SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Kediyi Ölümüne Döven Çocuk Gözaltına Alındı

Antalya'da bir berber dükkanında çırak olarak çalışan 15 yaşındaki M.A, iş yerindeki kediye tekme ve yumruk atarak şiddet uyguladı.

Yayınlanma:
ABONE OL

Antalya’nın Muratpaşa ilçesinde çalıştığı iş yerinde kediye şiddet uyguladığı güvenlik kamerasıyla kaydedilen 15 yaşındaki çocuk gözaltına alındı.

Tahılpazarı Mahallesi’ndeki berber dükkanında çırak olarak çalışan M.A’nın iş yerindeki kediye tekme ve yumruk atarak şiddet uyguladığı tespit edildi

İş yeri sahibi Serdar Latif Mantıcı’nın şikayeti üzerine M.A, polis ekiplerince gözaltına alınarak emniyete götürüldü.

İLGİLİ HABER Edirne’de Boşanma Aşamasındaki Eşi Tarafından Silahla Vurulan Kadın Öldü
Antalya'da bir berber dükkanında çırak olarak çalışan 15 yaşındaki M.A, iş yerindeki kediye tekme ve yumruk atarak şiddet uyguladı.

KEDİNİN DURUMU KRİTİK

Şiddete uğrayan kediyi iki yıl önce sahiplendiğini dile getiren dükkan sahibi Mantıcı, “Olay günü diğer çırağın araması üzerine buraya geldim. Kediyi yerde bitkin buldum. Hemen veterinere götürdük. Çok sayıda kırığı var, patileri ezilmiş, kafatasında çatlak var, iç kanama tehlikesi hala devam ediyor. Biz olayın ardından gerekli yerlere şikayette bulunduk” dedi.

Akdeniz Hayvan Sevenler Derneği Başkanı Berrin Özkan ile Çevre ve Hayvan Dostları Derneği (ÇEHAYDER) Genel Başkanı Gamze Benzer de iş yerini ziyaret etti.

Özkan, yaptığı açıklamada, yıllardır hayvan haklarıyla alakalı mücadele ettiklerini belirterek, “Ne yazık ki çok kötü bir olaya tanık olduk. Yasal sürecin takibini yapıyoruz. Bununla ilgili resmi kurumlardan gerekli desteği bekliyoruz” diye konuştu.

Benzer ise dernek yönetimi olarak suç duyurusunda bulunmaya hazırlandıklarını ve konunun takipçisi olacaklarını söyledi.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler