardan dualarınıza ihtiyacımız var' mesajını paylaştı.

 

Devamını Oku
Mehmet Ali Erbil'in durumu kötüleşti

İlk Kez Babalık Heyecanı Yaşayan Arda Turan, Bebeği İçin 41 Tane Koç Kestirdi

Geçtiğimiz günlerde ilk bebeğini kucağına alan futbolcu Arda Turan, ilk bebeği Hamza Arda için 41 adet koç kestirerek ihtiyaç sahiplerine dağıttı.

OĞLU İÇİN 41 TANE KOÇ KESTİRİP DAĞITTI

Arda Turan'ın eşi Aslıhan Doğan Turan, geçtiğimiz perşembe günü Nişantaşı'nda bulunan özel bir hastanede doğum yapmıştı. Oğullarına Hamza Arda adını veren çiftin 41 tane koç kestirdiği iddia edildi. Doğum sırasında da eşinin yanında olan ve onu yalnız bırakmayan Turan, kestirdiği koç etlerini ihtiyaç sahiplerine dağıttı.

Devamını Oku
İlk Kez Babalık Heyecanı Yaşayan Arda Turan, Bebeği İçin 41 Tane Koç Kestirdi

4 milyon çocuk "trafik dedektifi" oldu

“Çocuklar İçin Trafik Eğitimi (Trafik Dedektifleri) Projesi” kapsamında bu yıl 700 bin çocuk trafik güvenliği eğitimi aldı. Hedef yıl sonuna kadar  1.5 milyon çocuğun bu eğitimi almasını sağlamak. Jandarma, köy ve kırsal alanlardaki çocuklara trafik eğitimi verecek.

İçişleri Bakanlığı tarafından başlatılan "Çocuklar İçin Trafik Eğitimi (Trafik Dedektifleri) Projesi" kapsamında bu yıl 700 bin çocuğa trafik güvenliği eğitimi verildi. Yıl sonuna kadar bu sayıyı 1.5 milyona çıkarmayı hedefleyen Bakanlık, proje başladığı günden bugüne kadar  ise, 4 milyon 400 bin öğrencinin bu eğitimi almasını sağladı.

İçişleri Bakanlığınca, 03-17 yaş aralığındaki çocukların trafik kuralları konusunda bilgilendirilmeleri, aile bireylerinin trafik kazaları ile ilgili farkındalıklarının artırılması ve bu alanda kamuoyunun oluşturulması amacıyla, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, Milli Eğitim Bakanlığı, Diyanet İşleri Başkanlığı işbirliğinde "Çocuklar İçin Trafik Eğitimi (Trafik Dedektifleri) Projesi" hayata geçirildi. Proje kapsamında Emniyet Genel Müdürlüğünce bu yıl yaklaşık 700 bin öğrenciye trafik güvenliği eğitimi verildi. Bakanlık, 2018-2019 Eğitim ve Öğretim yılı sonuna kadar 1,5 milyon çocuğun trafik güvenliği eğitimi almasını hedefliyor.

4 MİLYON 400 BİN ÇOCUK TRAFİK EĞİTİMİ ALDI

Çocuklarda trafik güvenliği bilincini ve farkındalığını artırmak amacıyla başlatılan proje kapsamında bugüne kadar yaklaşık 4 milyon 400 bin öğrenciye eğitim verildi. Bakanlık, köy ve kırsal alanlarındaki çocukların da bu eğitimlerden yararlanabilmesi  amacıyla Jandarma Genel Komutanlığını projeye dahil etti.

Ayrıca okul öncesi eğitim, ilkokul ve ortaokul öğrencilerinde “trafik güvenliği bilinci” oluşturulması ve gelecekte trafik kuralları konusunda duyarlı davranışlar sergileyecek bireylerin yetiştirilmesi amacıyla, İçişleri Bakanlığı, Milli Eğitim Bakanlığı ve Türkiye Radyo ve Televizyon Kurumu’nun işbirliğinde “Öğrencilerde Trafik Bilincinin Geliştirilmesi İşbirliği Protokolü”  bu yıl Eylül ayında  imzalanmıştı.

Devamını Oku
4 milyon çocuk  "trafik dedektifi" oldu 4 milyon çocuk  "trafik dedektifi" oldu

Müslüm Gürses'in Hayatının Anlatıldığı Filmin Çekimlerinde 21 Milyon Lira Harcandı

Usta sanatçı Müslüm Gürses'in hayatını anlatan 'Müslüm' filminin 1 yıl süren çekimleri için 21 milyon lira harcandı.

Yapımcılar, başrollerini Timuçin Esen ve Zerrin Tekindor'un paylaştığı "Müslüm" filmi için kesenin ağzını açtı. Filmin bütçesi 21 milyon lirayı buldu.

21 MİLYON LİRA HARCANDI

Arabesk müziğin efsane ismi Müslüm Gürses'in hayatını anlatan "Müslüm" filmi, 26 Ekim'de vizyona giriyor. Müslüm Gürses'i Timuçin Esen'in, Muhterem Nur'u Zerrin Tekindor'un canlandırdığı film, kadrosu ve konusu kadar bütçesiyle de iddialı. Filmin maliyetinin tam 21 milyon lira olduğu ortaya çıktı.

4 MİLYON İZLENME HEDEFLİYORLAR

Çekimleri 1 yıl süren filmin yapımcısı Mustafa Uslu'nun sonuçtan çok memnun olduğu gelen haberler arasında. Yapım şirketi, filmle en az 4 milyon seyirciye ulaşmayı hedefliyor. Aynı yapım şirketi geçen yıl çektikleri "Ayla" için de 14 milyon lira harcamış ve o film 5 milyon 588 bin kişi tarafından izlenmişti.

Müslüm filmi 26 Ekim'de vizyona girecek.

Devamını Oku
Müslüm Gürses'in Hayatının Anlatıldığı Filmin Çekimlerinde 21 Milyon Lira Harcandı

Uyuşturucunun zararları sahnede anlatıldı

Uyuşturucu ve madde bağımlılığıyla mücadeleye dikkat çekme amacıyla kaleme alınan “Benim Umudum Var” adlı tiyatro oyunu Şişli Cemil Çandaş Kent Kültür Merkezi’nde sahnelendi.

Emin Özbey ve Orhangazi Akıncı’nın yazdığı, Yaşar Şengül’ün yönettiği ve ücretsiz izlenen ''Benim Umudum Var'' tiyatro gösterisi büyük ilgi gördü. Aralarında Mehmet Pamukçu, Gülcihan Mandan, Orhangazi Akıncı, Elif Çapkın, Nergiz Obzak, Buket Aras, Ertaç Yıldız ve Tolga Öz gibi sanatçıların yer aldığı oyunda uyuşturucu kullanma yaşının 10’a düşmesi ve dağılmış ailelerde bireylerin karşı karşıya kaldıkları sorunlara dikkat çekildi.

ŞENGÜL: İLGİDEN MEMNUNUZ

Oyunun yönetmeni Yaşar Şengül oyun sonrası yaptığı açıklamada, son dönemde alınan önlemler sayesinde uyuşturucu ve madde bağımlılığının ciddi oranda düştüğünü ifade etti. Şengül, “Sanatçı arkadaşlarımızla bugün ortaya koyduğumuz oyun, toplumu ve aileleri bilinçlendirmek açısından oldukça önemliydi. Tiyatromuza gösterilen ilgiden çok memnun kaldık. Genç arkadaşlarımızın uyuşturucudan uzak durmasına yardımcı olduysak ne mutlu bize” açıklamasını yaptı.

Devamını Oku
Uyuşturucunun zararları sahnede anlatıldı