SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Cw Enerji Ve Fuat Özsoy İplik 12,5 Milyon Dolarlık Ges Anlaşması Yaptı

CW Enerji ve Fuat Özsoy İplik Sanayi ve Ticaret AŞ arasında güneş enerjisi santrali (GES) kurulumuna yönelik 12,5 milyon dolarlık sözleşme imzalandı.

Yayınlanma:
ABONE OL

Şirketten yapılan açıklamaya göre, CW Enerji sektörel gelişime katkı sağlayacak çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor.

Açıklamada görüşlerine yer verilen CW Enerji Üst Yöneticisi (CEO) Volkan Yılmaz, iki şirket arasında güneş enerjisi santrali kurulumu gerçekleştirilmek amacıyla KDV hariç 12 milyon 455 bin 595 dolar tutarında sözleşme imzalandığını kaydetti.

Açıklamada, sözleşme imza tarihi itibarıyla söz konusu tutarın, “TCMB Döviz alış USD/TL kuru ile KDV hariç toplam 362 milyon 886 bin 286 lira 97 kuruş” olduğuna yer verildi.

İLGİLİ HABER Suudi Arabistan’a İhracat Yüzde 100’ün Üzerinde Arttı
CW Enerji ve Fuat Özsoy İplik Sanayi ve Ticaret AŞ arasında güneş enerjisi santrali (GES) kurulumuna yönelik 12,5 milyon dolarlık sözleşme imzalandı.

Yenilenebilir enerjinin yaygınlaşmasını sağlamak adına çalışmalarını sürdürdüklerini aktaran Yılmaz, “Ülkemizin enerji alanında bağımsızlık kazanması için yenilenebilir enerji yatırımları çok büyük önem taşıyor. Biz de CW Enerji olarak, yenilenebilir enerji kaynaklarından olan güneş enerji sisteminin her alanda yaygınlaşması için elimizden gelen her türlü gayreti gösteriyoruz. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da sınırsız enerji kaynağı olan güneşten daha fazla faydalanarak, yenilenebilir ve temiz enerji kullanımının artması adına çalışmalarımıza devam edeceğiz.” değerlendirmesinde bulundu.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler