GAMEON VALORANT Turnuvası Şampiyonu HOWL Espor Oldu

GAMEON VALORANT Turnuvası Şampiyonu HOWL Espor Oldu
Türk Telekom'un, oyun ekosistemini internet ve çeşitli fırsatlarla güçlendiren markası GAMEON'un düzenlediği GAMEON VALORANT Turnuvası, gerçekleştirilen "Büyük Final" ile son buldu.

Türk Telekom'un oyun ekosistemini destekleyen markası GAMEON'un düzenlediği GAMEON VALORANT Turnuvası, nefes kesen bir "Büyük Final" ile sona erdi. Bu turnuva, Türk Telekom'un oyun dünyasına getirdiği yenilikleri bir kez daha gözler önüne seriyor.

Türk Telekom'un resmi açıklamasına göre, Türk Telekom GAMEON, oyun ekosistemine katkı sağlamak ve oyun tutkunlarına unutulmaz deneyimler sunmak için çalışmalarını sürdürüyor.

GAMEON VALORANT Turnuvası'na 1500'den fazla oyuncunun başvurmasıyla başlayan heyecan, açık elemeler ve kıyasıya rekabetle devam etti. Toplam 250 takımın mücadele ettiği turnuvada, iki aşamalı elemeleri geçen takımlar grup aşamasına yükseldi.

Galatasaray Espor, 2L8, HOWL Espor ve Ranked Demons takımları grup aşamalarında rakiplerini geride bırakarak yarı finale kalmaya hak kazandı. Yarı finalde rakipleri 2L8 ve Ranked Demons'u yenen Galatasaray Espor ile HOWL Espor, ESA Espor Arena'da fiziki olarak düzenlenen "Büyük Final"de karşı karşıya geldi.

Kıran kırana geçen müsabakada Galatasaray Espor'u 3-1 mağlup eden HOWL Espor, şampiyonluğa ulaştı. ESA Espor Arena'da oynanan çekişmeli mücadeleyi yerinde takip eden yüzlerce oyunsever büyük heyecan yaşadı.

GAMEON VALORANT Turnuvası'nın büyük finalinde gerçekleştirilen birbirinden özel etkinlikler oyunseverlerin seyir zevkini katladı. Fire Flux Espor takımının oyuncusu Wo0t ile 1v1 turnuva fırsatıyla eşsiz bir deneyim yaşayan katılımcılar, sürpriz hediyeler ve daha birçok aktiviteyle gün boyu keyifli vakit geçirdi.

Turnuvada derece elde eden takımlar toplam 200 bin TL ödülün sahibi oldu. İmza attığı işlerle Türkiye'deki oyun ekosistemine ve oyunculara büyük değer katan GAMEON, oyuncuları ve oyunseverleri yeni turnuvalarda bir araya getirmek için çalışmalarını sürdürüyor.

Haber Editörü