SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

A101’den aldığı zeytin küflü çıktı

İstanbul’da yaşayan gazeteci ve basın danışmanı Candaş, A101’den aldığı Marmarabirlik zeytini küflü çıkınca hayatının şokunu yaşadı.

Yayınlanma:
ABONE OL

İSTANBUL (İGFA) – Türkiye’nin 81 vilayetinde faaliyet gösteren ve her gün binlerce vatandaşın alışverişini yaptığı süpermarket zincirlerinden şikâyetler gelmeye devam ediyor. En son şikâyet İstanbul Kadıköy’de bulunan A101’den geldi.

Kahvaltılık alışveriş yapmak için internetten alışveriş yapan gazeteci Serkan Candaş, A101’in taşınabilir uygulamasından Marmarabirlik Salamura Siyah Zeytini sipariş etti. Kurye tarafından meskenine getirilen zeytini açan Candaş, zeytinlerin küflü olduğunu görünce büyük şok yaşadı.

İLGİLİ HABER Rönesans Gayrimenkul Yatırım AŞ Halka Açılıyor
İstanbul’da yaşayan gazeteci ve basın danışmanı Candaş, A101’den aldığı Marmarabirlik zeytini küflü çıkınca hayatının şokunu yaşadı.

Zeytinin son kullanma tarihi 2025 olmasına karşın büsbütün küflendiğini gören Candaş, A101 yetkilileriyle görüşmek istedi lakin yetkili bir bireye ulaşamadı.

Serkan Candaş, A101 firmasını gerekli yerlere şikâyet edeceğini belirtti.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler