SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

İş Bankası’ndan Etki Girişimlerine Özel Program “Workup4future”

Workup4Future programına başvurular 5 Aralık tarihine kadar yapılabilecek.

Yayınlanma:
ABONE OL

İş Bankası, Türkiye’de girişimciliğin gelişmesi ve ekosistemin büyümesi adına sunduğu kapsamlı destek ve değer önerilerini, afet odaklı ve Birleşmiş Milletler Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları çerçevesinde teknoloji üreten etki girişimlerine yönelik hızlandırma programı Workup4Future ile zenginleştiriyor.

Bankadan gelen açıklamaya göre, program, Türkiye Girişimcilik Vakfı partnerliği ve Hackquarters hızlandırıcılığında gerçekleştirilecek.

2017 yılından bu yana her alandan girişime ev sahipliği yapan, son yıllarda farklı alanlara özel programlarla ekosistemi ve startupları destekleyen Workup çatısı altında düzenlenecek programa, doğal afetler başta olmak üzere, karbon salımının azaltılması, gelir adaletinin sağlanması ve cinsiyet eşitliği gibi Sürdürülebilir Kalkınma Amaçlarına yönelik teknoloji geliştiren, fikir aşamasını tamamlamış, sürdürülebilir ve ölçeklenebilir girişimler başvurabilecek.

İLGİLİ HABER Asya Borsaları Hong Kong Hariç Yükseldi
Workup4Future programına başvurular 5 Aralık tarihine kadar yapılabilecek.

is-bankasi.jpg

Seçilen girişimler, 4 ay sürecek program kapsamında uzman mentörler ve mezun girişimlerle bir araya gelme, bu alanda aktif yatırım yapan FounderOne, Arya GSYF, MAXİS GSYF ve İş Bankası 100. Yıl Girişim Sermayesi ile buluşma imkanlarına sahip olacak.

Ayrıca İş Bankası ve grup şirketleri ile Türkiye Girişimcilik Vakfı’nın ulusal ve uluslararası ağı ile müşteri kazanımı, kavram kanıtlama çalışmaları ve ürün/hizmet satışı olanaklarına ulaşabilecek. Girişimler, İş Kule Workup Alanı’nda ücretsiz ofis imkanından da yararlanabilecek.

Workup4Future programına başvurular 5 Aralık tarihine kadar “www.workup.ist/workup-for-future” web sitesi üzerinden sağlanabilecek.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler