Instagram ve Facebook Mavi Tik Fiyatları

Instagram ve Facebook Mavi Tik Fiyatları
Geçtiğimiz şubat ayında, sosyal medya devi Meta tarafından başlatılan Mavi Tik onaylı hesap sistemi, ilk olarak Avustralya ve Yeni Zelanda'da kullanıma sunulmuştu. Ancak bu özelliğin dünya genelinde talep görmesiyle birlikte, milyonlarca kullanıcı bu faydadan yararlanmak için sabırsızlıkla beklemek zorunda kaldı. Sonunda, bugün itibariyle Türkiye'de Meta Verified sistemi aktif hale getirildi. Facebook ve Instagram kullanıcıları için yeni bir özellik olan Meta Verified, bugün itibariyle Türkiye dahil onlarca ülkede kullanıma sunuldu. Artık, hemen başvuru yaparak Mavi Tik özelliğine sahip olabilirsiniz.

Doğrulanmış Instagram ve Facebook Hesabı Neler Sunuyor?

  • Gelişmiş doğrulama: Facebook, profilinize eklenen bir doğrulanmış rozet ile gerçek kimliğinizi gösterebilirsiniz.
  • Proaktif koruma: Kullanıcıların hesaplarını daha güvenli hale getirmek için proaktif bir koruma sağlayarak kimlik taklidini önlemektedir.
  • Doğrudan destek: Sizin için önemli olan konularda gerçek bir insandan doğrudan yardım alabilmenizi sağlıyor. Şu anda destek hizmeti yalnızca İngilizce, Fransızca, Portekizce ve İspanyolca dillerinde sunulmaktadır.
  • Daha fazla erişim: Kullanıcıların daha fazla erişim elde etmelerini sağlamak için yorumlarda, aramalarda ve tavsiyelerde görünürlüğünü artıran özellikler sunuyor.
  • Abonelere özel ekstra avantajlar: Yalnızca Meta Verified abonelerinin kullanabileceği özel çıkartmalarla kendinizi ifade etme olanağı tanıyor.
Not: Meta Verified, yalnızca bireysel kullanıcılara yönelik olup işletmelere veya 18 yaşından küçüklere sunulmamaktadır.

Meta Verified, Instagram ve Facebook Mavi Tik Ücreti Ne Kadar?

Facebook veya Instagram hesaplarınıza Meta onaylı abonelik, yani Mavi Tik sahibi olmak isterseniz, şu an için tarayıcı üzerinden bakıldığında aylık 279.99 TL abonelik ücreti talep ediliyor. Bu ücret yaklaşık olarak 10.73 doları buluyor. Ayrıca, yurt dışında da 11.99 dolardan sunulduğunu, iOS ve Android üzerinden işlem yapanların ise 14.99 dolardan abonelik satın aldığını belirtmek gerekiyor.

Haber Editörü