SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Akbank Emekli Promosyon Yarışını Kızıştırdı! Emekliye Ekim’de Toplam 22000 TL Ödeme Yapıyor!

Akbank emekli promosyon ödemelerine zam yaptı.

Yayınlanma:
ABONE OL

Emekli vatandaşlara her dönem verilen emekli promosyon ödemeleri tam gaz devam ediyor. Bankalarda farklı oranlarla verilen ve her dönem emekliye çeşitli maddi imkanların sağlandığı promosyon kampanyaları Ekim ayında yine dikkat çekti. Bazı bankalar Ekim ayına özel tutarlarını yükseltirken, bazı bankalar da ek kredi ve kart avantajları sundu. Böylelikle de emeklilerin Ekim ayında da bankalardan ek ödeme alacakları netleşti.

Ekim ayı gelmeden önce çeşitli bankalardan promosyon duyuruları yapılmıştı. Bu kapsamda Akbank promosyon ödemesini yükselten bankalar arasında yer alırken, başka bankalardan da çeşitli duyurular geldi. Emekli vatandaşlara ek avantajlarla birlikte çeşitli tutarlarda ödeme yapılacağı açıklanırken, gözler hem tutarlara hem de emekli promosyonundan yararlanma şartlarına çevrildi. Peki, Akbank hangi şartlarda emekliye promosyon ödemesi yapacak? Akbank emekli promosyon tutarı ne kadar oldu?

ekran-resmi-2023-10-23-14-45-50.png

İLGİLİ HABER AA Finans 4. Çeyrek Büyüme Beklenti Anketi Sonuçlandı
Akbank emekli promosyon ödemelerine zam yaptı.

Akbank Emekli Promosyonu Ne Kadar Oldu?

Çeşitli miktarlarda ödeme yapan Akbank, maaş aralığına göre aşağıdaki tutarlarda promosyon veriyor:

  • Maaşı 3.499 TL ve altında olanlara: 6.000 TL promosyon
  • Maaşı 3.500 TL ile 7.499 TL arasında olanlara: 7.000 TL promosyon
  • Maaşı 7.500 TL ile 9.999 TL arasında olanlara: 9.000 TL promosyon
  • Maaşı 10.000 TL ve üzerinde olanlara: 10.000 TL promosyon

Emekli Promosyonuna Ek 2000 TL Ödül Var!

emekli-promosyonu.jpg

Emekli promosyon ödemelerinin yanı sıra Akbank, bir de fatura talimatına ödeme yapıyor. Axess ya da Wings kredi kartına yapılacak olan otomatik ödeme talimatına, fatura başına 400 TL ödenecek. En fazla 5 fatura otomatik ödeme talimatına tanımlanabilirken, 2000 TL’ye kadar chip-para ödülü verilecek.

Böylelikle de maaşı 10.000 TL olan bir emekli, 10.000 TL promosyon ve 2.000 TL de chip-para ödülüyle toplamda 12.000 TL ödeme alacaklar.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler