SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Bartın’da Korkunç Olay: 12 Yaşındaki Kız Çocuğuna Cinsel İstismar

Bartın'da olan dehşet verici bir olayda, aynı köyde yaşayan iki kişi, 12 yaşındaki bir kız çocuğunu kaçırarak cinsel istismara maruz bıraktılar. Jandarma ekiplerinin hızlı müdahalesi sonucu suçlu zanlıları yakalandı ve mahkeme tarafından tutuklandı.

Yayınlanma:
ABONE OL

Bartın iline bağlı bir köyde yaşayan 12 yaşındaki bir kız çocuğu, bir gün önce kaybolmuştu. Kızın babası durumu hemen jandarma ekiplerine bildirdi. Jandarma, yürüttüğü titiz çalışma sonucu, kız çocuğunun aynı köyde yaşayan S.K. (61) ve Ö.Ç. (24) adlı iki kişi tarafından kaçırıldığını tespit etti.

Suçlu Zanlılar Metruk Binada Yakalandı

Jandarma ekiplerinin çabaları sonucu, şüphelilerin Çaydüzü Mahallesi’nde bulunan bir metruk binada saklandıkları belirlendi. Dün akşam saatlerinde gerçekleştirilen operasyon sırasında, S.K. ve Ö.Ç. yarı çıplak bir şekilde kız çocuğuyla birlikte yakalandılar.

Kız çocuğu, pedagog eşliğinde ifadesini vererek, S.K. ve Ö.Ç.’nin kendisine cinsel istismarda bulunduğunu söyledi. Gözaltına alınan suçlu zanlıları S.K. ve Ö.Ç., jandarmadaki işlemlerinin ardından mahkemeye sevk edildi ve tutuklanarak cezaevine gönderildiler. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor. Bu vahşi olay, bölgede büyük bir infiale neden oldu.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler