Honor İnce Ve Şık HONOR V Purse Modelini Tanıttı

Honor İnce Ve Şık HONOR V Purse Modelini Tanıttı
Honor, Şanghay, Çin'de HONOR V Purse modelini tanıttı. Şirketin açıklamasına göre, son derece ince ve şık bir tasarıma sahip olan bu telefon, katlandığında sadece 8,6 mm kalınlığa sahip.

Honor, Şanghay, Çin'de HONOR V Purse modelinin tanıtımını gerçekleştirdi. Şirketin resmi açıklamasına göre, bu telefon son derece zarif ve şık bir tasarıma sahip. Katlandığında sadece 8,6 mm kalınlığında olan HONOR V Purse, açıldığında ise sadece 4,3 mm boyutunda, bu özelliğiyle en ince katlanabilir akıllı telefon unvanını taşıyor.

Honor V Purse, "telefondan çantaya" konseptini benimseyerek, modayı takip eden tüketicilere şık bir seçenek sunuyor. Bu telefon, yeni bir teknoloji kategorisini temsil ederek kullanıcıların beğenisine sunuluyor.

Honor, katlandığında sadece 8,6 mm, açıldığında ise 4,3 mm ölçülerine sahip HONOR V Purse ile katlanabilir akıllı telefon inceliğinde. Sadece 214 gram ağırlığındaki yeni çanta telefon, hafifliği ve çok yönlülüğü sayesinde geleneksel katlanabilir telefon ağırlığı olmadan büyük ekranın keyfini yaşatıyor.

Katlanılabilir telefon kategorisinde her zaman yeni atılımları hedefleyen Honor, içerisinde 1,2 mm kalınlığında süper yaylar ve 1,73 mm çapında minyatür dişlilerin bulunduğu Honor’un tescilli çeliğinden oluşan yeni katlama mekanizmasıyla sağlamlık sunuyor.

Yeni Honor V Purse, her zaman açık ekran (AOD) tasarımı sayesinde kullanıcıların tercih ettiği çanta tasarımını sorunsuz bir şekilde kişiselleştirmesine olanak sağlıyor.

Ana kamera için 50MP IMX800 sensöre sahip olan Honor V Purse, muhteşem portre çekimleri yapmanıza yardımcı olmak için dolgu ışığı olarak ikiye katlanabiliyor ve selfie çekerken görebileceğiniz dijital bir vizör olarak kullanılabiliyor.

Honor Image Engine teknolojisi ile geliştirilmiş olan Honor V Purse, farklı portre stillerini yeniden şekillendiren 0,6x, 0,8x, 1x ve 1,3x dijital zoom desteğini sunuyor.

Özel portre çekimleri için 1x ve 2x yakınlaştırma arasında geçiş yapma seçeneğine sahip özel portre modu ile kullanıcılarının en eşsiz anlarına dokunuyor.

honor-v-purse2-min.jpg

Açıklamada görüşlerine yer verilen Honor Üst Yöneticisi (CEO) George Zhao, günümüz tüketicilerinin modaya uygun, dijital yaşam tarzları oluşturmaya odaklanmış durumda olduğunu belirtti.

Zhao, şunları kaydetti: "Bu ihtiyaçları karşılamak için Honor, akıllı telefon sektöründe sonraki adımı tanımlıyor ve en son yenilikleri şık bir tasarımla kusursuz bir şekilde birleştiren Honor V Purse'ü piyasaya sürüyor. En son yaşam tarzı trendlerine ayak uydurmak için sürekli olarak cesur yeni form faktörlerini keşfetme taahhüdümüzün bir kanıtı olan Honor V Purse, bugün piyasadaki hiçbir şeye benzemeyen yeni nesil podyumlara layık akıllı ürünlere ilham verecek."

Haber Editörü