SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Bu 3 Kripto Para Birimi Sizi de Zengin Edebilir! İşte Mutlaka İzlenmesi Gereken Coinler

Bazı kripto paralar her hafta olduğu gibi yeni haftada da yakından takip edilmekte ve sürekli izlenmektedir. Uzmanların uyarılarına göre ise bu hafta izlenebilecek az bilinen bu 3 kripto para biriminin yatırımcısına kazandırabileceği iddia edilmekte.

Yayınlanma:
ABONE OL

Kripto para piyasası her hafta yeni yeniliklerle yatırımcısına kazandırmaya devam ediyor. Bazen her ne kadar büyük trendleri takip etmek yeterli olmasa da bu piyasada her şey ayrıntıda gizlenmektedir. Eğer sizde piyasa şartlarının üzerinde bir avantaj elde etmek istiyorsanız belirli varlıklarda diğer fiyat katalizörlerini gözden geçirmekte fayda bulunmaktadır.

Her ne kadar muhtemelen de olsa geçici olarak değişken bir dönemden geçen bu az bilinen 3 kripto para birimi yatırımcısına kazandırabilir.

Monero (XMR) İstikrarlı

Monero hali hazırda 155 dolar seviyesinden fiyatlandırılırken son derece dalgalı bir hareketlilik sergilemektedir. Dünyanın en sevilen coinlerinden olan Monero özellikle son zamanlarda her iki yönde de hiçte alışılmadık dalgalanmalara maruz kalarak yoğun alım satım faaliyetleri görmektedir. Aylık en yüksek seviyede seyreden Monero’da her ne kadar düşüşler yaşansa da her iki taraftaki tüccarlar arasında pek çok savaşın olacağı da muhtemeller arasında.

İLGİLİ HABER Asya Borsaları Hong Kong Hariç Yükseldi
Bazı kripto paralar her hafta olduğu gibi yeni haftada da yakından takip edilmekte ve sürekli izlenmektedir. Uzmanların uyarılarına göre ise bu hafta izlenebilecek az bilinen bu 3 kripto para biriminin yatırımcısına kazandırabileceği iddia edilmekte.

El Hippo (HIPP) Yeni Projesiyle

Kripto para piyasasında 3 aydan kısa bir süre içerisinde 21.000 aktif sosyal medya kullanıcısıyla göze çarpan El Hippo, sık sık tertip edilen meme yarışmalarının yanında Zealy projesi kampanyası tarafından verilen ödüllerinde yardımıyla bu ay %160’ın üzerinde kazandırdı. Oldukça istikrarlı bir artışa gebe olan ve satın almak için bir dip arayanlar adına bulunmaz bir nimetten de ötedir.

Avalanche (AVAX) Gözde

Ethereum platformunun yeni prenslerinden Avalance çevrimiçi tüccarların dikkatini cezp etmektedir. Bu ay %23 civarında dalgalanma gözlemlenen Avalance’de birkaç hafta öncede büyük yükselişin hemen sonrasında sabitlenme olmuştu. Yinede AVAX, kripto para piyasasında kendisini yeniden bulmak adına bir kırılma yaşama şansı bulunmakta.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler