SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

75,9 Milyon TL’lik Destek Bugün Hesaplara Geçiyor

Tarım ve Orman Bakanı İbrahim Yumaklı, toplam da 75 milyon 877 bin TL tutarındaki tarımsal destekleme ödemesini bugün çiftçilerin hesaplarına yatırılacağını duyurdu.

Yayınlanma:
ABONE OL

Tarım ve Orman Bakanı İbrahim Yumaklı, toplam 75 milyon 877 bin TL tutarındaki tarımsal destekleme ödemesini bugün çiftçilerin hesaplarına yatıracağını açıkladı.

Bakan Yumaklı, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada, çiftçilere dair destekleme ödemelerine yönelik bilgi paylaştı.

Yumaklı, “Bireysel Sulama, Kırsal Kalkınma, Uzman Eller, Sertifikalı Tohum Üretimi projelerimiz kapsamında 75 milyon 877 bin lira tarımsal destekleme ödemesini bugün çiftçilerimizin hesaplarına aktarıyoruz. Üreticilerimize hayırlı ve bereketli olsun.” şeklinde konuştu.

İLGİLİ HABER Altının Kilogram Fiyatı 2 Milyon 122 Bin Liraya Yükseldi
Tarım ve Orman Bakanı İbrahim Yumaklı, toplam da 75 milyon 877 bin TL tutarındaki tarımsal destekleme ödemesini bugün çiftçilerin hesaplarına yatırılacağını duyurdu.

Paylaşımda bulunan bilgiye göre, söz konusu miktarın 38 milyon 849 bin 346 TL’si bireysel sulama sistemleri, 19 milyon 464 bin 207 TL’si kırsal kalkınma yatırımı, 12 milyon 56 bin 823 TL’si Uzman Eller Projesi, 5 milyon 506 bin 624 TL’si sertifikalı tohum üretimi desteklerini kapsıyor.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler