SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Vakıfbank Ekim Ayı Emekli Promosyonu! 15000 Lira Ödemeye Ek Ücretsiz HGS Veriyor

Kamu bankası Vakıfbank tarafından yapılan yeni bir duyuru ile emekli promosyon ödemelerinin Ekim ayında da verilmeye devam edeceği öğrenildi.

Yayınlanma:
ABONE OL

Kamu bankası Vakıfbank yaptığı yeni bir duyuruda Ekim ayında da emekli promosyon ödemesi verileceğini açıkladı. Ekim ayında da emeklilere promosyon ödeyecek olan Vakıfbank, maaş aralığına göre değişken tutarlarda ödeme yapacak. Ayrıca, maaşını Vakıfbank’a taşıyan emeklilere çeşitli fırsatlar da sunacak.

SSK, Bağkur, EYT ve Emekli Sandığı emeklilerinin alabilecekleri Vakıfbank emekli promosyon ödemesinde detaylar da netleştirildi. İşte Vakıfbank emekli promosyon kampanyasının şartları ve Ekim ayı güncel emekli promosyon tutarı…

emekli-promosyon.jpg

İLGİLİ HABER Türkiye’nin İhracat Artışında Başı Irak Çekti
Kamu bankası Vakıfbank tarafından yapılan yeni bir duyuru ile emekli promosyon ödemelerinin Ekim ayında da verilmeye devam edeceği öğrenildi.

Vakıfbank Ekim Ayı Emekli Promosyonu Kaç TL?

Her dönem emekliler tarafından merakla araştırılan emekli promosyonu kampanyaları, bu ay da öne çıkan kampanyalar arasında yer aldı. Kamu bankası Vakıfbank, maaş aralığına göre yaptığı ödemeleri duyururken, maaşını 3 yıl süreyle bankadan almayı kabul edenlerin promosyon ödemesi alabileceğini kaydetti. İşte Vakıfbank emekli promosyon ödemeleri:

  • Maaşı 3499 lira ve altında olanlara: 3000 lira
  • Maaşı 3500 lira ve 7499 lira altında olanlara: 3500 lira
  • Maaşı 7500 lira ile 99999 lira altında olanlara: 4500 lira
  • Maaşı 10000 lira ve üzerinde olanlara: 5000 lira

Böylelikle 10000 lira emekli maaşı alan bir vatandaş, Vakıfbank emekli promosyonu ile 15000 lira ödeme almış olacak.

promosyon-odemesi.jpg

Vakıfbank Müşterileri HGS Ödemiyor!

3 yıl süre ile emekli maaşını Vakıfbank’tan almayı kabul eden vatandaşlar, emekli promosyonuna ek olarak çeşitli avantajlara da sahip olacaklar. Vakıfbank üzerinden yapılan hiçbir para transfer ya da EFT gibi işlemlere para ödemeyecekler. Ayrıca, otoyollardan ücretsiz geçebilecekleri HGS de verilecek. Kredi kartlarında ise aidat ödemeyecekler.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler