SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Kocaeli’deki Kavga Olayıyla İlgili 11 Şüpheli Adliyeye Sevk Edildi

Kocaeli'nin İzmit ilçesinde 24 Eylül tarihinde meydana gelen kavgada bir kişinin hayatını kaybetmesi ve dört kişinin yaralanmasına ilişkin olarak gözaltına alınan 11 şüpheli, adliyeye sevk edildi.

Yayınlanma:
ABONE OL

Kocaeli İzmit ilçesinde, 24 Eylül tarihinde gerçekleşen bir kavgada, Halil Eser’in başından vurularak öldürülmesi olayına karıştığı tespit edilen Emre A. ile kız arkadaşı M.S, polis ekipleri tarafından Sanayi Mahallesi’nde bulunan bir tamirhanede yakalandı. Kavga sırasında yaralanan diğer şüpheliler olan E.T, D.G, E.T. ve S.S, hastanede tedavilerinin ardından gözaltına alınırken, E.B, Y.A, E.Ö, Y.Ç, ve Y.G. ise belirlenen adreslerde polis tarafından yakalandı. Bu şüphelilerin hepsi, Kocaeli İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği ekipleri tarafından gözaltına alındı.

Emniyetteki işlemleri tamamlanan zanlılar, sağlık kontrolünden geçirilerek adliyeye sevk edildi.

İzmit ilçesi Serdar Mahallesi İnce Sokak’ta 24 Eylül’de iki grup arasında silah, taş, sopa ve çekicin kullanıldığı kavgada Emre A’nın tabancasından çıkan kurşunların isabet etmesi sonucu Halil Eser (44) hayatını kaybetmiş, D.G, E.T, E.T. ve S.S. yaralanmıştı.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler