SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Garanti BBVA Herkese 1000 TL Dağıtıyor! Telefondan 1 Dakikada Başvurmak Yetiyor

Garanti BBVA 31 ekim 2023 tarihinde sonlanacak olan 1000 TL bonus ödüllü kampanyasını duyurdu.

Yayınlanma:
ABONE OL

Garanti BBVA’dan yapılan yeni bir duyuruda, şubeye gitmeden telefondan başvuran vatandaşlara 1000 TL’ye kadar ödeme yapılacağı açıklandı. Eylül ayında başlattığı kampanyasına devam eden banka, 31 Ekim 2023 tarihine kadar başvuran vatandaşlara 1000 TL’ye kadar ödeme yapmaya devam ediyor. Peki, kimler 1000 TL ödeme alabiliyor? Garanti BBVA 1000 TL bonus ödülü şartları neler?

Garanti BBVA daha fazla müşteri çekmek adına yeni bir kampanya duyurdu. Yeni müşteri çekmek için 1000 TL bonus ödülü duyuran banka, özel bir kampanya başlatmış oldu. Bu kapsamda 1000 TL bonus ödülünün şartlarını da açıklayan banka, kimlerin ödül alabileceğini ve detayları aktardı.

kampanya-garanti.jpg

İLGİLİ HABER AA Finans 4. Çeyrek Büyüme Beklenti Anketi Sonuçlandı
Garanti BBVA 31 ekim 2023 tarihinde sonlanacak olan 1000 TL bonus ödüllü kampanyasını duyurdu.

Garanti BBVA 1000 TL Bonus Ödülü Kampanyası!

Garanti BBVA, mobil uygulama üzerinden yeni bir kampanya başlattı. Garanti BBVA sadece yeni müşterilerin faydalanabileceği kampanyasını duyururken, büyük bir bonus ödülü vereceğini aktardı. Böylelikle de vatandaşlar, Garanti’nin ekstra ödüllerini duyunca kampanyanın detaylarını merak etti.

Garanti BBVA, yaptığı yeni duyuru kapsamında yeni müşteri olan vatandaşlara 1000 TL ödeme yapılacağını duyurdu. Garanti BBVA’nın uygulamasını indirip mobil uygulama üzerinden müşteri olan vatandaşlar, 1000 TL bonus kazanacaklar. Ancak bonusu kazanabilmek için öncelikle Garanti BBVA’dan bir kredi kartı başvurusunda bulunmak gerekiyor. Kredi kartı başvurusunu yapıp onay alan ve daha sonra kartından 1000 TL harcayan tüm yeni müşteriler, 1000 TL bonus kazanacaklar.

ekran-resmi-2023-10-24-17-33-27.png

Garanti BBVA 1000 TL Bonus Kampanyasının Şartları Neler?

Garanti BBVA’nın 1000 TL bonus ödemesi yaptığı kampanyanın detayları şöyle:

  • Kampanya 31 Ekim 2023 tarihine kadar yapılan başvurular geçerli olacak.
  • Sadece mobil uygulama üzerinden Garanti BBVA’lı olanlar bonus kampanyasına katılabilir.
  • Kampanya kapsamında yeni müşteriler için iki kredi kartı seçeneği sunulur: Bonus kredi kartı ve Money Bonus kredi kartı
  • Kampanya 20 Kasım tarihine kadar tek seferde yapılan 1000 TL’lik harcamalarda geçerli olacak.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler