SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

CW Enerji, Gaziantep Güneş Enerji Fuarı’nda Yenilikleriyle Dikkat Çekti

CW Enerji, EIF Gaziantep Güneş Enerji Fuarı'nda yer alarak yenilikçi ürünlerini ziyaretçilerle buluşturdu.

Yayınlanma:
ABONE OL

Gaziantep, 20-22 Eylül tarihlerinde düzenlenen 16. EIF Gaziantep Güneş Enerji Fuarı’nda CW Enerji, son teknoloji ürünlerini tanıtarak büyük ilgi gördü.

CW Enerji’nin Yönetim Kurulu Başkanı Tarık Sarvan, fuarın sektörün gelişimine katkı sağladığını belirterek, “Bu etkinlik, sektörün ilerlemesi için büyük bir fırsat sunuyor. Fuarda, uzman ekibimizle birlikte AR-GE çalışmalarımızın ürünlerini sergiledik ve yerli, milli güneş panellerimizi geniş ürün yelpazemizle tanıttık” dedi.

Sektörün gelişimine katkı sağlayacak her türlü organizasyonda yer almaya çalıştıklarının altını çizen Sarvan, şunları kaydetti:

İLGİLİ HABER İlk Çeyrekteki Hafif Ticari Araç ve Kamyon İhracatında Ana Pazar Birleşik Krallık Oldu
CW Enerji, EIF Gaziantep Güneş Enerji Fuarı'nda yer alarak yenilikçi ürünlerini ziyaretçilerle buluşturdu.

“Sektörümüzün ihtiyaç duyduğu çözümleri sunmak hedefiyle alanında uzman kadromuzla birlikte hızla çalışıyoruz. Sektörümüzün gelişimine katkı sağlamak için kendimizi sürekli geliştirmeyi ve yeni teknolojileri bünyemize katmayı sürdüreceğiz. Bundan sonra da bu tür organizasyonlarda yer almayı sürdürecek ve çok çalışarak ülkemize katma değer sağlamaya devam edeceğiz.”

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler