Türk Telekom GAMEON Ve Twitch İş Birliği

Türk Telekom GAMEON Ve Twitch İş Birliği
Türk Telekom'un oyun deneyimini geliştiren markası GAMEON, dünyanın önde gelen canlı yayın platformu Twitch ile yeni bir iş birliğini başlattı.

Türk Telekom'un oyun deneyimini güçlendiren markası GAMEON, dünyanın önde gelen canlı yayın platformu Twitch ile yeni bir iş birliğine imza attı. Bu iş birliği ile Türk Telekom GAMEON, oyun tutkunlarına takip ettikleri yayıncıları destekleme fırsatı sunuyor. GAMEON kullanıcıları, destekledikleri kanalda anons edilecek abonelikle birlikte çeşitli ayrıcalıklardan da yararlanabilecekler. Bu iş birliği, oyun dünyasına daha fazla katkı sağlama amacı taşıyor.

Türk Telekom GAMEON; eğlence dünyasındaki yeniliklerden haberdar olmayı ve sevilen oyun yayıncıları ile eğlenceli vakit geçirmeyi sağlayan yayın platformu Twitch ile gerçekleştirdiği iş birliği kapsamında kullanıcıların platform üzerinden takip ettikleri bir kanala 1 ay süresince ücretsiz Kademe 1 abone olma fırsatı sunuyor.

Destek verdikleri kanalda anons edilecek GAMEON'lular aboneliğin getirdiği reklamsız yayın hakkı, aboneliğe özel rozetler ve ifadeler gibi yan haklardan da yararlanabilecek.

24 mbps ve üzeri hızda Türk Telekom GAMEON'lular kampanyadan her ay faydalanabilecek.

Haber Editörü