SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Altının Gram Fiyatı Ne Kadar? Gram Altın Fiyatı Son Durumu

Altının Gram Fiyatı yatay seyrine devam ediyor. Peki, Altının Gram Fiyatı Ne Kadar? Çeyrek altın fiyatı kaç para? İşte Gram Altın Fiyatı son durumu...

Yayınlanma:
ABONE OL

Altının gram fiyatı yatay seyrini sürdürüyor. FED’in yılın geri kalan aylarında veri odaklı hareket etmesi yönündeki beklentiler altın fiyatı üzerindeki oynaklığı artırıyor. Peki, 5 Ekim 2023 Gram Altın Fiyatı Ne Kadar? Gram altın fiyatı son durumu…

5 Ekim 2023 Gram Altın Fiyatı Son Durumu

Gram altın fiyatı 5 Ekim 2023 gününe yatay bir seyirle başlamasının ardından şu dakikalarda 1.614 TLseviyesinden işlem görüyor. Dün, altının ons fiyatındaki düşüşe rağmen dolar kurundaki yükselişe paralel değer kazanan altının gram fiyatı, günü önceki kapanışının hemen üzerinde 1.614 liradan tamamladı.

altinin-gram-fiyati.jpg

İLGİLİ HABER Akbank’tan Nisan Ayı Kampanyaları
Altının Gram Fiyatı yatay seyrine devam ediyor. Peki, Altının Gram Fiyatı Ne Kadar? Çeyrek altın fiyatı kaç para? İşte Gram Altın Fiyatı son durumu...

Anlık Altın Fiyatları: Gram Altın, Çeyrek Altın Fiyatı

Altının gram fiyatı, güne yatay bir seyirle başlamasının ardından saat 10.45 itibarıyla önceki kapanışına paralel 1.614 liradan işlem görüyor. Aynı dakikalarda çeyrek altın 2.652 liradan, Cumhuriyet altını 10.710 liradan satılıyor.

Altının Ons Fiyatı – 5 Ekim 2023

Altının ons fiyatı, bugün 8 günlük düşüş serisini sonlandırarak, önceki kapanışının hemen üzerinde 1.822 dolardan işlem görüyor.

Analistler, bugün yurt içinde haftalık para ve banka istatistiklerinin, yurt dışında ise ABD’de dış ticaret açığı ve haftalık işsizlik başvurularının takip edileceğini belirterek, teknik açıdan altının ons fiyatında 1.810 ve 1.800 doların destek, 1.830 ve 1.840 doların ise direnç konumunda olduğunu kaydetti.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler