Hakkında
Henüz açıklama eklenmemiş!
Henüz albüm eklenmemiş!
Sayfalar
Henüz sayfa eklenmemiş!
Gruplar
Henüz grup eklenmemiş!
Etkinlikler
Henüz eklenmiş etkinlik yok!

İslami Sohbet

Bildiğiniz gibi Türkiye genelinde uzun yıllardır chat ve sohbet alanında çalışma gösteren pek çok site bulunmaktadır. Sizlere en üst düzeyde hizmet veren sohbet siteleri arasında yer alan sitelerden siz de seçiminizi yaparak en iyi sohbet etme keyfini yaşayabileceksiniz. Sohbet sitelerinin özellikle mobil giriş avantajına sahip olması Sohbet sitelerinin mobil giriş avantajına sahip olması siteyi diğer sitelerden ayırmaktadır.

 

Sizlere beklentileriniz doğrultusunda çözümler sunan mobil sohbet sayesinde sizde benzersiz bir sohbet etme keyfini yaşayacaksınız. İster mobil ister yetişkin isterseniz normal sohbet odalarına giriş yaparak kendinizde uygun olan kişilerle arkadaşlık kurabilir eğlenceli sohbetler gerçekleştirebilirsiniz. Evde canınız sıkılıyorsa can sıkıntınızı kolay bir şekilde atmak için İslami sohbet sitelerini ziyaret etmenizi tavsiye ederim.

 

Mobil Sohbet Nedir?

 

Mobil sohbet deyince hepimizin aklına telefonumuz yardımıyla kendi numaramızla sohbet etmek gelebilir. Fakat mobil sohbet öyle bir şey değildir. Mobil sohbet aslında IRC tabanlı sohbet sunucusu anlamına gelmektedir. Sohbet sitesi vasıtasıyla siz de hem kendinize özel profil oluşturabilir hem de kendinize uygun olan kişilerle arkadaşlık kurabilirsiniz. İster telefonunuza uygulamayı indirerek isterseniz de telefonunuz üzerinde web sayfası üzerinden mobil sohbet sitesine girerek istediğiniz gibi sohbet edebilirsiniz. Genellikle sohbet sitelerine üyelik ücretsiz olarak gerçekleştirilmektedir. Telefonunuzla internetiniz olan her yerden sohbet sitesine giriş yaparak kendinize yeni çevre edinebilirsiniz.

 

Güzel sohbetler yapacağınız ve keyifli bir şekilde vakit geçireceğiniz sohbet siteleri ile siz de hayatınıza renk katabilirsiniz. Siteye üye olduktan sonra kolay bir şekilde giriş yapabilir ve sohbet etmeye başlayabilirsiniz. Geveze sohbet sitesi üzerinden siz de hiç tanımadığınız kişilerle tanışarak fikir alışverişinde bulunabilirsiniz. Eğer iş yerindeyseniz ve çalışma arasında mola verdiyseniz eğer mobil sohbet sitesine giriş yaparak siz de molanızı verimli bir şekilde geçirebilirsiniz. Hayatınızla olan bitenlerle alakalı ya da ailenizle alakalı sohbet edebilir ve vakit geçirebilirsiniz.

 

Mobil Sohbet Odalarının Avantajları

 

Geveze sohbet sitelerinin normal sohbet sitelerine göre avantajları bulunmaktadır. Bu avantajlar arasında hemen her yerden sohbet sitesine giriş yapacağınızı bilmeniz gerekiyor. Kendinizi mutlu ederek boş vaktinizi verimli bir şekilde geçirmek için güvenilir bir sohbet sitesini tercih etmeniz gerekiyor. Bildiğiniz gibi günümüzde gelişen teknolojiyle beraber sohbet siteleri de giderek kendini geliştirmekte ve değişmektedir. Odaklanma problemi olan kişiler için de eğlenceli oyun odaları sayesinde hem oyun oynayabilir hem de vakit geçirebilirsiniz.

 

Sohbet etmek isteyenler için de sohbet odaları en güvenilir sohbet etme keyfini sizlere sunmaktadır. Siz de siteye üyeliğinizi gerçekleştirdikten hemen sonra kısa sürede siteye adapte olarak oyun oynayabilir ya da sohbet edebilirsiniz.Mobil Sohbet Siteleri arasından siz de seçiminizi yaparak 7 gün 24 saat sohbet etme keyfini yaşayabilirsiniz. Sosyal konulardan tutun da iş hayatınızla ilgili konulara kadar pek çok konuda sohbet etme imkanına sahip olabilirsiniz.

Devamını Oku
İslami Sohbet

Kesintisiz Enerji İçin Kiralık Jeneratör Zamanı

Sürekli olarak şantiyelerde iş yapıyorsanız eğer, bunun için ihtiyaçlarınızın başında jeneratör gelecektir. İnşaat sektöründe ki gelişmeler ile artık yükselen binalarda iş yapmak için her zaman enerjiye ihtiyaç olduğunu düşünürsek eğer, bunu da mobil jeneratör kiralama ile yapmanız mümkün olacaktır. Peki nedir bu araçların özellikleri diyorsanız eğer, haberimizi okumaya devam ederek, avantajlarını öğrenebilirsiniz. Her şeyden önce, bu mobil araçlar nerede olursanız olun elektrik ihtiyacınızı karşılıyor.

 

Bu sayede işinizi kesintisiz bir şekilde yapmaya devam ediyorsunuz. Özellikle şantiyelerde bu tür ihtiyaçlar çok fazla olduğu gibi, ayrıca film çekimlerinde, konser etkinliklerinde, toplu organizasyonlarda da yine elektrik elde edebileceğiniz başka bir yer olmadığı için, buralarda elektriği mobil araçlar ile elde edebiliyorsunuz. Bu araçlar içerisine monte edilmiş olan jeneratörler sayesinde, kolaylıkla işinizi halledebileceğinizi söyleyelim. Üstelik jeneratör kiralama derdinin yanı sıra, artık nasıl getireceğim, nasıl götüreceğim, yakıtı biter mi, bozulur mu? gibi endişeleriniz de olmayacak.

 

OMFDMq.png

 

Jeneratör Kiralamada Üstün Hizmet Zamanı

 

Bunun nasıl olduğunu merak ediyorsanız, öncelikli olarak www.kiralıkjeneratör.com (TÜRKÇE Karakterli) sitesine girmelisiniz. Göreceğiniz üzere size sadece jeneratör vermiyorlar. Hem onun bağlı olduğu aracı ve hem de araç ile birlikte, alanında uzman bir ekip ile çalışmış oluyorsunuz. Bu sayede jeneratörü bilen teknisyen sayesinde kesintisiz bir şekilde enerji ihtiyacınızı da karşılamaya devam etmiş oluyorsunuz. Tabii ki jeneratör kiralama fiyatları bu gibi nedenlerden dolayı gözünüze yüksek gelebilir.

 

Ancak gelmemeli. Normal şartlarda kendiniz uzun süreli kullanım için kiralık jeneratör tedarik edebilir veya satın alabilirsiniz. Bu aracın bakımları, istediğiniz performansı elde etmeniz ve kesintisiz enerji sağlaması gibi bir çok kriter bulunuyor. Oysa ki firma sayesinde bunları sorun etmiyorsunuz. Çünkü araçlara özel olarak montajı yapılan bu jeneratörlerin, hava sistemleri bile özel olarak ayarlanıyor. Böylelikle minimum yakıt ile maksimum verim alıyorsunuz. Sadece daha az yakıt harcaması bile bu nedenlerden dolayı, sizin mobil jeneratör tercih etmenize neden oluyor.

 

OMFmJY.png

 

Mobil Jeneratör İşinizi Güvenle Yapın

 

Mobil jeneratör kiralama ile birlikte, aklınıza kamyonun arkasına yüklenmiş ve büyük, gürültülü, çevreye duyarsız bir araç gelebilir. Bu tamamıyla yanlış olduğu gibi, yine firmanın bu konudaki hassasiyetleri araçlarını incelediğiniz zaman ön plana çıkıyor. Her şeyden önce araçların tamamı çevreye duyarlı, özel yalıtımları sayesinde, dışarıya minimum ses veren ve bu sesin ise desibelinin çok küçük olması ve ayrıca titreşim ve benzeri durumlarında olmamasından dolayı, kolay, güvenli, sessiz, hızlı bir şekilde enerji ihtiyacınızı da karşılamış oluyorsunuz.

 

Tüm bunlar ele alındığında artık jeneratör kiralama da profesyonel bir ekip ile çalışmak ve özel araçları sayesinde, tüm güvenlik tedbirleri alınmış olan ve yine devletin iş güvenliği ve sağlığı konusunda ki hassasiyetleri gözetilerek hazırlanmış olan mobil (taşınabilir, hareket halinde) jeneratörler ile artık nerede olursanız olun enerji ihtiyacınızı da karşılamış olacaksınız.

Devamını Oku

Kaz eti üretimi için en iyi ırk seçimi :

Kaz eti insanlar için son derece faydalı ve en organik, protein kaynağı olmaktadır. Ve bu yüzden bu sektör hızla gelişmiştir ve devam etmektedir. Ama bu sektörde başarılı olmak için, bazı konularda bilgili olmanız gerekmektedir.

 

Eğer yeni olarak bu sektörde faaliyet göstermek isterseniz, doğru ırk seçimi ile alakalı bilgi edinmeniz, gerekmektedir. Kaz yetiştiriciliğine başlamak için, doğru ırk seçimi önemli olmaktadır ve tavsiyemiz deneyimli veya bu sektörde uzman kişilerden yardım almanız olmaktadır.

 

Linda kazı ekonomik değeri ve avantajları :

 

Kazlar ise diğer kuşlar gibi farklı ırklara sahip olmaktadırlar. Ve bu ırkların ise verimlilik açısından farkları, ise yetiştiricilik için uygun olup olmadıklarını belirlemektedir.

 

Eğer kaz yetiştiriciliği konusunda bir deneyiminiz yoksa ve düşük seviyede bilgiye sahipseniz, ırk seçiminde dikkatli olmanız gerekmektedir. Yetiştiricilik için birçok kaz ırkı bulunmaktadır ve son derece verimli olmaktadırlar. Ama her ırkın sağlık ve bakım açısından özellikleri farklı olmaktadır.

 

Deneyimi olmayanlar için bizim tavsiyemiz linda kazı ile başlamak olmaktadır. Linda kazları çin kazından alınan bir melez ırk olmaktadır. Ve Rusya kökenli bir ırk olmaktadır.

 

Bu kazların bazı avantajları, verimlilik açısından diğer ırklara göre daha düşük bir seviyede olmasına rağmen, tercih edilmesine neden olmaktadır. Ve sadece üremesi için kuluçka makinesi kullanmak zorundasınız. İleri bölümlerde bu konu ile alakalı detaylı bilgiler paylaşılmaktadır.

 

Linda kazı genel özellikleri :

 

Linda kazı ilk olarak 1994 yılında Rusya'da üretilmeye başladı ve bu bölgenin iklim koşullarına uygun bir ırk olmaktadır. Linda kazları tamamen beyaz, tüylü ve orta seviyede bir cüsseye sahip olmaktadırlar.

 

Bu kazlarda diğerlerinin tam aksine erkekler dişilere nispeten daha küçük cüsseli olmaktadırlar. Ve verimlilik açısından orta seviyede olmaktadır. Erkekler ideal koşullarda 4,5 - 5 kg canlı ağırlığa ve dişiler ise 7 - 8 kg kadar kilo alabilirler.

 

Ve tabiki bakım ve beslenme kalitesi kazların verimli olmasında etkili olmaktadır. Ve bu yüzden eğer verimli ve sağlıklı kazlara sahip olmak isterseniz, bakımı ve beslenmesine dikkat etmeniz gerekmektedir.

 

Linda kazı gagası ve ayakları turuncu olmaktadır ve kafalarındaki çıkıntı ise erkeklerde dişilere göre daha büyük olmaktadır. Bu kazlar son derece uysal olmaktadırlar. Hatta diğer kaz ırklarında, çiftleşme döneminde kavgalar olurken linda kazlarında bu tür olaylar bulunmamaktadır.

 

Çiftleşme dönemi kavgaları nedeni ile bazen kazlarda yaralanmalar ve sakatlanmalara neden olabilir ve bu bir yetiştirici için zara ve fazladan masraf demektir. Ama linda kazlarında bu problemlerden bulunmamaktadır.

 

Linda kazı üremesi :

 

Linda kaz ırkı avantajlarından birisi, bu kazların yüksek oranda civcive dönüşme özelliği olmaktadır. Yani kuluçka makinesi kullanarak kuşları çoğaltmak istediğiniz zaman, en az %90 çıkım elde etmeniz mümkün olmaktadır.

 

Ama bu kazlardan doğal olarak kuluçka yapmanız mümkün olmamaktadır. Linda kazlarında gurk olma yoktur ve bu yüzden üretimi için kuluçka makinesi kullanılması gerekmektedir.

 

Ama civcivleri hızlı bir şekilde büyüme özelliğine sahip olmaktadırlar ve bu yüzden sermaye geri dönüşü hızlı olmaktadır. Ama kuluçka makinesi ile üremesi için gereken koşullar diğer ırklar ile aynı olmaktadır. Yani kuluçka süresi ve ısı ve nem değerleri diğer kazlar gibi olmaktadır.

 

Linda kazları yılda 50 - 60 adet arası yumurta verimine sahip olmaktadırlar ve yumurtaların ise ağırlığı 150 gram olmaktadır. Ama çiftleşme konusunda genel olarak başarılı olmaktadırlar ve döllenme oranı ve kalitesi yüksek olmaktadır.

 

Linda kazının hastalıklara karşı direnci :

 

Linda kazları Rusya iklim koşullarına uygun bir kaz ırkı olmaktadır ve bu yüzden soğuk bölgelerde diğer ırklardan daha kolay olarak yetiştirilir. Bu yüzden genel olarak Rusya'da kaz kümeslerinin %50 sinde linda kazı tercih edilmektedir.

 

Bu ırklar kanatlı hastalıklarına karşı diğerlerinden daha dirençli olmaktadır. Ve sadece Hymenolepiasis hastalığı karşısında düşük dirence sahip olmaktadır ve dikkat edilmesi gerekmektedir.

 

Ama yinede tavsiyemiz aşılarının zamanında yapılması ve kümeslerinin hijyenik koşullarına uygun olmasıdır.

 

Son söz :

 

Kazcılık ve hatta genel olarak kümes hayvanları yetiştiriciliği sektörü tüm dünyada ekonomik olarak büyük değere sahip olmaktadır. Ve bu yüzden her zaman devletler tarafından, girişimciler için, destek gelmektedir.

 

Özelliklede kaz ürünleri, ihracatı ekonomi için faydalı olmaktadır ve bir çok kişi için, çalışma fırsatı sunmaktadır.

Devamını Oku
Kaz eti üretimi için en iyi ırk seçimi :

Pervin Dinçer İle İstenmeyen Kıllardan Kurtulun

Lazer epilasyon çağımızın mucize buluşu. Kadınlar için önemli ve büyük bir sorun olan kıl problemi artık lazer epilasyon sayesinde bir sorun değil. Bir çok kadının denediği ve memnun kaldığı lazer epilasyon, artık çok daha fazla kadın tarafından tercih ediliyor. Bir çok kadının hemen hemen en büyük kabusu olan tüy problemi, bu işlem sayesinde ortadan kalkıyor. Ağrısız, acısız bir şekilde uygulanan işlem kısa kısa seanslar şeklinde uygulanıyor. Teknolojinin getirdiği ürünler sayesinde her ay ağrılı, acılı bir şekilde geçirdiğiniz süreç tamamen ortadan kalkıyor. Düşünsenize hiç can acısı olmadan bütün tüylerinizden kurtuluyorsunuz. Lazer epilasyon bu konuda herkesin içini ferahlatmak için gelişmiş bir teknoloji olarak karşımıza çıkıyor. Pervin Dinçer Beauty Consultancy sayesinde artık korkulu rüyanız olan ağrılı tüy problemlerinden sonsuza kadar kurtulacaksınız. 

 

O25zlc.jpg

 

Üstelik bu işlem tahmin ettiğiniz gibi uçuk rakamlara yapılmıyor. İşinin hakkını hakkıyla veren Pervin Dinçer lazer epilasyon, bu konuda da müşterilerini üzmüyor. Özellikle kadınlar için ciddi bir problem olan kılların alınması, güvenli cihazlar ve işinde uzman çalışanlar ve ayrıca tertemiz çalışma alanlarıyla mümkün hale geliyor. Hatta artık uzun süren seanslarda ortadan kalkmış durumda. Çok daha kısa seanslarla tüylere veda etmek mükemmel. Özellikle yaz döneminde rahat etmek isteyenler kış döneminde bu süreci uygulamaya başlıyor ki yazı keyifle ve rahat geçirsin. Hem deniz sefası hem de keyifli, sıcak yaz akşamlarında giyilecek elbiseler kabus olmaktan çıkıyor. Epilasyon kadın için harika bir buluş ve şuan zirve teknoloji ile sizlerle.

 

Lazer Epilasyon Uygulama Bölgeleri

 

Kadınlar için en büyük sorun yüz bölgesi tüyleri olmaktadır. Kadınlar için ciddi ve sinir bozucu bir problem olan bu duruma karşın Pervin Dinçer Beauty Consultancy ile sorunlarınızı aşabilirsiniz. Kadınların yüz bölgesindeki tüy problemleri ciddi pisikolojik sorunlara yol açabiliyor. Yüz bölgesi lazer epilasyon yaptırmak isteyen ve güvenilir bir yer arayan kadınların da bu nedenle sayısı oldukça fazladır. Hem de yüz bölgesi özellikle ağda gibi tüy alım işlemleri sırasında hem acıyor hem de fazlasıyla kızarıyor. Bazı hassas ciltli bayanlarda cilt alerjilerine bile yol açabiliyor. Yüzünde tüy problemi yaşayan bayanların artık bu durumdan kurtulmaları çok kolay. Hem güvenilir hem uygun yüz bölgesi lazer epilasyon kadınların ilk tercihi olmuş durumda.

 

O25vht.jpg

 

Mükemmel bir teknoloji sayesinde hiç bir problem yaşamadan tüylerinizden kurtuluyorsunuz. İhtiyacınız olan bölgeyi, kısa süren seanslarla tüylerden temizliyorlar. İhtiyaç durumunuza göre belirlenmiş birçok paket mevcut. Tüm vücut, tüm bacak, alt ya da üst bacak, kollar, bikini bölgesi, koltuk altı, yüz bölgesi. Bunlar gibi birçok paket mevcut. İhtiyacınıza göre seçeceğiniz paketi belirliyorsunuz. Ağrısız, acısız ve kısa seanslarla tüylerden kurtulmuş oluyorsunuz.

 

Günümüzde erkekler de en az kadınlar kadar bakımına özen gösteriyor. Lazer epilasyon yaptıran erkeklerin sayısı her geçen gün artmakta. Erkeklerde özellikle bacak, kol ve yüz tüylerinden kurtulmanın yollarını arıyor. Bu konuda erkeklerin de kesin ve kalıcı çözümü lazer epilasyon olarak karşımıza çıkıyor. Erkeklerde yüz bölgesinde sakal bitimin üzerinde ve boyun bölgesinde sakal bitiminin altında çıkan tüylerden kurtulmak için epilasyona akın etmiş durumda. 

 

O25myQ.jpg

 

Lazer Epilasyon Fiyatları Ne Kadar?

 

Fiyatlandırmalar ve seanslar epilasyonu yaptıracak olan kişinin kilo yapısına ve kıl yapısına göre değişiklik göstermektedir. Bazı insanların kıl kökleri çok zayıf, bazılarınınki ise çok güçlüdür. Uygulamayı yaptıracak olan kişinin kıl yapısı da seans ve fiyat için oldukça önemlidir. Uç rakamlar olmaz fakat seans sürelerinde uzun ya da kısa durumlar bu yapıya göre değerlendirilir.

 

Biliyorsunuz ki istenmeyen tüylerde açık renk olan tüyler ve ince yapıda olanlar geçtiğimiz bir kaç yıl öncesine kadar lazer tedavisinde uygulanamıyordu. Üstelik bu gibi kıl yapısına sahip olan insanlar jilet, tüy dökücü krem ya da ağda kullanmak zorunda kalıyordu. Tüyün açık renk olması, olmadığı anlamına gelmez. Açık renk tüyler bazen daha rahatsız edici bir durum yaratabilir. Üstelikte jilet kullanmak bayanlar için çok sinir bozucu bir durumdur.

 

2010'lu yıllarda geliştirilip halen mükemmel bir şekilde uygulanmaya devam edilen lazer epilasyon uygulamaları, açık renk ve güçsüz tüylerinde yok edilmesinde bir numara. Yani ister koyu renk, güçlü kökleri olan tüyleriniz olsun, isterseniz incecik yapısı olan, açık renk tüyleriniz olsun kolayca kurtulmuş oluyorsunuz. İster tüm vücut, ister sadece yüz tercihiniz olsun, kısa seanslarla tüylerinizden kurtulmak içinizi rahatlatacak.

 

Devamını Oku
Pervin Dinçer İle İstenmeyen Kıllardan Kurtulun

Gediz Sivri,Sadelik Ön Planda Olmalı

Gediz Sivri, başarılı iç mimari tasarımlarıyla sosyal medyada dikkatlerini üzerine çeken ve pandemi süresi hızlı bir şekilde ilerleyen projeleri hakkında bilgi verdi; “Sizi tercih eden kişiler, öncelikle paylaşımlarınızın yenilikleri ve acaba kendi evinde ne tarz bir dizayn yapmış ona çok dikkat ediyorlar. Bunlar olmazsa olmazımız diyebilirim. Bu yüzden de, ben de kendi evimizin tasarımını yaparken her süreci paylaşıp, bizzat kendim ilgilendiğimi takipçilerimle hep paylaştım. Stil olarak sadelik ön planda olması gerektiğini düşündüğüm içinde, beyaz renklerini siyahla karıştırıp, çok hafifte altın renkleriyle harmanlayıp, ortaya yenilikçi ve gözü yormayan bir tasarım çıkarttık diyebilirim”

 

Sosyal medyada paylaşımlarına binlerce beğeni alıp, influencer yolunda ilerleyen Gediz Sivri; “Biliyorsunuz artık herkes evde, dışarı çıkma, sosyalleşme gibi durumlar geçici olarak rafa kaldırıldı. Evde olduğumuz içinde artık evi daha rahat ve ferah bir yaşam alanı haline getirmek her zaman daha faydalı oluyor diyebilirim. Çok kalabalık eşyaların olduğu bir ev düşünsenize, temizle temizle bitmeyeceği, sürekli iş çıkacak bir süreç olacaktır. Bunun yerine daha minimalist, daha az yorucu ve sadelikten yana tasarımlar, dünya genelinde açık ara farkla tercih sebepleri arasında yer almaktadır. Pandemi süreci malum bildiğimiz üzere, sürekli steril ve fazla dokunmama üzerine kurulu bir hayatı yansıttığı için, evlerde de bu çok göz önünde bulundurulan bir hizmet diyebilirim. Özellikle çocuklu aileler, fazla eşya sıkıntısından çok muzdarip oldukları için, daha inovatif ve çok işlevli tasarımları tercih ettikleri gibi bir gerçek olduğunu bilmek gerekiyor.”

 

 

Devamını Oku
Gediz Sivri,Sadelik Ön Planda Olmalı

Site ve Apartman Yöneticilerinin Bilmesi Gerekenler

Apartman ya da site yönetiminin zor olduğunu düşünüyorsanız yenilikleri biraz daha araştırmanız gerekiyor demektir. Artık site yönetim programı eşliğinde apartman ve site yönetiminin son derece kolay bir şekilde yapılması mümkün olabiliyor. Özel olarak hazırlanan bu programın, yöneticilerin ihtiyaçlarını eksiksiz bir şekilde karşıladığını da belirtebiliriz.

 

Bilindiği gibi yöneticilerin en çok zorlandıkları hususların başında aidat konusu geliyor. Ancak söz konusu program sayesinde artık bu konu da problem olmaktan çıktı. Aidatların dağılımının en hızlı ve en kolay şekilde yapılması mümkün olabiliyor. Hatta takibin yapmak da artık yöneticilerin zamanını almıyor ve onları zorlamıyor. Program üzerinden kat malikleri, kiracılar gibi çeşitli kategoriler ayrımı eşliğinde aidat dağılımının otomatik olarak yapılması mümkün hale geldi.

 

Bu programın en önemli özelliklerinden biri de tahsilat noktasında da büyük bir kolaylık sunuyor olmasıdır. Hatta yöneticilerin site yönetim programı üzerinden aidatları taksitle ödeme imkanı sunabiliyor olması da önem taşıyor. Aidat ödemekte zorlananlar tercihini rahatlıkla taksitle ödeme yönünde kullanabiliyor. Apartmana ya da siteye ait olan ortak alanların takibinin yapılmasını da mümkün kılıyor olması, bu programın yöneticilerin işlerini bir hayli kolaylaştırmasını da beraberinde getiriyor.

 

Bu arada programın tüm bankalar ile entegrasyonunun olduğunu da belirtmek gerekir. Dolayısıyla bankalar üzerinden aidat ödemelerinin pratik bir şekilde yapılması da mümkün olabiliyor. Bu ve benzeri kolaylıklardan faydalanan yöneticilerin programdan son derece memnun kaldıklarını da belirtmek gerekiyor. Zira program üzerinden yapılabilen işlemler aslında ciddi düzeyde zaman istiyor. Dolayısıyla apartman yöneticileri bir yandan görevlerini yerine getirirken diğer yandan da kolaylıkla kendilerine de zaman ayırabiliyor.

 

Peki, site yönetim programına ulaşmak ve bu kolaylıklardan faydalanmak için ne yapmalı? Bu noktada sizlere önerimiz öncelikle Apsiyon.com internet sitesine tıklamanız olacak. Böylelikle yukarıda sıraladığımız özellikler ve çok daha fazlası hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Sonrasında ise bu programı indirmek ve kullanmak için hangi adımları atmanız gerektiğini öğrenebilirsiniz. Geriye kalan sadece söz konusu programı kullanmanız ve böylelikle tüm işlemleri kolaylıkla gerçekleştirmeniz olacak. Artık tüm apartman ve site yöneticileri bu kolaylıkla tanışmalı!

 

Devamını Oku
Site ve Apartman Yöneticilerinin Bilmesi Gerekenler

Uğuray Işık; 'Amerika'da Luxury Car Piyasası Rekora Koşuyor'

Covid-19 nedeniyle Amerika'da araba üretimi geçtiğimiz yıl Mart ayında durmuş ve ardından Temmuz ayında yeniden faaliyete geçmişti. Sınırlı sayıda araç üretiminin olması, Amerika'da araba fiyatlarının yükselmesine neden olurken, Amerika'da Luxury Car piyasalarında, farklı eyaletlerde ki şirketleri ile öncülük eden Uğuray Işık ise konu ile ilgili "2020 yılında sınırlı sayıda araç üretiminden dolayı, yeni araçların piyasaya sürülmemesi ve akabinde covid-19 salgını, George Floyd olayları, seçim ve işsizliğin giderek artması ile birlikte, insanlar yatırımlarını ev ve arabaya yönelttiler. Haliyle bu durum Amerika'da 2006 yılından bu yana görülmemiş bir araç satışı olmasına neden oldu. Üstelik Amerika'da ikinci el araç piyasalarında ciddi fiyat düşüşleri yaşanırken, şuan araçlar daha değerli fiyatlara satılıyor." açıklamalarında bulundu. 

 

Amerika'da 2. el araçların değeri artıyor

 

Amerikalı genç iş adamlarından Uğuray Işık, ikinci el araç piyasalarında uzun yıllardır faaliyet gösteren iki şirkete sahip. Satışını gerçekleştirdikleri araçlar üst segment fiyatlara sahip araçlar olurken, geçtiğimiz 2020 yılında ciddi bir satış rekoruna imza atmış durumdalar. 

 

Türkiye'de bu gibi ekonomideki belirsizlik durumlarında, halkın temel ihtiyaçları dışında harcama yapmaması ve genel olarak nakitlerini arsa, konut ve araç alarak değerlendirmek istemesi durumlarının benzerini Amerika'da yaşamaya başladıklarını vurgulayan Uğuray Işık, sadece araç değil, ev satışlarında da son 15 yılın rekorunun 2020 yılının Eylül ayında gerçekleştiğine vurgu yaptı.

 

Covid-19 Tedbirlerinde Restoranlar Faaliyetini Sürdürüyor

 

Amerika'da askeri lojmanlarda üç farklı restoran işleten Uğuray Işık, bu girişimlerinin de covid-19 tedbirleri kapsamında faaliyetini sürdürdüğünü açıkladı. "Amerika her ne kadar tedbirler alınmış olsa da, özgürlük burada her şeyin önünde. Bu nedenle tedbirlere özellikle geçtiğimiz Mart - Mayıs ayları arasında ciddi bir şekilde uyan halk vardı. Ancak sonrasında gösteriler ve seçim için yapılan kongreler ve mitingler ile birlikte, korona salgını hızını hiç kesmediği gibi, artık alınan tedbirlerin halk arasında çok bir değeri de bulunmuyor" dedi.

 

İkinci el piyasalarında yenilikçi dönem başladı

 

Girişimleri nedeniyle her türlü insan ile gün boyu görüştüklerini açıklayan Uğuray Işık, "Pandemi sürecinde ticari faaliyetlerde ve girişimlerde ciddi değişmeler oldu. Bundan öncesinde her ne kadar internet üzerinden alışveriş yapılsa da, bu kadar fazla yapılmıyordu. Ama bugün internet ticareti tam bir çığır açtı ve her türlü ihtiyaçların satışının yapıldığı yere dönüştü. Bizde bu süreçte galerilerimiz için hazırlamış olduğumuz internet sitesi üzerinde, müşterilerimizin satın almak istedikleri aracı en detaylı şekilde incelemelerine olanak sunuyoruz." açıklamalarında bulundu.

 

Devamını Oku
Uğuray Işık; 'Amerika'da Luxury Car Piyasası Rekora Koşuyor'

1080p Görüntü Kalitesiyle Film Keyfini Yaşayın

Artık birçok kişi büyük ekranlar yerine her an erişim sağlayıp, her yeri sinema salonuna dönüştürme imkanı sunan mobil cihazlarda film izlemeyi tercih etmektedir. Mobil film indir seçeneği birçok açıdan çok avantajlıdır. İlk olarak internet kotanızı neredeyse hiç etkilemez ve mp4 formatı sayesinde ekstra bir yazılım veya program gereksinimi duymadığı için mobil cihazınızda neredeyse hiç yer kaplamaz.

 

Tüm bu faydalarının yanı sıra mobil film indir sitesi size en güncel ve en kaliteli filmleri istediğiniz dil seçeneği ve görüntü kalitesinde indirme opsiyonu da sunar. Bu sayede gittiğiniz her yeri sinemaya dönüştürmek ve binlerce güncel filme herkesten önce erişip ücretsiz bir şekilde sahip olma şansı elde edersiniz.

 

Mp4 Formatında Mobil Film İndirme Avantajı

Her kategorideki binlerce film seçeneği arasından mobil cihazınıza indirebileceğiniz mp4 formatındaki en güncel ve en kaliteli tüm filmleri, dilediğiniz mobil cihazınıza indirebilirsiniz. Siz film severler ile en yeni yerli ve yabancı ödüllü filmleri buluşturan https://www.mobilfilm.org/ sitesini ziyaret etmeniz yeterli.

 

En popüler filmler düzenli olarak güncellenir. Dilediğiniz kategorideki her full film indir mobil filme erişim sağlayabilmeniz için 360p, 480p, 720p veya 1080p görüntü kalitesi ile indirebilirsiniz. İster yatağınızda uzanırken izleyin, isterseniz uzun yolculuklarınızı harika filmler ile değerlendirin. Tüm bu özelliklere ve ayrıcalıklara erişmek için tek yapmanız gereken şey beğendiğiniz filmleri mobil cihazınıza indirip arkanıza yaslanmak ve en güncel filmlerin tadını çıkarmak.

 

Devamını Oku
1080p Görüntü Kalitesiyle Film Keyfini Yaşayın

Villa Vogue İle Muhteşem Tatil

Sizlerde en özel tatilin keyfini Kalkan kiralık villa avantajları ile değerlendirmeye başlayabilirsiniz. Ultra lüx tatil arayan bireyler Villa Vogue İle tatilin keyfini çıkarmaya başlayabilir. Uygun fiyat ve kaliteli hizmetleri ile oldukça popülerdir. Deniz manzarası arayanlar muhteşem tatilin adresine anında ulaşabilir.

 

Yaz partilerini muhteşem hale getirecek Villa Vogue İle sınırsız özgürlüğün tadını çıkarmaya başlayabilirsiniz. Akdeniz’in görkemli tatil bölgesinde yer alan Villa Vogue Kalkan Kalamar’da görenlerin ilgi odağı olmayı başarmıştır.  Mavi denizin aydınlık bölgesinde yaz tatilinizi unutulmaz olarak yapabilirsiniz.

 

Mükemmel bir tatil deneyimi yaşamayı isteyenler için her zaman villalar en iyi alternatif seçenektir. Özellikle konforlu bir şekilde tatil yapmayı isteyenlere özel olarak tasarlanmış bir villada tatil yapmak, mükemmel fırsatları sunacaktır. Villa Vogue tam da hayallerinizdeki tatil keyfine göre tasarlanmış olan özel bir villadır. Bundan dolayı da keyifli bir tatil fırsatını sizlerle buluşturmaktadır.

 

Muhteşem Havuz Katı Terası

 

Tatil denilince havuz katı terası olmazsa olmaz kriterler arasında yer almaktadır. Güneşlemeye doyamayacağınız havuz katı terası ile Villa Vogue’da fırsatları kaçırmayın. Güneşin en özel halini teras katında takip edebilirsiniz. Aileniz ile tercih edeceğiniz Villa Vogue çocuklar ve yetişkinler için uygundur. Özellikle geniş aileler için mükemmel bir tercih olabilir.

 

Lüks villa arayan bireyler müsaitlik durumuna göre Villa Vogue tercihi yapabilirler. Özel yüzme havuzu, eşsiz bahçesi ve şezlong keyfi ise dillere destan bir tatilin parçaları arasında yer almaktadır. Barbekü ve yemek alternatifleri ise tatili daha üst seviyelere çıkarmayı başarıyor.

 

Unutulmaz Amerikan Mutfak

 

Lüks villa tercihleriniz arasında modern mutfak seçimleri oldukça önemlidir. Kiralık villa tercih edilebilen mutfağın kullanımına dikkat edilmektedir. Çarpıcı Amerikan mutfak detayı Villa Vogue’yu daha başarılı yapıyor. Amerikan mutfak içinde buzdolabı, çamaşır makinesi, ocak, su ısıtıcısı, yemek takımı yani bir mutfaktan daha fazlası sizlerle buluşuyor.

 

Salon yapısı ise muhteşem manzara ile görenleri hayran bırakmaya devam ediyor. Denize ve doğaya muhteşem uyumu sayesinde kendinizi rahatlatacaksınız. Salon içinde yer alan oturma takımı rahatlığı size simgeleyecek. Plazma Tv, klima ve bir villadan çok daha fazlası Villa Vogue’da sizi bekliyor. Aileniz ile unutulmaz bir tatil deneyimini burada yaşamaya başlayacaksınız.

 

Eşsiz Huzurun Adresi

 

Kendiniz için bir yenilik yapmaya ne dersiniz? Gelin sizlerde huzurun adresi Villa Vogue İle yaşantınıza muhteşem deneyimler ekleyin. İster arkadaşlarınız ile ister ailenizle unutulmaz bir tatilin keyfini çıkarın. Sizlerde Kalkan bölgesinde liralık muhteşem bir yer arıyorsanız huzurun adresi sizi bekliyor. Doğa ile uyumlu, gökyüzünün aydınlığı ve karanlığı sizlerle buluşuyor.

 

En özel ayrıntıyı arayanlar Kalamar bölgesinde bulunan Villa Vogue’yu tercih edebilir. Kendi evinizin rahatını ve huzurunu burada bulabilirsiniz. Kiralamak istediğiniz bu alan da elektrik, su ve birçok kullanım alanları fiyatlar içinde yer almaktadır. Ulaşım ve araç kiralama konularını en uygun fiyatlarda yakın bölgelerde tercih edebilirsiniz.

 

Villa Vogue Kalkan kiralık villa arayan bireyler için oldukça uygundur. Villayı kiraladığınızda ilk olarak 2000 TL depozito ücreti alınmaktadır. Bu ücret villanın hasar görmemesi adına alınan bir ücrettir. Villayı terk ettiğiniz zaman bu ücret size geri verilecektir. En özel tatilin adresi Villa Vogue sayesinde tatilinizi sürekli olarak hatırlayacaksınız.

 

Siz de tam anlamıyla unutulmaz bir tatil deneyimi yaşamayı istiyor musunuz? Sevdiklerinizle birlikte tatil yapmanın keyfini sürmeyi istiyor musunuz? O zaman Villa Vogue tam da size göre mükemmel fırsatları sunacaktır! Keyifli bir tatil için size sadece villa tercihinizi bu muhteşem villadan yana yapmanız düşüyor!

 

Devamını Oku
Villa Vogue İle Muhteşem Tatil

Gelişmiş Teknolojiye Sahip Bahçelievler Veteriner

Hayvan beslemenin insana iyi gelen onlarca yanı vardır. Bazen hastalıklara karşı mücadelede bile hayvan sahiplenme konusundan bahsedilir çünkü hayvanlar mutlu olmanızı sağlar. Mutlulukta her türlü hastalıkla başa çıkmanıza yardımcı olmaktadır. Bu yüzden hayvan beslemenin sağlığınızı bile olumlu yönde etkileyeceğinden bahsedebiliriz. Peki hayvanlarımız hastalandığında ne yapmalıyız? Bu durumda fazla düşünmeden bir veteriner bulmalıyız. Veterinerler sahip oldukları donanımlara göre daha başarılı tedaviler sunabilir. Bu yüzden gelişmiş cihazların olduğu veterinerleri tercih etmeniz evcil hayvanlarınız için daha yararlı olabilir.

 

OpL1Yv.jpg

 

ŞirinVet veterinerinin bu imkanları sağladığını söyleyebiliriz, gelişmiş cihazlarla hayvanlarınıza oldukça iyi tedavi verirler. Bahçelievler veteriner adresi olarak ŞirinVet’i tercih edebilirsiniz. Bu evcil hayvanlarınıza çok iyi gelecektir çünkü teknolojinin ilerlemesiyle birçok sorunun çözümü kolaylaşmıştır. Bu yüzden teknolojik aletler bakımından zengin bir veterinerde evcil hayvanınızın sorunu kolayca çözülür. Yine sorunun anlaşılması için de yeterli, başarılı cihazlar ve ekip vardır. Bu imkanlardan yararlanmak istediğiniz takdirde internet adreslerini ziyaret edebilir ve iletişim bilgisi gibi farklı konularda bilgi alabilirsiniz.

 

Evcil Hayvanlarınız İçin Şirinevler Veteriner Hazır Bekliyor

 

Veterinerler her zaman için hazır beklemektedir. İnsanların sağlığı nasıl önemliyse hayvanların sağlığı da önemlidir. Onlara değer vermeliyiz ve onları sevmeliyiz çünkü onlar bizden sadece bunu bekliyor. Bu beklentiyi karşıladığınız takdirdeyse size en saf en temiz sevgilerini veriyorlar. Onlara bir şey olduğunda hiç vakit kaybetmeyin ve direkt olarak veterinerin yolunu tutun. Şirinevler veteriner hayvanlarınız için her zaman hazır bekliyor, ŞirinVet hayvan hastanelerine giderek en hızlı ve en etkili çözümleri alabilirsiniz.

 

OpLUSp.jpg

 

Kuş Veterineri Var Mıdır?

 

Veterinerlerde daha çok büyük hayvanların tedavi aldığını düşünebilirsiniz ancak kuşlarda tedavi alan hayvanlar arasındadır. Veterinerler kuşlar için de çalışmaktadır tabii ki ancak her veteriner kuşlar konusunda iyi bir tedavi sunamamaktadır. ŞirinVet hayvan hastanelerinde oldukça başarılı kuş veterineri bulunmaktadır. Bu yüzden kuşunuzda gördüğünüz bir sorun karşısında bu alanda uzman kişiler barındıran bir veterinere ulaşabilirsiniz. Böylece kuşunuz tekrar sağlığına kavuşabilir. Veterinerlerin kuşlar için de çok başarılı tedaviler verdiğine emin olabilirsiniz.

Devamını Oku
Gelişmiş Teknolojiye Sahip Bahçelievler Veteriner