SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Benzin Fiyatı Ne Kadar? 12 Ekim 2023 Güncel Akaryakıt Fiyatları

Akaryakıt fiyatları tarafında indirim ve zamla değişimler baş gösteriyor. Benzine indirim var mı? sorusunu cevabını arıyor. 12 Ekim 2023 Akaryakıt Fiyatları Listesi ile il il benzin fiyatları ve motorin fiyatları burada!

Yayınlanma:
ABONE OL

Sürücüler, akaryakıt fiyatları tarafındaki son gelişmeleri yakından takip etmeye devam ediyor. Benzine indirim var mı? Motorin ne kadar? gibi soruların cevapları sık sık araştırılıyor. İçeriğimizde 12 Ekim 2023 Güncel Akaryakıt Fiyatları bilgisine il il benzin fiyatları ve motorin fiyatları alt kategorisiyle sunulmuştur…

Benzine Zam Gelecek Mi?

Bilindiği üzere benzin fiyatları için geçtiğimiz hafta içi üst üst indirim yapılmıştı. Motorin fiyatları içinse 7 Ekim 2023 gecesinden itibaren 2,90 TL oranında bir indirim söz konusu olmuştu. İsrail-Filistin çatışması sonrası akaryakıt fiyatları için ilerleyen günlerde küresel bazda zam gelmesi bekleniliyor.

2023/10/05/benzin-2.jpg

İLGİLİ HABER Rönesans Gayrimenkul Yatırım AŞ Halka Açılıyor
Akaryakıt fiyatları tarafında indirim ve zamla değişimler baş gösteriyor. Benzine indirim var mı? sorusunu cevabını arıyor. 12 Ekim 2023 Akaryakıt Fiyatları Listesi ile il il benzin fiyatları ve motorin fiyatları burada!

Benzin Fiyatı Ne Kadar?

Akaryakıt Fiyatları tarafındaki bu indirimler yakından takip edilirken değişen 9 Ekim 2023 Güncel Akaryakıt Fiyatları listesi içerisinde il il benzin fiyatları ve il il motorin fiyatları merakla aranıyor. İstanbul benzin fiyatı ne kadar? ve motorin fiyatı yanı sıra Bursa motorin fiyatı ve İzmir benzin fiyatı aşağıda listelenmiştir…

12 Ekim 2023 Güncel Akaryakıt Fiyatları şöyle:

İstanbul Benzin Ve Motorin Fiyatı

▶ İstanbul Anadolu Yakası benzin fiyatı: 33,51 ₺
▶ İstanbul Avrupa Yakası benzin fiyatı: 33,56 ₺

▶ İstanbul Anadolu Yakası motorin fiyatı: 37,23 ₺
▶ İstanbul Avrupa Yakası motorin fiyatı: 37,30 ₺

Ankara Benzin Ve Motorin Fiyatı

▶ Ankara benzin fiyatı: 34,18 ₺
▶ Ankara motorin fiyatı: 37,85 ₺

İzmir Benzin Ve Motorin Fiyatı

▶ İzmir benzin fiyatı: 34,26 ₺
▶ İzmir motorin fiyatı: 38,04 ₺

Antalya Benzin Ve Motorin Fiyatı

▶ Antalya’da benzin fiyatı: 34,84 ₺
▶ Antalya’da motorin fiyatı: 38,62 ₺

Bursa Benzin Ve Motorin Fiyatı

▶ Bursa benzin fiyatı: 34,27 ₺
▶ Bursa motorin fiyatı: 32,92 ₺

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler