SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

KPSS 2023/6 Tercih Sonuçları Açıklandı!

5-11 Ekim 2023 tarihleri arasında tercihleri yapılan KPSS-2023/6 Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanlığının sözleşmeli personel pozisyonlarına yerleştirme işlemleri tamamlanmıştır.

Yayınlanma:
ABONE OL

Sosyal Güvenlik Kurumu sözleşmeli personel alım sonucu T.C kimlik numarası ve aday şifreleriyle birlikte ÖSYM’nin https://sonuc.osym.gov.tr/ sayfası üzerinden kontrol edilebilecek.

KPSS’DE YÜKSEK PUAN ALMAK…

KPSS’de yüksek puan almak bu kılavuzda bulunan sözleşmeli personel pozisyonlarına yerleştirmede tek başına hak teşkil etmeyecektir. Yanlış, yanıltıcı veya yalan beyan yapanlar ile bilgilerde ki çelişki yüzünden yerleştirmesi olmayan veya daha alt tercihlerine yerleştirilen adaylar bu durumdan dolayı bir hak talep edemeyecektir. Sosyal Güvenlik Kurumunun atama için öngördüğü niteliklerde olmayan adaylar, yerleştirmeden kaynaklanan tüm haklarını kaybedeceklerdir.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler