SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Magnum Porsche Dağıtıyor! Çekiliş Sonuçları Ne Zaman Açıklanır

Dünyanın en büyük dondurma markalarından olan Magnum geleneksel olarak düzenlediği Porsche çekilişinin sonuçları merak ediliyor. Peki Magnum 6.dönem çekilişinin sonuçları ne zaman açıklanacak.

Yayınlanma:
ABONE OL

Magnum dondurma çubukları, sadece bir tat değil, büyük ödüllerin de anahtarı olabilir. Magnum bugün yapacağı çekilişle iki kişiye Porsche Taycan verecek. ayrıca Magnum’un düzenlediği çekilişle, şanslı katılımcılar 100.000 TL’lik Magnum Card Param Hediye Kartı kazanma şansı yakalıyor.

Dondurma severler, sadece çubuklarındaki kodları SMS yoluyla ileterek bu büyük çekilişin bir parçası olabilirler. Her ay gerçekleştirilen çekilişte, toplamda 4 kişi Magnum Card Param Hediye Kartı kazanma fırsatını elde ediyor.

Çekiliş bugün gerçekleşiyor

Ancak işin içinde sadece dondurma yok! Magnum aynı zamanda muhteşem bir sürprizle daha karşınızda. 10 Ekim 2023’te saat 11.00’de gerçekleşecek olan 6. dönem çekilişinin ardından, saat 11.30’da bir başka heyecan daha başlıyor. Bu çekilişte ise 2 şanslı kişi, kendi Porsche‘larına sahip olacaklar.

İLGİLİ HABER Türkiye’nin İhracat Artışında Başı Irak Çekti
Dünyanın en büyük dondurma markalarından olan Magnum geleneksel olarak düzenlediği Porsche çekilişinin sonuçları merak ediliyor. Peki Magnum 6.dönem çekilişinin sonuçları ne zaman açıklanacak.

magnum-porsche-dagitiyor-cekilis-sonuclari-ne-zaman-aciklanir3.jpg

Magnum Porsche çekiliş sonuçları ne zaman açıklanacak?

Sonuçlar ise merakla bekleniyor! Magnum 6. dönem ve Porsche çekiliş sonuçları 15 Ekim 2023 tarihinde açıklanacak. Unutulmaması gereken bir detay ise; çekiliş, U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. (“U2”) tarafından Sütlüce Mah. Bayrak Sok. No:4-A Beyoğlu-İstanbul adresinde, noter huzurunda ve herkesin katılımına açık bir şekilde gerçekleştirilecek.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler