SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Beykoz’daki Kahvehane Saldırısında 10 Şüpheliden 5’i Tutuklandı

Beykoz'da meydana gelen kahvehanede gerçekleşen silahlı saldırıda 4 kişinin yaralanması olayıyla ilgili olarak, polis 10 şüpheliyi gözaltına aldı. Yapılan soruşturma sonucunda 5 şüpheli tutuklandı.

Yayınlanma:
ABONE OL

İstanbul Emniyet Müdürlüğü ekipleri, Örnektepe Mahallesi’nde bulunan bir kahvehaneye düzenlenen silahlı saldırıya ilişkin detaylı bir soruşturma başlattı.

Yapılan araştırmalar sonucunda saldırının sorumlularının Z.A, A.D, M.G. Z.A. ve O.A. olduğu tespit edildi.

Şüpheli A.D. ile kahvehane sahibi M.Y. arasında geçmiş dönemde kaybettikleri bir davadan dolayı husumet oluştuğu, M.Y’nin kaybettikleri davanın sorumlusu olarak A.D’yi gösterdiği, zararın karşılanması için 1 milyon lira istendiği, silahlı saldırının bu nedenle gerçekleştirildiği tespit edildi.

İLGİLİ HABER Yalova’da 83 Yaşındaki Kişi Evinde Ölü Bulundu
Beykoz'da meydana gelen kahvehanede gerçekleşen silahlı saldırıda 4 kişinin yaralanması olayıyla ilgili olarak, polis 10 şüpheliyi gözaltına aldı. Yapılan soruşturma sonucunda 5 şüpheli tutuklandı.

Ekipler, olayla ilgili Z.A, A.D, M.G. Z.A, O.A, H.Y, Ö.U. ile tedavilerinin ardından M.Y, F.E. ve E.G’yi gözaltına aldı.

Şüphelilerin adresleri ve araçlarında yapılan aramalarda 3 ruhsatsız tabanca ve 23 fişek ele geçirildi.

Şüphelilerden A.D’nin avukat olduğu, 10 ayrı suçtan 1 yıl 6 ay 15 gün kesinleşmiş hapis cezası, 17 bin 250 lira para cezası nedeniyle aranma kaydı bulunduğu anlaşıldı.

Adliyeye sevk edilen şüphelilerden M.Y, E.G. ve F.E. savcılıktan salıverildi.

A.D, O.A, Z.A, Z.A. ve M.G. çıkarıdıkları hakimlikçe tutuklandı, H.Y, M.Y. ve Ö.U. adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

Beykoz’da bir kahvehaneye 26 Eylül’de çok sayıda araçla gelen şüpheliler, önce havaya sonra mahallenin elektrik trafosuna ateş etmişti.

Kahvehaneye giren şüpheliler, darbettikleri F.E, E.G, M.Y. ve M.Y’yi tabancayla yaralamıştı.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler