SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

IBIA Expo Fuarı Sürdürülebilir Yatak Ürünlerine Ev Sahipliği Yapacak

Ulusal ve uluslararası yatak makine ve yan sanayinin temel taşlarını bir araya getirecek IBIA Expo Fuarı'nda bu yıl sürdürülebilir sanayi ürünleri sergilenecek.

Yayınlanma:
ABONE OL

28 Eylül-1 Ekim tarihleri arasında yatak makine ve yan sanayi sektörünün devlerini bir araya getirecek olan IBIA Expo Fuarı’na ev sahipliği yapacak. Bu yılki fuar, sürdürülebilirlik vurgusuyla fark yaratacak.

Fuarda, doğadan elde edilen çeşitli bitkilerin özlerinden üretilen yatak ürünleri sergilenecek. Aynı zamanda güneş panelleri sayesinde yüzde 100 yeşil enerjiyle üretilen temiz yapıştırıcılar ve ürünler de ziyaretçilerle buluşacak. Atıklardan geri dönüşüm yoluyla elde edilen elyafların tanıtımı da fuarın önemli bir odak noktası olacak.

IBIA Expo Fuarı, sürdürülebilir yatak ve yan sanayi ürünlerinin geleceğini şekillendiren bir platform olacak. Bu yılki etkinlik yeşil enerji ve geri dönüşümün yatak endüstrisindeki etkileyici yükselişini gözler önüne serecek.

İLGİLİ HABER Türkiye’nin İhracat Artışında Başı Irak Çekti
Ulusal ve uluslararası yatak makine ve yan sanayinin temel taşlarını bir araya getirecek IBIA Expo Fuarı'nda bu yıl sürdürülebilir sanayi ürünleri sergilenecek.

Birbirinden farklı bitkilerin özlerinden elde edilen yatak kılıflarının sergileneceği IBIA Expo’da, daha önce dünyada üretimi yapılmamış ürünler de sergilenecek.

Isırgan otunun faydaları göz önüne alınarak üretilen ısı düzeyini koruyan yatak kılıfı ile keten tohumu yağının kullanımı sayesinde yatak kumaşının hijyenik olmasını sağlayan doğal özlerden üretilen yatak kılıfları fuarın en çok tercih edilen ürünlerinden olacak.

Nane özleri ile üretilen uyku anında ferahlık hissi sunan ve gül proteini içeriği ile rahat bir uyku süreci geçirmeyi hedefleyen yatak kılıflar da bu yıl ilk defa fuarda olacak. Aynı zamanda dünyada ilk defa mikroalglerden üretilen üst düzey nem özelliği ile çabuk kuruma özelliğini bir arada bulunduran yatak kılıfı ve su itici özelliği ile yüksek konfor imkanı sunan yatak kılıfları da fuarda ziyaretçilerin beğenisine sunulacak.

Doğal özlerden elde edilen kumaşların bir diğer özelliği geç tutuşurluğu ile de ev konforunun bitkiler ile harmanlanması ziyaretçiler ile buluşacak.

– Dj kabinli karavan ilk defa Karavan Show Eurasia’da sergilenecek

Öte yandan, BİFAŞ tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen sektöründe Türkiye’nin tek fuarları olan Tiny Home Show-2. Modüler, Mobil, Prefabrik Ev ve Yapıları ile Karavan Show Euroasia-2. Kamp, Karavan ve Ekipmanları Alternatif Turizm Fuarı’na da 50 hedef ülke ve bölgeden 40 bini aşkın katılımcı bekleniyor.

27 Eylül-1 Ekim tarihleri arasında ziyaret edilebilecek fuarda, uzaktan kumanda ile hiç çaba harcamadan birkaç dakika içerisinde park etme kolaylığı sağlayan karavanlar tanıtılacak. Bir diğer dikkati çeken ürün ise Türkiye’de ilk ve tek olan karavanın dış kısmına doğru açılan ocak sistemleri olacak.

Güçlendirilmiş çelik şase üzerine tamamı alüminyum gövde ile üretilmiş Türkiye’de ilk Off-Road aile karavanı ve ülkede tek olan DJ kabinli karavan ilk defa Karavan Show Eurasia’da görücüye çıkacak.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler