SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Ekim 2023 İş Bankası Emekli Promosyonu Uçuşa Geçti! Emekliye 17500 Liralık Rekor Ödeme!

Ekim ayının gelişiyle birlikte bankaların emeklilere verdiği promosyon ödemeleri tam gaz devam ediyor.

Yayınlanma:
ABONE OL

Eylül ayında bazı bankalar promosyon tutarlarını yükseltirken, bazıları da kampanyalarını Ekim ayına kadar uzattı. Bu kapsamda emekliler için Ekim ayında promosyon ödemesi yapacak olan bankalar da belli oldu. Her banka maaş aralığına göre çeşitli tutarlarda emekli promosyon ödemelerini açıklarken, Ekim ayında rekor ödemeler emeklilere sunuldu.

Ekim ayında da devam eden bankaların emekli promosyon kampanyaları kapsamında binlerce liralık ödeme yapılmaya devam ediyor. Bu kapsamda harekete geçen bankalar adeta bir yarış halinde promosyon tutarlarını yükseltmeye ve çeşitli avantajlar sunmayı sürdürüyor. Peki, İş Bankası ne kadar emekli promosyonu veriyor? İşte İş Bankası emekli promosyon ödemesi…

İş Bankası Ekim Ayı Emekli Promosyonu Kampanyası

emekli-promosyon.jpg

İLGİLİ HABER Rönesans Gayrimenkul Yatırım AŞ Halka Açılıyor
Ekim ayının gelişiyle birlikte bankaların emeklilere verdiği promosyon ödemeleri tam gaz devam ediyor.

Emeklilere Ekim ayında da promosyon ödemesi yapılacağını müjdeleyen İş Bankası, çeşitli tutarlarda ödeme yapacağını duyurdu. Maaş aralığına göre 7500 liraya kadar promosyon ödemesi yapacak olan banka, aynı zamanda emekliye çeşitli bankacılık avantajları da sağlayacak.

İş Bankası Ekim Ayı Emekli Promosyon Tutarı

Maaş aralığına göre emekli promosyon ödemesi yapan İş Bankası’nın tutarları şöyle:

  • Maaşı 3.499 TL’ye kadar olan emeklilere: 4.500 TL
  • Maaşı 3.500 TL ile 7.499 TL arasında olan emeklilere: 5.250 TL
  • Maaşı 7.500 TL ile 9.999 TL arasında olan emeklilere: 6.750 TL
  • Maaşı 10.000 TL ve üzerinde olan emeklilere: 7.500 TL

Böylelikle de emekli maaşı 10.000 lira olan bir emekli, 7.500 TL emekli promosyon ödemesiyle birlikte toplamda 17.500 TL ödeme alıyor.

emekli-promosyon-odeme.jpg

İş Bankası Emekliye Ek Avantajlar Sunuyor!

Emeklilerin maaşlarını 3 yıl süreyle İş Bankası’ndan alması durumunda kullanabilecekleri emekli promosyon ödemesine ek olarak, çeşitli bankacılı avantajları da sunulacak. Maaşını İş Bankası’ndan alan emekliler, kart aidatı ödemeyecekler. Ayrıca her ay sınırsız para gönderme işlemi yapabilip, işlemlerine para ödemeyecekler.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler