iPhone 15'in İkizi Olabilir! Nothing Phone 2 Yolda

iPhone 15'in İkizi Olabilir! Nothing Phone 2 Yolda

Ünlü girişimci Carl Pei ve ekibi, Nothing Phone 1'in geliştirilmiş bir versiyonu olan Nothing Phone 2'yi piyasaya sürmeye hedefliyor. Telefonun tasarımının henüz piyasaya dahi çıkmayan iPhone 15 Pro'ya benzediği söyleniyor. Donanım özellikleri arasında ise Snapdragon 8+ Gen 1 yongası, 6,67 inç AMOLED ekran ve 4,700 mAh pil bulunuyor.

Nothing Phone 2'nin Tasarımı ve Özellikleri

Nothing Phone 2'nin özelliklerinden ziyade tasarıma daha çok odaklanan bir yaklaşım sergiliyor. Telefonun en önemli tasarım değişikliği, ekranın her yerindeki 2.5D kıvrımlar olacak. Bu tasarım, henüz piyasaya sürülmeyen iPhone 15 Pro'nun vaadine de benzerken, Carl Pei'nin bu politikayı benimsediği ve şirketin diğer telefonları incelediği bir YouTube kanalı da bulunuyor.

Nothing Phone 2'nin Fiyatı 

Nothing Phone 2'nin fiyatı hakkında sektörün bilgili isimlerinden Yogesh Brar'dan bir kulis bilgisi geldi. Brar, telefonun Amerika Birleşik Devletleri fiyatının 449-499 dolar aralığında olabileceğini belirtti. Telefonun fiyat-performans açısından iPhone ve Android'in en iyilerini birleştireceği öngörülüyor.