Hakkında
Henüz açıklama eklenmemiş!
Henüz albüm eklenmemiş!
Sayfalar
Henüz sayfa eklenmemiş!
Gruplar
Henüz grup eklenmemiş!
Etkinlikler
Henüz eklenmiş etkinlik yok!

Özel Baskılı Bardak İle Marka Bilinirliği

Özel baskılı bardak ile marka bilinirliği önem arz ediyor. Bu bakımdan 2019 döneminde de en çok tercih edilen 7 oz Karton bardak sayesinde profesyonel firma sektörde markasını kanıtlamayı başarmıştır. Özel baskı üzerinden 8 oz özelliğine sahip olan karton bardak geçmişten günümüze kadar 81 ilimizden de yoğun olarak satın alınıyor. Şık ve oldukça ekonomik bir tasarıma sahip olan karton bardaklar diğer bardak türlerine oranla daha geniş bir kullanım sahasına sahiptir. Bu sayede geniş bir alıcı kitlesine ev sahipliği yapıyor. Bu kaliteli bardak modeli en kaliteli PLA kâğıdından üretiliyor. Bu sayede kolayca deforme olması veya yırtılması söz konusu olmuyor. Özel baskılı karton bardaklar sade tasarımı sayesinde dikkatleri üzerinde topluyor. Pek çok ofiste bu modern bardaklara rastlanabiliyor.

Özel Baskılı Karton Bardak Nedir?

Özel baskılı karton bardak isminden de anlaşılacağı üzere müşterilerin talepleri doğrultusunda özel olarak üretilen modern ve kullanışlı bardaklardır. Tamamen karton kâğıttan üretilen bu lider bardak modelleri Accas Cup firması tarafından garanti kapsamında üretiliyor. Firma bu sayede gerek Türkiye genelinden ve gerekse de yurtdışından yoğun olarak talep görüyor. Özel baskılı sıcak ve soğuk içeceklere hitap etmek üzere üretilen karton bardaklar sayesinde firmanızın kariyerini yükseltebilirsiniz. Özenle üretilen bu kaliteli karton yapıdaki bardaklarda sıvı sızdırma, koku gibi olumsuz durumlar söz konusu değildir. Bu sayede gün boyu güvenle kullanılabiliyor. Genellikle tek kullanımlık olması sayesinde toplu olarak satın alınabiliyor.

Özel Baskılı Karton Bardakların Üretimi

Kaliteli Accas Cup firması tarafından güvenceli olarak üretilen özel baskılı 7 oz karton bardak modeli toplamda 4 farklı renk modelinden özel baskı makinesi üzerinden üretiliyor. Profesyonel kadro tarafından üretilen bu modern karton bardaklar çevre dostu olmakla birlikte özel su bazlı mürekkep malzemesi üzerinden üretiliyor. Özel baskılı karton bardak adından da anlaşılacağı üzere birey ve firmalara özel olarak tasarlanır. Bu bakımdan bu karton bardak türlerinde değişik renk tonları, desenler, ebatlar gerçekleştirilebiliyor.

Özel Baskılı Karton Bardakların Avantajları

Özel baskılı karton bardaklar birçok avantajlar da sunar. Ekonomik fiyat tarifesine sahip olduğundan firmaların daha düşük bir maliyet harcamasını sağlar. Bu kaliteli karton bardaklar Avrupa kalite standartlarından üretiliyor. Bu sayede uzun bir kullanım ömrüne sahiptirler. Güçlü ve son derece esnek yapısı sayesinde müşterilerin beklentilerine hitap ediyor. Özel baskılı karton bardaklar tek kullanıma uygun bir şekilde üretiliyor. Bunun haricinde bu kaliteli bardak modellerinde günlük temizlik ve bakım yapılmasına da gerek yoktur. Tek kullanımdan sonra çöp kutusuna atılabilir.

Özel Baskılı Karton Bardakların Fiyat Tarifeleri

Özel Basklı karton bardaklarda en uygun fiyat tarifesi Accas Cup firması tarafından sunuluyor. Karton bardak üretimi ve satışlarında markalı bir firma olması sayesinde tüm iller üzerinden talep görüyor. Garantili özel baskılı karton bardak satın almak ve daha düşük bir ödeme yapılması açısından firma tercih edilebilir. Günlük ofis ve büro çalışmalarında, işletmelerde özel baskılı karton bardaklar sorunsuz bir şekilde kullanılabilir.

Devamını Oku