Hakkımızda
Haber programları, televizyon dizileri kesitler ve bölümler, full HD sinema filmleri #haber, #televizyon, #dizi, #sinema, #program, #mügeanlı, #esraerol, #18dakika, #dirilişertuğrul, #egeninhamsisi, #jetsosyete, #payitahtabdülhamid, #TRT1, #atv, #Ahaber, #cananbarlas, #habertürk, #cnntürk, #tele1
  • Gündem
  • 0

NR1 Token ile Aralık Ayı İkinci Hafta Fırsatları

NR1 Token Aralık ayında içinizi ısıtan fırsatlarıyla geliyor. Hadi sende NR1 Token satın al ve bu fırsatları yakala. Prestijli ve VIP etkinliklerde yerini ayırt.

NR1 Token’in bu haftaki hediyelerinin çekiliş tarihleri:

  • Yılmaz Erdoğan – 6 Aralık
  • Hakan Küfündür & Masur Ark Aziret – 7 Aralık
  • Fashion Tv Restoran, Ankara – 8 Aralık
  • Soner Olgun, Moda Kayıkhane – 9 Aralık
  • Mehmet Erdem, Mask Beach – 9 Aralık
  • Ayta Sözeri, Mask Beach – 10 Aralık
  • Flyzone – 11 Aralık

Oyuncak ve İllüzyon Müzesi – 12 Aralık

Devamını Oku
NR1 Token ile Aralık Ayı İkinci Hafta Fırsatları

Dolar üzerinden asıl hedeflenen ne?

Kurtuluş Tayiz: "Cumhurbaşkanı Erdoğan, kur atakları karşısında dik durmasaydı, paniğe geçilecekti"

Dolar üzerinden asıl hedeflenen ne?

Muhalefetin sokak çağrısı ne anlama geliyor?

Canan Barlas ve Cemil Barlas'ın moderatörlüğünde A Haber ekranında yayınlanan 'Canan Barlas ile Gündem' programında konuklar Sabah Gazetesi Haber Koordinatörü Abdurrahman Şimşek, Akşam Gazetesi Yazarı Kurtuluş Tayiz, Sabah Gazetesi Haber Müdürü Nazif Karaman ve A Para Yayın Koordinatörü Özlem Doğaner ile siyasete ve gündeme dair sıcak gelişmeler masaya yatırıldı. Konuklar ile "Kur operasyonunun arkasında ne var?", "Piyasaları kimler sabote etmeye çalışıyor?" ve "Döviz kurlarındaki dalgalanmayla ne amaçlanıyor?" sorularına yanıt arandı.

Devamını Oku
Muhalefetin sokak çağrısı ne anlama geliyor?

Karadeniz'de heyecanlandıran keşif

Yavuz Donat bugünkü yazısında bizzat görüp incelediği Filyos Limanı ile ilgili önemli bilgiler paylaşırken Karadeniz'de ikinci bir müjdenin daha gelmek üzere olduğunu duyurdu. Türkiye'nin 150 yıllık hayalinin gerçekleşeceğini belirten Donat bu yeni müjdenin bölgenin kaderini değiştireceğinin altını çizdi.

Devamını Oku
Karadeniz'de heyecanlandıran keşif

NR1 Token Kasım ayı fırsatları sürüyor

NR1 Token ile Kasım AyKazandıkça kazandıran NR1 Token ile hediyeler bitmiyor. Hadi sende NR1 Token satın al ve bu fırsatları yakala. Prestijli ve VIP etkinliklerde yerini ayırt.

 

NR1 Token’in bu haftaki hediyelerinin çekilş tarihleri:

 

Via Sea, Aslan Park, Tema Park – 22 Kasım

Wrant of Man, VIP Özel Gösterim – 23 Kasım

Sagopa Kajmer, Mask Beach – 23 Kasım

Park of istanbul – 23 Kasım

Fashion TV Restorat – 24 Kasım

Aman Ne Komik, Profilo AVM Sahnesi – 25 Kasım

Oyuncak ve İllüzyon Müzesi – 25 Kasım

Cem Adrian, Mask Beach – 25 Kasım

Khontkar, Mask Beach – 27 Kasım

Via Sea, Aslan Park, Tema Park – 29 Kasım

Oyuncak ve İllüzyon Müzesi – 30 Kasımının

Devamını Oku
NR1 Token Kasım ayı fırsatları sürüyor

Asgari ücrette son durum

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Bilgin, aralık ayında başlayacak asgari ücret görüşmelerinin ay sonuna kadar uzamayacağını, 1-2 hafta içinde tamamlanacağını açıkladı.

Devamını Oku
Asgari ücrette son durum

İstanbul’un trafiği zehirliyor

istanbul trafiği sadece yaşattığı stresle değil, hava kirliliği nedeniyle de insan sağlığını tehdit ediyor. Gün geçtikçe içinden çıkılmaz hale gelen probleme kati bir çözüm gerekiyor. Stresten kurtulmak, daha önemlisi zehir solumamak için.

Devamını Oku
İstanbul’un trafiği zehirliyor

En uzun ay tutulması

Son 580 yılda yaşanan en uzun Ay tutulması, 19 Kasım'da birkaç saatliğine gözlemlenebilecek. Son yüzyılın en uzun tam Ay tutulması ile 580 yılın en uzun Parçalı Ay tutulması 19 Kasım'da gözlenecek. NASA'dan yapılan açıklamada, Ay'ın yüzde 97'sinin Dünya'nın gölgesinde kalacağı tutulmanın 3 saat, 28 dakika ve 23 saniye süreceği belirtildi. Açıklamada, tutulmanın ABD'nin 50 eyaleti eyaleti, Kanada ve Meksika, Latin Amerika, Polinezya, Avustralya ve Çin'in bazı bölgelerinden gözlemlenebileceği kaydedildi. Ay, tutulma sırasında Dünya'dan en uzak noktada olacak.

Devamını Oku
En uzun ay tutulması

GSS borcu olana müjde!

Milyonlarca vatandaşın sağlık harcamalarının finansmanını sağlayan Genel Sağlık Sigortası (GSS) ve prim borcu olanlara yeni imkânlar sunulurken, yapılandırma hakkı devam ediyor. Prim borcu olup daha önce gelir testi yaptırmayanlar için tanınan süre 30 Kasım'da doluyor. Geliri düşük olanlar, eğitimini tamamlayıp çalışmayanlar, işsiz kalanlar tek kuruş ödemeden ya da ödeme kolaylığı ile sağlık primi borçlarından kurtuluyor.

Devamını Oku
GSS borcu olana müjde!

Kemal Kılıçdaroğlu, kimlerle helalleşeceğini açıkladı

Kemal Kılıçdaroğlu, kimlerle helalleşeceğini tek tek açıkladı

Kemal Kılıçdaroğlu, kimlerle helalleşeceğini açıkladı