Tecno Phantom V2 Fold İçin Çalışmalar Başladı

Tecno Phantom V2 Fold İçin Çalışmalar Başladı
Tecno Phantom V Fold'un elde ettiği önemli başarı sonrasında şirket, yeni bir hamle yapmaya hazırlanıyor. Kısa bir süre içinde Tecno Phantom V2 Fold için çalışmalara başlandı.

Uygun fiyatlı katlanabilir akıllı telefon modeli Tecno Phantom V Fold, üst düzey bütçeli rakiplerini geride bırakarak etkileyici bir performans sergilemişti.

Şirket, bu başarının ardından hemen yeni bir model üzerinde çalışmalara başladı.

Tecno Phantom V2 Fold Özellikleri

IMEI veri tabanında yer alan bilgiler, Tecno Phantom V2 Fold'un özellikleri hakkında oldukça sınırlı. Ancak mevcut bilgiler doğrultusunda, cihazın maliyet konusundaki etkisi göz önüne alındığında daha gelişmiş özelliklere sahip olması bekleniyor.

calismalara-baslandi2.jpg

Tecno Phantom V2 Fold'un muhtemel donanım özellikleri arasında daha güçlü bir Dimensity yonga seti, hızlı LPDDR5x RAM, UFS 4.0 depolama teknolojisi, optik zoom lensler ve etkileyici bir 120Hz tazeleme hızı gibi özellikler yer alabilir.

Tecno markasının katlanabilir akıllı telefon pazarında ortaya çıkan bu sızıntı, şirketin daha agresif bir strateji izleyeceğine dair işaretler taşıyor. Samsung ve Huawei gibi rakiplerinin yüksek fiyatlı ürünleri karşısında, Tecno'nun uygun fiyatlı katlanabilir telefonlarıyla kendine sağlam bir yer edindiği görünüyor.

Haber Editörü