Hepsiburada'da Samsung Galaxy M34 5G Hediyesi İle Satışta

Hepsiburada'da Samsung Galaxy M34 5G Hediyesi İle Satışta
Samsung Galaxy M34 5G, 12 ay taksit fırsatı ve Galaxy Buds2 kulaklık hediyesiyle Hepsiburada'da teknoloji meraklılarını bekliyor.

Hepsiburada, teknoloji tutkunlarını heyecanlandıracak büyük bir fırsat sunuyor! Samsung Galaxy M34 5G, 8 Ekim'e kadar Hepsiburada'da 12 ay taksit imkanıyla satışta.

Üstelik, bu muhteşem akıllı telefonu satın alanlar Galaxy Buds2 kulaklığı hediye olarak kazanıyorlar. Teknolojiye doyumsuz bir deneyim için Hepsiburada'yı ziyaret etmeye hazır olun!

Galaxy Buds2 hediyesiyle kullanıcılar, aynı zamanda kablosuz kulaklığa da sahip oluyor. Samsung Galaxy M34 5G için 4 yıl işletim sistemi (Android), 5 yıl boyunca da güvenlik güncellemeleri desteği sunuluyor. Güncelleme desteğinin daha uzun ömürlü olması kullanıcılar için büyük avantaj sağlıyor.

Galaxy M34 5G aynı zamanda kullanıcıların gözlerini yormayan, güneş altında bile kolaylıkla kullanılan vision booster özelliğine sahip ekranla konforlu bir kullanım sunuyor. Ayrıca, mavi ışık oranının yüzde 6.5'in altına indirilmesiyle kullanıcıların göz sağlığı korunuyor.

Güçlü bataryasıyla gün boyu rahatlıkla kullanılabilen Samsung Galaxy M34 5G'nin, lacivert, mavi ve gümüş renk seçenekleri bulunuyor.

Haber Editörü