Epic Games'in Yeni Ücretsiz Oyunu Belli Oldu

Epic Games'in Yeni Ücretsiz Oyunu Belli Oldu

Steam'de yaz indirimlerinin başladığı bugünlerde mağazaya özel çeşitli avantajlar da sunuldu. Kendi özel indirimlerini de ekleyen Steam, hediye oyunlarla kullanıcıları mutlu etti. Tüm bu kampanyalar kapsamında Epic Games Mağazası'nın bu hafta ücretsiz olarak sunduğu oyun Grimes oldu.

Grimes Oyununun Konusu Ne? 

Google Stadia döneminde gündem haline gelen Grime oyunu, Soulslike mekanikler ve Metroidvania tarzlarının bir arada görüldüğü bir tür aksiyon rol yapma oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Sağdan sola doğru ilerleyen oyun, hem etkileyici görselleri hem de mistik teması nedeniyle çok sayıda oyunucunun zaten merak ettiği bir oyundu. Oyun içinde oyuncular, edindikleri silahlarla canlı bir şekilde daha güçlü hale gelebilir, düşmanlarını parçalayarak ilerleyebilir ve kara delik kalıntısı gibi kalıntıları çekerek karakterlerini geliştirebilir. Souls benzeri mekaniklere sahip olunduğundan, ölen oyuncular ilerlemelerini kaybeder ancak puanlarını koruyabilirler.

Oyun Sınırlı Süre Boyunca Ulaşılabilir 

Öte yandan Epic Games Mağazası'nda sunulan Grimes isimli oyun, şu anda ücretsiz bir şekilde kütüphaneye eklenebilir hale getirildi. Ayrıca yine çeşitli oyunlarda da indirim uygulandığından çok sayıda seçenek Epic Games Mağazası'nın abonelerini bekliyor.