SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Aydem Plus İle İşletmeler Çevresel Taahhütlerini Güçlendiriyor

Türkiye'nin öncü enerji şirketlerinden Aydem Enerji, sürdürülebilir ürün ve yenilikçi çözümlerini yeni iştiraki Aydem Plus ile tüketicilere sunuyor.

Yayınlanma:
ABONE OL

Şirketten yapılan açıklamaya göre, Aydem Enerji bünyesinde kurulan Aydem Plus, güneş enerjisi santrali (GES) kurulumu, elektrikli araç şarj istasyonu OTOWATT gibi birçok alanda yenilikçi çözümleriyle tüketicilere değer katmayı hedefliyor.

Bu çözümlerin yanı sıra elektrikli araç kullanıcıları için OTOWATT mobil uygulamasını da devreye alan Aydem Plus, kullanıcılara bu uygulama sayesinde uygun istasyonların konumlarına hızlı ulaşabilme ya da mobil ödeme işlemlerini kolaylıkla yapma avantajı getiriyor.

Aydem Plus, aynı zamanda yenilenebilir enerji kaynaklarını destekleyen işletmelere uluslararası ölçekte geçerli I-REC (International Renewable Energy Certificate) sertifikası sunarak, küresel pazarda rekabet avantajı sağlayan bu sertifikayla, işletmelerin yenilenebilir enerji üretimini desteklediklerini gösterirken, işletmelerin çevresel sürdürülebilirlikleri konusundaki taahhütlerini gerçekleştirmelerine de yardımcı oluyor.

İLGİLİ HABER Türkiye’nin İhracat Artışında Başı Irak Çekti
Türkiye'nin öncü enerji şirketlerinden Aydem Enerji, sürdürülebilir ürün ve yenilikçi çözümlerini yeni iştiraki Aydem Plus ile tüketicilere sunuyor.

Söz konusu firma ayrıca müstakil ev ya da sitelerde ikamet eden müşterilerine çatı tipi GES ile evsel depolama çözümleri öneriyor ve şarj istasyonu yatırımı yapmak isteyen işletmelere kurulum, yazılım ve ödeme altyapıları olmak üzere anahtar teslim çözümler sunuyor.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler