SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Yeni Yıl Gelmeden Araç Alacaklara Fırsat Listesi: İşte En Uygun Satılan Sıfır Araçlar

Sıfır araç almak isteyenler için 2023 bitmeden güncel fiyatlar ve avantajlı kampanyalar merak uyandırdı. Araç piyasasında fiyat artışları düşerken, bayiler tarafından sağlanan indirim fırsatlarıyla araç sahibi olma imkanı artıyor.

Yayınlanma:
ABONE OL

Araç piyasasında büyük bir dalgalanma başladı. Sıfır otomobillere yapılan indirim ve kampanyalar, araba sahibi olmak isteyenleri umutlandırdı.

Bayilerin sunduğu imkanlar yüzde 15’e varan indirimler, 2023 yılının sonuna doğru araba almak isteyenlere büyük fırsatlar sunuyor.

HEMEN TESLİM DÖNEMİ BAŞLADI

3-6 aylık bekleme listeleri teslime kadar geldi. Markaların ellerinde bulunan araçlar fazlalaştıkça piyasa eski günlerine geri dönmeye başladı. Sıfır araç alacaklar için internet sitelerinde bulunan fiyat listelerine göre en ucuz modeller belirlendi.

İLGİLİ HABER Türkiye’nin İhracat Artışında Başı Irak Çekti
Sıfır araç almak isteyenler için 2023 bitmeden güncel fiyatlar ve avantajlı kampanyalar merak uyandırdı. Araç piyasasında fiyat artışları düşerken, bayiler tarafından sağlanan indirim fırsatlarıyla araç sahibi olma imkanı artıyor.

Konuyla alakalı açıklamalar yapan İstanbul Motorlu Araç Satıcıları Derneği Başkanı Hayrettin Ertemel şu ifadeleri aktardı:

“İMAS Derneği olarak yaz sezonu ortasında yaptığımız yazılı ve sözlü mülakatlarda sıfır araçta yaşanan bollaşma ve Ticaret Bakanlığı’mızın piyasa düzeni ve ayrıca fiyat istikrarına dair attığı etkili adımlar neticesinde kayıt dışı ticaretin sektörden el çekeceği, fiyat dengelerinin pandemi öncesi hale geri geleceği ve yıl sonunda sıfır araçta ciddi indirimler ve kampanyalar düzenleneceğinden sık sık bahsetmiştik.
Geldiğimiz noktada bayilerin kendi bünyelerinde sıfır ya da çok uygun faiz oranlı kredi imkanları sunduğu ya da yüzde 15’e varan ciddi indirimler uyguladığını görüyoruz. Dikkat çekici ve avantajlı olan kampanyalar ise sunulan krediler ve fiyat düşüşleri.

Banka kredisine ulaşmanın güç olduğu ve yüksek faizler talep edilen ortamda bayilerin sunduğu uygun faizli krediler, otomobil almak isteyen vatandaşlarımız için önemli bir avantaj. Öte yandan kredi kullanmadan otomobil almayı düşünen vatandaşlarımız da cazip fiyat indirimlerini değerlendirerek otomobil sahibi olabilirler.” dedi.

arac-2.webp

YENİ YIL GELMEDEN ALINABİLECEK EN UYGUN SIFIR ARAÇLAR

VOLKSWAGEN

  • Polo 1.0 80 PS Manuel Impression 2023 Ekim ayı fiyatı: 922.800 Türk lirası
  • Golf 1.0 lt TSI 110 PS Impression 2023 Ekim ayı fiyatı: 1.144.400 Türk lirası

SEAT

  • IBIZA 1.0 Evo 80 HP Style Kasım ayına özel fiyatı: 795.000 Türk lirası

SKODA

  • Yeni Fabia 1.0 TSI 95 PS Elite 2023 Kasım ayı fiyatı: 914.900 Türk lirası

CITROEN

  • C3 FEEL 1.2 PureTech 83 BVM S&S 5 İleri Manuel 2023 Kasım ayı fiyatı: 813.000 Türk lirası

DACIA

  • YENİ DUSTER Essential TCe 90 bg Kasım ayı fiyatı: 899.000 Türk lirası

FIAT

  • EGEA SEDAN Easy 1.4 Fire 95 HP Benzinli Kasım ayı kampanyalı fiyatı: 777.900 Türk lirası

FORD

  • Yeni Fiesta Style Hatchback 1.1L Ti-VCT 75 PS 5 İleri Manuel Benzin Kasım ayı kampanyalı fiyatı: 852.500 Türk lirası

HYUNDAI

  • Yeni i10 1.0 MPI 67 PS Jump Benzin Manuel Kasım ayı fiyatı: 725.000 Türk lirası.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler