"Eco Love Fest" Zorlu Center Tarafından Üçüncü Kez Düzenlendi

"Eco Love Fest" Zorlu Center Tarafından Üçüncü Kez Düzenlendi
Zorlu Center, Eco Love Fest'in üçüncüsünü düzenleyerek iyi yaşam tutkunlarını ve değişim yaratmayı amaçlayanları bir araya getirdi. Bu etkinlik, Zorlu Center tarafından 2021 yılında ilk kez başlatıldı.

2021 yılında ilk kez düzenlenen ve iyi yaşam tutkunlarını ve değişim yaratmayı amaçlayanları bir araya getiren Eco Love Fest, Zorlu Center tarafından üçüncü kez düzenlendi. Zorlu Center, bu etkinliği ile kendi sektöründe ilk ve en kapsamlı sürdürülebilirlik festivali olma özelliğini taşıyor. Geçen yıl ulusal ve uluslararası platformlardan 6 farklı ödül alan Eco Love Fest, bu yıl da 20-24 Eylül tarihleri arasında düzenlendi.

Türkiye'deki alışveriş merkezleri içerisinde hayata geçirilen ilk ve en kapsamlı sürdürülebilirlik festivali olma özelliğini taşıyan Eco Love Fest, bu yıl da ziyaretçilerini, dünyaya saygılı markaların yer aldığı açık havada, alışveriş keyfinin yanı sıra alanında uzman isimlerin konuşmacı olarak katıldığı sürdürülebilirlik söyleşileri, çocuklar ve yetişkinler için ekolojik atölyelerin yer aldığı zengin bir içerikle karşıladı. Festival, misafirlerine keyifli ve bir o kadar farkındalık oluşturan deneyimler sunmayı sürdürdü.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Zorlu Gayrimenkul Pazarlama ve İş Geliştirme Müdürü Dr. Nur Ziyaoğlu Aytekin, sürdürülebilirlik yaklaşımını Akıllı Hayat 2030 stratejileri doğrultusunda somut projelere ve deneyim odaklı etkinliklere dönüştürdüklerini belirterek, şunları kaydetti:

eco-love-fest-duzenlendi2-min.jpg

"Zorlu Center da Zorlu Grubu'nun Akıllı Hayat 2030 stratejisi doğrultusunda yıllardır daha adil, daha sürdürülebilir bir yaşam ve daha iyi bir gelecek için çalışıyoruz. Global trendler doğrultusunda, teknoloji ve inovasyonla şekillenen kritik alanlardaki faaliyetlerimizle ülkemiz ve insanımız için değer yaratan işlere imza atıyoruz. Atık yönetiminden yüzde yüz yenilenebilir enerji kullanımına, daha verimli su ve enerji tüketimi sağlayan akıllı sistemlerden sürdürülebilirlik konusunda farkındalık yaratan etkinliklere kadar uzanan 360 derecelik bir yaklaşımla projeler hayata geçiriyoruz."

Haber Editörü