Hakkında
Henüz açıklama eklenmemiş!
Henüz albüm eklenmemiş!
Sayfalar
Henüz sayfa eklenmemiş!
Gruplar
Henüz grup eklenmemiş!
Etkinlikler
Henüz eklenmiş etkinlik yok!

Seda Akgül'den olay itiraf! 150 bin TL.

Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa'nın canlı yayın konuğu olan sunucu Seda Akgül, popüler olduğu yıllarda bir iş adamı tarafından sadece akşam yemeği yemek ve birlikte görüntülenmek için 150 bin TL teklif aldığını açıkladı.

Seda Akgül şu açıklamalarda bulundu:

"Çok ünlü bir restoranda bir iş adamı kendisi İstanbullu değil. Sadece restoranda yemek yiyip restorandan çıkarken benimle görüntülenmek istiyor. Karşılığında para teklif etti. 100 -150 bin TL gibi bir para. Bu olay ben 2-3 yıl önce çok popüler bir programı sunarken oldu.

Ya ben ne bileyim adam hırlı mı hırsız mı? Benim adım bu adamla çıkacak, bu adamın sicili ne?

'Bu adamla sevgili gibi yapacaksın bir süre' dediler. O kişiyle hiç tanışmadım. Ankaralı olduğunu biliyorum. Ön ismini biliyorum. 'Çok ciddi, çok iyi bir aile reklama ihtiyacı var' dediler.

Devamını Oku
Seda Akgül'den olay itiraf! 150 bin TL.

“Annem”e görkemli gala!

Başrollerinde Sumru Yavrucuk ve Özge Gürel’in oynadığı, yönetmenliğini Mustafa Kotan’ın yaptığı, yapımcılığını HANN ve Motion Content Group’un üstlendiği bu yılın iddialı projelerinden “Annem” filminin galası geçtiğimiz akşam yapıldı.

Ayşe Balıbey, Evren Erdoğan, Bener Karaçor’un kaleme aldığı, evladı için imkansızlıkları mümkün hale getiren fedakar bir anne ve annesinden utanan, yaşadığı yerden bir an önce kurtulmak isteyen genç kızın hikayesini anlatan filmde Sumru Yavrucuk ve Özge Gürel ile birlikte rol alan; Sercan Badur, Itır Esen, Fatma Toptaş, Fulya Özcan, Zuhal Acar, Tuğçe Karabayır da galada hazır bulundular.

Mendillerini yanlarına alsınlar Film gösterimi öncesi basın mensupları ile bir araya gelen oyuncular, sırayla mikrofona konuşarak, heyecanlarını dile getirdiler.

Gazetecilerin; “Filmin davetiyesinin nostaljik mendillerle gönderildiğini” hatırlatması üzerine Yönetmen Mustafa Kotan ve oyuncular; “Bu gösterim filmin galası olduğu için mendilleri biz gönderdik. “Annem” i izlemeyen giden seyirciler, mendillerini yanlarına almayı ihmal etmesinler” dediler.

Ünlü isimler katıldılar “Annem” filminin galasına; Erol Evgin, Serkan Çayoğlu, Tarık Sezer, Yeşim Ceren Bozoğlu, Murat Evgin, Deniz Akkaya, Gülşah Saraçoğlu, Şencan Güleryüz, Gökçe Özyol ve eşi Ayça Akoğlu Özyol gibi ünlü isimler de katıldılar.

Devamını Oku
“Annem”e görkemli gala!

Bu yaz neler oldu?

Bodrum’la başlayan yaz sezonu, Çeşme-Alaçatı, İzmir, Rodos, Mikanos, Santorini derken Ukrayna-Kiev ile bitti. Final güzel oldu.. Ama daha yaz benim için bitmedi..

Kenan Erçetingöz

Öncelike bu yazımı saklayın. Seneye size çok güzel bir yaz rehberi olacağına eminim.)

Yedik, içtik, gezdik ve İstanbul’a geldik. Bu yaz nasıl geçti anlamadım. Aslında bu yaza, birkaç yaz sığdırdım.. O kadar çok gezdim ki, nasıl bitti hiç anlamadım.

Bodrum’la başlayan yaz sezonu, Çeşme-Alaçatı, Rodos, Mikanos, Santorini derken Ukrayna-Kiev ile bitti. Final güzel oldu..

Tabii siz benim “Yaz bitti” dediğime bakmayın.. Daha Alanya ve Antalya tarafı var sırada.. Daha Kıbrıs-Girne var.. Sıcak bölgelerde yaz devam ediyor.. Güneş beni bekliyor..

GARSON SORUNU!

Konuya Bodrum ile başlarsak, bu yaz Bodrum geçen yıllara nazaran biraz sönüktü. Belli başlı mekanların dışında çoğu mekan bekledikleri müşteriyi bulamadı. Bunda en büyük etken, kalitesizlik, düzgün personel yetersizliği, lezzetlerdeki tatsızlık ve fahiş fiyatları sıralayabiliriz.

“Yemekler çok lezzetsiz” dediğimde, “Aşçımız kaçtı efendim” diyen mekanı gördüm ben! Yaşadığı ortamdan, baskıcı aileden kaçan, “hem tatil hem iş yaparım” diye gelmiş ama hiçbir eğitimi olmayan garsonlar (özellikle genç kızlar) gördüm ben! Elinde sigarayla müşteri karşılayan, 10 dakika sonra gelip suratsız bir şekilde “Ne istediniz?” diye soran garsonlar gördüm ben.

Ama bu tip mekan sahiplerine bakarsanız, altlarında son model arabalarla dolaşıyorlar! “Hep bana, hep bana” demekle, mekanına, çalışanına yatırım yapmamakla mekan sahibi olunmaz!

Yeme-içme ve eğlence sektörünün en büyük sorunu yazlık bölgelerdeki kaliteli personel yetersizliğidir!

Hep söylerim; Volue For Money.. “Ödediğim paranın karşılığını aldığım mekanları severim” diye.. Bunların en başında Bodrum’da Maça Kızı ve Sait Restoran, Fenix, Zuma, Serafina, People’ı sayabilirim. Pahalı ama kaliteli. Kalite; pahalıdır. (Nusret’i bu kategoriye koymuyorum)

LAHMACUN NEDEN 75 TL?

Bodrum’un en çok konuşulan konusu, her yaz olduğu gibi lahmacunun 75 TL. olmasıydı!

Bu konu abartı bir konu.. Çünkü Bodrum’da 10 TL’ye de lahmacun var. Ama lahmacunu 75 TL. satan, örneğin Maça Kızı mekanın konumu, giderleri, profesyonelliği, personeli, kalitesi, denizi, plajı, havlusu vs. çok farklı.. 75 TL’nin içinde bunların hepsi var.

10 TL’lik lahmacun yemek isterseniz, bir esnaf dükkanında tabii ki yiyebilirsiniz ama Maça Kızı’na vs. yerlere gidiyorsanız saydıklarımı göz önünde bulundurmanız gerekir.

SAİT İSTANBUL’A GELİYOR!

Bodrum’da mekanım Sait Restoran.. Sait, bence Bodrum’un balıkçı sembolü.. Bırakın Türkiye’yi, dünyanın hiçbir balık restoranında bu kadar zengin bir balık tezgahı görmedim. Bunu da, tüm Bodrum’a balık temin eden firmadan bizzat teyid ettim.

Sait de batan güneşi seyretmekten aldığım zevki çok az yerde almışımdır. Çünkü orada batan güneşin içinde sevgi var, lezzet var, profesyonellik var, dostluk var, mükemmel bir ortam var.

Sait, bu yıl Nisan sonunda İstanbul’a geliyor. Galata Port projesinde artık Bodrum’un simge balıkçısı Sait Restoran da olacak. Ve İstanbul’a çok yakışacak.

ONAYLADIĞIM MEKANLAR

Tabi ki Casa Costa Hotel&Beach.. Gündoğan’daki bu mekan evim gibi.. Tam bir aile beach'i. Denizin en güzel olduğu yer. Personelin kalitesi.. Lezzetin tadı.. Ortamın ferahlığı ve güzelliği. Tüm özelliklerin toplandığı mekan burası. Sahibi Gültekin Güvensoy’un tüm karakteristik özelliklerini taşıyor. “Her şeyin en iyisi olacak”.. Ve gerçekten öyle. Yapaylığa, gereksiz detaylara, abartıya gerek duyulmayan bir makan; Casa Costa Beach&Hotel.

Diğer mekanım ise Türkbükü’nde Mavi Suite.. Her Pazar 14.00'de çıkan “Fırın mantı-Saray Mantısı”nı heyecanla bekledim. Mekanın işletmecisi Cemal Yarar kardeşim inanılmaz bir ev sahibiydi. Cemal, 30 yıldır Türkbükü’nde yaşıyor ve Maça Kızı’na 14 yaşında işe başlamış ve mesleği yalayıp yutmuş çok başarılı birisi. Mekanına tüm tecrübe yansımış.

Türkbükü’ndeki balıkçım ise her zaman olduğu gibi Miam.. Dünyada eşi benzeri olmayan balıkçı-kulüp mekanda sokak masasında oturup gelen geçeni seyrederken yediğim balığın tadı hiçbir yerde yok. Mekan sahibi Haluk Bingöl’ün profesyonel ve dost yaklaşımıyla mekanı mekan yapan şef Uysal Altı’nın sıcaklığı her şeye bedel. Hele hele o, kaymaklı ekmek kadayıfı yok mu, beni benden aldı. Kışın da açık mekan.. Gideceğim..

Gölköy’deki romantik balıkçım ise; Orkide.. Gün kararınca, plaj hengamesi bitince, dalgaların sesiyle birlikte yenilen rakı-balığın güzelliği bir başka oluyor Orkide’de.. Tam bir esnaf olan mekan sahibi Ahmet Erol’un sıcaklığı, şef aşçılar Abdullah ve Adnan Sütçü’nün yaratıcı lezzetleri inanılmaz güzeldi.

Türkbükü’nün esnaf ama kaliteli balıkçısı Atılay’ı unutmamak lazım. Hiçbir mekana gitmek istemediğimde tercih ettiğim mekan Atılay Balık.. Kalite-Hesap dengesini en iyi tutturan balıkçı.. Tescilli levrek lokumunu yemenizi tavsiye ederim. Kışın da açık mekan. Gideceğim..

Reana Beach; Gölköy’ün yenisi.. Çok şık ve kaliteli bir mekan olmuş. Sakin ve huzurlu şekilde denize girmek istiyorsanız kesinlike tavsiye ederim. Çok yeni bir mekan. Seneye çok daha güzel olacağına hiç şüphem yok. Özellikle Göltürkbükü denilen koca bir belde de kaliteli caz dinleyebileceğiniz bir mekan. Aşkın Arsunan ve ekibiyle gün batımında inanılmaz keyifli bir gecce yaşadım. Yaz bitmesin istedim. Tadı damağımda kaldı Reana ve caz’ın..

Happy Hour denilen saatte (17.00-21.00) tek gittiğim mekan ise Bella Sombra Hotel.. İskender Paydaş ve ekibiyle müthiş eğlendim. Beni dans ederken kimse göremez ama burası dans ettiğim tek eğlence mekanı oldu.

Yemeklerimizi lezzetle yedikten sonra ne yapıyoruz? Tabii ki, number one Sess kulübe geçiyoruz.. Nedim Binler komutasında, Ecevit ve Yüksel Yılan önderliğinde kaliteli eğlencenin adresine gidiyoruz. Yıllardır değişmeyen kaliteli çizgisiyle tüm Sess ekibini kutluyorum. Gecce kulübü olup, böyle kaliteli servis ve hizmet olan başka bir yer var mıdır acaba?

People; Türkbükü’nün yemekli-müzikli tek kaliteli mekanı.. Hem en iyi sanatçıları dinleyeceksiniz, hem de çok kaliteli yemek yiyebileceksiniz. İkisi aynı ortamda olan tek mekan People. Tabi ki sanatçıların fahiş fiyat alması, mekan kirası, personel derken iş zor ama bu tip yerlerin devam etmesi gerektiğine inanıyorum. Sahne sanatçılarının bu tip kaliteli mekanlar için uçuk rakamlar yerine özel fiyat uygulaması gerektiğine inanıyorum. Yoksa şarkılarını icra edecekleri böyle kaliteli mekanlar kalmayacak ve onlar da sahne alacak yer bulamayacak.

Türkbükü’nde gittiğim ve her zaman tavsiye edeceğim diğer zevkli mekanlar ise şöyle; Flamm.. Kai Beach.. Garo’s.. Galen.. La Rica.. Shenai..

İrfan Kuriş’in tecrübesi oğlu Can’a geçmiş. Kapı girişi alınmayan tek beach; Flamm.. Huzurlu ve lezzetli bir mekan.

Garo’s balıkçısını ihmal etmiştim ama hakkını vermek lazım. 10 numara mezeler ve lezzetler var. En eski dostlarımdan olan Garo’yu tebrik ederim. Allah nasip ederse önümüzdeki yaz Garo’s da daha fazla zaman geçireceğim, acısını çıkaracağım.

Bursalı genç işadamı Erdi Yazıcı’nın Galen Otel&Beach’i kendi tarzıyla, kimseye ödün vermeden kaliteli hizmet verdi bu sezon. Örnek vermek gerekirse; Evinden su getiren, öğlen yemeği için evine giden müşteriyi uzaklaştırdı!

Erdi Yazıcı’ya tek tavsiyem, akşam restoranı için, o kadar güzel, profesyonel ve güler yüzlü personelin olduğu bir ortamda daha kaliteli, daha lezzetli, daha yaratıcı bir aşçıyla menü hazırlamasıdır.. Seneye inşallah.

Kai Beach, ilk senesinde kalitesiyle fark yaratmış. Farklı lezzetler süper. Deniz güzel.. Müzik güzel.. Bence Kai Beach olmuş. Tebrik ederim.

Özlem Mekik’in La Rica’sı yeni. Ama ilk sezonunda 10 numara aldı benden.

The White Rabbit; Yeni mekan.. Ba-yıl-dım.. Serpme kahvaltının nasıl yapılması gerektiğinin en güzel örneğini yaşayacağınız, kaliteli ve lezzetli bir mekan olmuş. Carolina Okman’ı tebrik ederim. Seneye bu mekanı çok daha fazla duyacaksınız ve gitmek için can atacaksınız.

Küçükbük’deki Serafina’yı unutmayalım.. Gitmediyseniz çok şey kaçırdınız. Benim özel yerlerimdendir.. Yemekleri, lezzetleri, denizi, akşam Ali Sayar’lı müzikleri ile vazgeçilmezimdir. Kaliteli mekanın adresidir. Tam Volue For Money’dir. Gününüz ve gecceniz bu mekanda çok keyifle geçecektir.

X Beach.. Özel bir beach.. Rahat edebileceğiniz, Maldiv havası yaşayacağınız, keyif alacağınız bir beach.. Geniş bir kumsal, nefis bir deniz, özel bungalovlar, nefis lezzetler.. Kesinlikle tavsiye ederim.

Moon Beach.. Başarılı Ali-Erkan Ünal kardeşlerin mekanları.. Hem otel, hem de beach olarak hizmet veriyor.. Farklı ve avrupai bir havası var. Beach de keyif yapmak için değişik alternatifli köşeler var. İster şezlong, ister loca, ister kum, ister iskele üstünde güneşlenebilirsiniz. Yemekler 10 numara 5 yıldız. Hizmet? Ali ve Erkan Ünal’ın olduğu yerde bu soruyu sormak bile yanlış olur. Hizmet sekötrünün en eskilerinden ve en iyilerinden olan insanlar bunlar.. Moon Beach. Benden tam puan aldı. Ve her gittiğimde aynı keyfi verdi. Tebrik ederim.

Quzine kahvaltı evi.. Gitmediyseniz, kesinlikle gitmenizi tavsiye edeceğim bir cennet bahçesi.. Köy kahvaltısının en güzel örneğini bulabileceğiniz bir mekan. Bir aile işletmesi olan mekanda anne börekleri pişiriyor, oğul Mustafa mekanı işletiyor. Yöresel lezzetleri bulacağınız bu mekanda gerçekten keyif alacaksınız, kahvaltısına şaşacaksınız. Akşam için dostlarınızla mangal yapmak isterseniz masanızı da ayırtabilirsiniz. Her Çarşamba günleri de birbirinden güzel ev yemekleri var. Kışın da açık, gidebilirsiniz.

Bozukbağ kahvaltıcısı.. Bodrum’un en yeni, en modern, en geniş, en doğal kahvaltı evi. Türkbükü-Yalıkavak yolu üstünde yemyeşil bir alana yayılmış bir mekan.. Sabah 09.00’dan akşam 17.00’ye kadar sadece kahvaltı veren bir mekan. Birçok ünlüyü kahvaltı sırasında uyku mahmurluğu halinde güneş gözlükleriyle görmeniz mümkün. Tüm ürünler kendi tarlalarından, kendi tavuklarından. Hepsi doğal. Menemeni kuyu ateşinde önünüzde pişiyor, yemeğe doyum olmuyor.

Devamını Oku
Bu yaz neler oldu?

'Çukur' dizisine üç yeni transfer!

Show TV’de yayınlanan, Ay Yapım imzalı, fenomen dizi ‘Çukur’un ekibine yeni sezonda sürpriz isimler dahil olmaya devam ediyor. Geçtiğimiz hafta yeni sezon ilk bölümü yayınlanan ve izlenme rekorları kıran dizinin kadrosuna usta oyuncular Nur Sürer, Meral Çetinkaya ve Salih Kalyon katıldı.

Üçüncü sezonu büyük heyecanla beklenen Çukur, ekranlara hızlı bir giriş yaptı. İlk bölümüyle hem reytinglerde hem de sosyal medyada adını zirveye yazdıran dizinin yeni sezonu sürprizlerle devam ediyor.

Pazartesi günü yayınlanacak yeni bölümünün ilk sahnesinde usta oyuncu Salih Kalyon Aliço’nun babası olarak izleyicinin karşısına çıkıp herkesi şaşırtmıştı.

Sürer’in canlandıracağı Fadik ile Çetinkaya’nın hayat vereceği Makbule karakteri hikayeyi nasıl etkileyeceği merak edilirken şimdiden sosyal medyada konuşulmaya başlandı.

Devamını Oku
'Çukur' dizisine üç yeni transfer!

Gribe karşı bağışıklık sisteminizi güçlendirerek önlem alın!

Eylül ayının gelmesi ile sonbahar soğukları kapımıza dayandı. Değişen hava sıcaklıkları ile birlikte halsizlik, nezle ve grip gibi hastalıklar da kendini göstermeye başladı. Peki bağışıklık sistemimizi güçlendirerek bu hastalıklardan korunabilmek mümkün mü? İstanbul Okan Üniversitesi Hastanesi Beslenme ve Diyet Bölümü’nden Uzm. Dyt. Sinem Usuk, açıkladı.

Sağlığı korumak ve güçlendirmek için yüksek besin değeri olan “gerçek besinleri” tüketmek yaz veya kış fark etmeksizin en temel hedefimiz olmalı. Vücudumuzda bağışıklık sistemi de dahil olmak üzere tüm sistemlerin tükettiğimiz besinlerden gelen besin öğelerine ihtiyacı vardır. Besin öğelerini, besinlerin içerisine saklanmış esas süper kahramanlar olarak düşünebiliriz. Bağışıklık sistemi söz konusu olduğunda ön plana çıkan öğeler ise A, C, E vitaminleri ile çinko minerali oluyor. Omega-3 yağ asitleri de yine immün sistemin en güçlü destek kuvvetlerinden biri. Mevsime uygun beslenerek aslında bu saydığım tüm besin öğelerini kolaylıkla bağışıklık sistemimize sunabiliyoruz. Sebze ve meyve tezgahlarında kışın hakim olan koyu yeşil yapraklı sebzeler, parlak turuncu renkler boşa değil, havalar soğudukça yağlanan leziz balıklar da... Hepsi tam da bu besinlerin içerdiği vitamin ve minerallere olan ihtiyacımızın arttığı dönemlerde beslenmemize dahil olmak üzere hazırlar.

Güçlü Bağışıklık Sistemi Bunlara Dikkat!

A vitamini, özellikle solunum sistemi yolu enfeksiyonlarından koruyucu rolüyle etkisi kesin olarak kanıtlanmış bir vitamin. Besinlerle günlük ihtiyacımızı çok rahat karşılayabiliyoruz. Hayvansal kaynakları arasında karaciğer, yumurta, süt ve tereyağı yer alırken bitkisel olarak ise özellikle, koyu yeşil yapraklı sebzeler (ıspanak, pazı vb) ile turuncu renkli (havuç, kış kabağı vb.) sebzeleri tüketeceğiniz bir diyetin; A vitamini ihtiyacınız konusunda yeterli olacağına emin olabilirsiniz. Etrafınızda soğuk algınlığı geçiren insan sayısının artmasını takiben yeşil, sarı ve turuncu renklerin de beslenmenizdeki hakimiyetinin artması gerektiğini unutmayınız. A vitamini karaciğerde depolanabildiğinden, besin takviyesi olarak bilinçsiz tüketilmesi de zehirlenmelere yol açabilir.

“Gün İçinde Tüketilen 2 Mandalina Günlük C Vitamini İhtiyacını Karşılayabilir”

En temel koruyucularımızdan olan C vitaminini, suda eriyen ve vücudumuzda depolanamayan bir vitamin olduğu için günlük olarak almamız gerekiyor. Beslenmedeki C vitamini deposu gıdalarımız ise; taze sebze ve meyveler. Hayvansal besinler bu noktada C vitamini açısından oldukça zayıf, hatta birçoğunda neredeyse hiç C vitamini bulunmuyor. Yetişkin bir bireyin günlük ortalama 90 mg C vitamini alması gerekiyor. Bu teorik bilgiyi pratiğe dökecek olursak; 2 küçük boy mandalina 85 mg, 1 orta boy portakal 115 mg, 1 adet kivi 75 mg, 3 sivri biber 110 mg C vitamini içeriyor. Yani sabah kahvaltıda 3 adet yeşil biber ve gün içinde 2 adet mandalina tüketerek günlük C vitamini ihtiyacımızın üstüne dahi çıkabiliyoruz. Bu nedenle kış geldi diye eller hemen C vitamini preparatlarına değil, C vitamini zengini sebze ve meyvelere gitmeli. Emzikli bireylerin C vitamini ihtiyacı emzirmeyen yetişkin bireylere göre daha yüksek olduğundan bu dönemdeki kadınların C vitamini alımını daha yüksek tutmalarında fayda var. Yoğun stresli bireylerde, alkol ve sigara tüketenlerde, ateşli ve viral hastalıklarda, antibiyotik ve ağrı kesici kullanımı olan kişilerde de günlük C vitamini ihtiyacı daha yüksek oluyor.

Çinko Daha Hızlı Toparlanmanızı Sağlar!

Çinko güçlü bir antioksidan mineraldir. Dolayısıyla bağışıklık sisteminin güçlenmesinde veya güçsüz düşüp hastalandığımızda daha hızlı toparlanmamızda önemli rol oynar. Bu yüzden de bizler birçok multivitaminin içerisinde hatta bazen sadece C vitaminiyle kombine olarak çinkoyu görmekteyiz. Besinsel çinko kaynaklarına baktığımızda ise özellikle hayvansal besinler, kırmızı et başta olmak üzere iyi birer çinko kaynağı. Bununla birlikte yağlı tohumlar (özellikle kabak çekirdeği), koyu yeşil yapraklı sebzeler de çinko açısından bizi desteklemekte.

Su Tüketimi ve Uyku Bağışıklık Sisteminin Olmazsa Olmazı!

Yeterli su tüketimi, bağışıklık sistemi elemanlarının sorunsuz çalışması için çok değerli. Kışın gelmesiyle birlikte, su tüketimimiz artması gerekirken ne yazık ki azalıyor. Ancak özellikle enfeksiyon durumlarında su tüketiminin ekstra özenli bir şekilde arttırılması gerekmekte. Kronik yorgunluk da hastalık riskini arttıran faktörlerden biri. Beslenmenize gösterdiğiniz özeni günlük uyku düzeniniz için de göstermeniz sistemin tüm çarklarının doğru çalışması için gerekli.

“Bilinçsiz Yapılan Diyetler Bağışıklık Sistemini Düşürür”

Son olarak; bilinçsizce uygulanan, yeterli ve dengeli olmayan beslenme programları, özellikle çok düşük kalorili şok diyetler metabolizmayı her anlamda hırpalar ve sizi hastalıklara açık konuma getirir. Özellikle; düşük kalorili diyetler, kişilerde yeterli besin öğesi desteğini sağlamadığından bağışıklık sistemini zayıflatır. Kilo vermek için bir diyet sürecinde de olsanız almanız gereken zorunlu besin öğeleri vardır. Kısa vadede hızla kilo vermek amaçlanarak gereksiz besin kısıtlamaları yapılan diyetlerde arka planda bağışıklık sisteminizi zayıflattığınızı unutmayınız.

Devamını Oku
Gribe karşı bağışıklık sisteminizi güçlendirerek önlem alın!

Şahsiyet'ten bir güzel haber daha! Önce Emmy şimdi ise..

Şahsiyet dizisindeki performansıyla akıllara bir kez daha kazınan Haluk Bilginer, Uluslararası Emmy Ödülleri'nde En İyi Erkek Oyuncu kategorisinde finale kaldı. Şahsiyet dizisinden bir başka güzel haber ise Meksika’dan geldi. Türkiye için bir ilki gerçekleştirecek fenomen dizi, Meksika’da uyarlanacak.

Uluslararası Televizyon Sanatları ve Bilimleri Akademisi, 2019 yılının Uluslararası Emmy Ödülleri finalistlerini açıkladı.

Bu yıl 21 ülke ve 11 kategoriden 44 finalistin ilan edildiği ödüllerde, Türkiye’den Haluk Bilginer, Şahsiyet dizisindeki rolüyle En İyi Erkek Oyuncu kategorisinde finale kaldı.

ŞAHSİYET MEKSİKA’DA YENİDEN ÇEKİLECEK!

Bugüne kadar 20 ülkeye satışı gerçekleştirilen Şahsiyet’ten bir güzel haber de Meksika’dan geldi. Türkiye için bir ilki gerçekleştirecek fenomen dizi, Meksika’da uyarlanacak. Uyarlamanın yapımı ise dünyaca ünlü Viacom International Studios (VIS) ve Ay Yapım ortaklığında gerçekleştirilecek.

Senaryosunu Hakan Günday’ın yazdığı, yönetmenliğini Onur Saylak’ın yaptığı Şahsiyet, güçlü oyuncu kadrosu ve özgün senaryosuyla izleyicilerin büyük beğenisini toplamış ve pek çok ödülün yanısıraIMDB’nin tüm zamanların en iyi dizileri listesinde de yerini almıştı.

65 yaşındaki emekli adli katip memuru Agâh Beyoğlu’nu (Haluk Bilginer) merkezine alan ve sürükleyici senaryosuyla izleyiciyi nefessiz ekran başına toplayan Şahsiyet, 12 bölüm olarak tasarlanmış ve yayınlandığı Puhutv’de 10 milyondan fazla tekil izleyiciye ulaşmıştı.

Devamını Oku
Şahsiyet'ten bir güzel haber daha! Önce Emmy şimdi ise..

Irina Shayk'ın parti kıyafeti beğeni topladı!

Irina Shay'ın Harper’s Bazaar Icons Partisi’nde giydiği elbise beğeni topladı.

rina Shayk, geçtiğimiz günlerde New York’ta düzenlenen Harper’s Bazaar Icons Partisi’nde H&M siyah kadife üst ve etek giydi.

Siyah kadife etek ve fırfırlı üst 2019 Sonbahar Conscious Exclusive Koleksiyonu’na ait ve ikisi de geri dönüştürülmüş polyesterden üretildi.

Koleksiyon, 26 Eylül itibariyle satışa sunulacak.

Devamını Oku
Irina Shayk'ın parti kıyafeti beğeni topladı!

Azra Akın'dan Fahriye Evcen yorumu!

İki yıl önce Atakan Koru ile evlenip, Edirne'ye yerleşen Azra Akın AVM turunda görüntülendi. Akın, oğlu ile geçirdiği keyifli vakti anlattı...

ki yıl önce Atakan Koru ile evlenip, Edirne'ye yerleşen Azra Akın AVM turunda görüntülendi. Akın, oğlu ile geçirdiği keyifli vakti anlattı... Azra Akın, doğum kiloları nedeniyle eleştiri alan Fahriye Evcen'e de destek verdi.

Demir ile geçen günler çok özel anlar. O minik ayakları çok özleyeceğim. Uyanıyoruz, kahvaltı yapıyoruz sonra oyun başlıyor. Sonra öğlen yemeği... Doğada olmayı çok seviyor. Banyo zamanı çok keyifli geçiyor.

Hayvanlara çok meraklı. Kedi, köpek çok seviyor. Fiziksel aktivite çok seviyor. Şuan 10 aylık. Çok küçük..

Bir anne olarak, öncelikle bir insan olarak birbirimizin kilolarıyla ilgilenmemiz çok ayıp. Hele bir anneye (Fahriye Evcen) bunun yapılması çok yanlış.

Devamını Oku
Azra Akın'dan Fahriye Evcen yorumu!

Demet Şener hamile mi? Açıkladı...

Demet Şener hamile olduğunu yönünde çıkan haberleri yalanladı.

Haziran ayında Cenk Küpeli ile evlenen Demet Şener'in hamile olduğu iddia edilmişti.

Demet Şener iddialara 2. Sayfa programında yanıt verdi.

"Hayır haberler doğru değil. Her ay benim hamile olduğum haberi çıkıyor. Şimdilik böyle bir durum yok.

Demet Şener hamile mi? Açıkladı...

Behzat Ç.'den hayranlarını sevindirecek haber!

6 yılın ardından tekrar BLU TV'de ekranlara geri dönen Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi dizisinin hayranlarını sevindirecek açıklama geldi.

BluTV özel yapımı olarak izleyicilerin karşısına çıkan efsane dizi Behzat Ç. 9 bölümden oluşan 1. sezonun ardından beklenen sorunun cevabı geldi. Blu TV yaptığı açıklamayla dizinin geniş hayran kitlesine müjdeyi verdi.

İnter Medya’nın yapımcılığını üstlendiği, Ercan Mehmet Erdem’in kaleme aldığı, Serdar Akar’ın yönetmenliğini üstlendiği, başrolünde Erdal Beşikçioğlu’nun yer aldığı ‘Behzat Ç.: Bir Ankara Polisiyesi’, ikinci sezonuyla da yine BluTV’de seyircisi ile buluşmaya hazırlanıyor.

Dizinin 1. sezonunda bölüm sürelerinin 45 dakika oluşu üzerine seyircilerden bu konuda yoğun talep gören dizinin 2. sezonunun her bölümünün 60 dakikadan oluşacağı öğrenildi.

Behzat Ç.'nin kadrosunda Erdal Beşikçioğlu, Nejat İşler, Canan Ergüder Ece, Ege Aydan, İnanç Konukçu, Berkan Şal, Güven Kıraç, Belçim Bilgin, Eray Eserol, Ayça Eren, Ahu Türkpençe, Kemal Burak Alper, Hüseyin Sevimli, Rıdvan Aybars Düzey, Gülşah Çomoğlu ve Kadir Çelik yer alıyor. 

Devamını Oku
Behzat Ç.'den hayranlarını sevindirecek haber!