SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Hamas’tan İsrail’e “Tufan Füzesi” Tehdidi! İlk Kez Diyerek Uyardılar

Hamas’ın başlattığı "Aksa Tufanı" operasyonu sonrası Filistin'e yönelik katliam devam ederken bu kez “Tufan Füzesi” tehdidi geldi. “Tufan füzesini ilk kez kullanmak zorunda kalacağız.” Açıklaması sonrasında İsrail kanadından gelecek yanıt merak edilmekte.

Yayınlanma:
ABONE OL

İsrail’in, Hamas’ın başlattığı “Aksa Tufanı” operasyonu sonrası Filistin’e yönelik katliamı sürerken Ashkelon kentine çok sayıda roket düştüğü gözlemlendi. İsrail’de Gazze ile Mısır arasındaki Refah sınır kapısına saldırı düzenledi.

Hamas’ın El Kassam Tugayları, “Eğer sivilleri bombalamayı bırakmazsanız, Tufan füzesini ilk kez kullanmak zorunda kalacağız.” diyerek İsrail’i bir kez daha tehdit ettiği ortaya çıktı.

İsrail Başbakanı Benyamin Netanyahu, İsrail ordusunun Gazze Şeridi’nde sivil yerleşim yerlerini hedef alan hava saldırılarının görüntülerini paylaşarak “Tüm gücümüzle devam edelim” açıklamasında bulundu.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler