SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Garanti BBVA’dan 15.000 TL’ye Kadar Masrafsız ve Faizsiz Kredi! Üzerine de 1.000 TL Nakit Bonus

Garanti BBVA zor durumda olan ve acilen nakit ihtiyacı bulunanlar için faizsiz 15.000 TL’ye kadar masrafsız taksitli nakit avans desteği sağlıyor. 31 Ekim tarihine kadar geçerli olacak bu kampanyaya başvurmak ise oldukça kolay.

Yayınlanma:
ABONE OL

Her daim ihtiyaç anında elini taşın altına koyan ender bankalar arasındaki Garanti BBVA bu seferde faizsiz kredi desteği ile ön plana çıkıyor. Sadece Garanti BBVA Mobil’i indirerek “Müşteri Olmak İstiyorum” adımından sonra ilk defa Garanti BBVA’lı olan müşterilerin yararlanabileceği bu faizsiz ve masrafsız taksitli nakit avans için son başvuru tarihi 31 Ekim.

Garanti BBVA Mobil sayesinde şubeye hiç gitmeden bireysel kredi kartı başvurusu yaparak 15.000 TL’ye kadar faizsiz ve masrafsız Taksitli Nakit Avans’tan sizde 6 Aylık taksitlerle yararlanabilirsiniz. Üstelik tüm bunların yanında 1.000 TL harcamaya da 1.000 TL bonus sizleri bekliyor olacak.

Garanti Faizsiz Kredi

İLGİLİ HABER Akbank’tan Nisan Ayı Kampanyaları
Garanti BBVA zor durumda olan ve acilen nakit ihtiyacı bulunanlar için faizsiz 15.000 TL’ye kadar masrafsız taksitli nakit avans desteği sağlıyor. 31 Ekim tarihine kadar geçerli olacak bu kampanyaya başvurmak ise oldukça kolay.

Garanti BBVA Faizsiz Taksitli Nakit Avans Şartları

Kampanyadan yararlanabilmek için Garanti BBVA Mobil üzerinden müşteri olma sürecinin tamamlanması gerekmektedir. Sadece Garanti BBVA Mobil, Garanti BBVA İnternet ve BonusFlaş üzerinden tamamlanacak kredi kartı başvuruları için geçerli olacak bu kampanya için tanımlama kredi kartı başvurusu onaylandıktan 1 gün sonra yapılabilecektir.

Kampanya kapsamında kredi kartı 1 Ekim – 31 Ekim 2023 tarihleri arasında açılan müşteriler 30 Kasım 2023 tarihine kadar faizsiz Taksitli Nakit Avans fırsatından faydalanabilecektir. Kampanya kapsamında maksimum 15.000 TL Taksitli Nakit Avans 6 taksit ile kullanılabilecektir.

Ayrıca Garanti BBVA Mobil’den şubeye gitmeden müşteri olanlar içinde bireysel kredi kartı başvurusu yapanlar başvurularının onaylanması durumunda 1.000 TL harcamaya 1.000 TL anında bonus kazanabilecekler.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler