SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Eceabat’ta Üreticilere Kırsal Kalkınma Destekleri Anlatıldı

Eceabat İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü tarafından, Tarım ve Orman Bakanlığının Kırsal Kalkınma Destekleri kapsamında etkinlik düzenlendi.

Yayınlanma:
ABONE OL

Eceabat İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü tarafından, Tarım ve Orman Bakanlığının Kırsal Kalkınma Destekleri kapsamında 15. Etap Ekonomik Yatırımlar Destekleri, 19. Etap Bireysel Sulama Sistemi Destekleri, Kooperatiflerin Derecelendirilmesi ve Kooperatif Bilgi Sistemi (KOOPBİS) kapsamında bilgilendirme toplantısı yapıldı.

Kaymakamlık Toplantı Salonu’ndaki etkinliğe, ilçede faaliyet gösteren kooperatiflerin yanı sıra çok sayıda üretici ve firma temsilcisi katıldı.

İl Tarım ve Orman Müdürlüğü Kırsal Kalkınma Şube Müdürlüğünce gerçekleştirilen bilgilendirme toplantısı, konu başlıkları ile ilgili sunumların ardından soru cevap bölümüyle devam etti.

İLGİLİ HABER AA Finans 4. Çeyrek Büyüme Beklenti Anketi Sonuçlandı
Eceabat İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü tarafından, Tarım ve Orman Bakanlığının Kırsal Kalkınma Destekleri kapsamında etkinlik düzenlendi.

Toplantıya, İl Tarım ve Orman Müdürlüğü Kırsal Kalkınma Şube Müdürü Mustafa Nazlım, İlçe Tarım ve Orman Müdürü Yücel Tokgöz, Ziraat Odası Başkanı Bülent Topuz’un yanı sıra köy muhtarları, kooperatif başkanları ve yöneticileri ile üreticiler katıldı.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler