SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

MediaMarkt Türkiye CEO’su MediaMarkt İspanya’nın Başına Geçiyor

MediaMarkt Türkiye Üst Yöneticisi (CEO) Faruk Kocabaş, MediaMarkt Saturn Grup içerisindeki en önemli pazarlardan biri olan MediaMarkt İspanya’ya atandı.

Yayınlanma:
ABONE OL

MediaMarkt Türkiye’nin üst düzey yöneticisi Faruk Kocabaş, MediaMarkt Saturn Grup bünyesindeki en önemli pazarlardan biri olan İspanya’ya atanıyor.

Şirket tarafından yapılan resmi açıklamaya göre, 2023 başından beri MediaMarkt Türkiye’nin CEO’su olarak görev yapan Kocabaş, 1 Kasım itibariyle MediaMarkt İspanya’nın CEO koltuğuna oturacak.

MediaMarkt Türkiye’ye 2016’da satın almadan sorumlu yönetim kurulu üyesi (CPO) olarak katılan, ardından da görevine ticaretten sorumlu icra kurulu üyesi (CCO) olarak devam eden Faruk Kocabaş, 2023 başından beri MediaMarkt Türkiye CEO’su olarak görev yapıyordu.

İLGİLİ HABER Vakıflar Bölge Müdürlüğünden Edirne ve Kırklareli’nde Her Gün 500 Kişiye İftar
MediaMarkt Türkiye Üst Yöneticisi (CEO) Faruk Kocabaş, MediaMarkt Saturn Grup içerisindeki en önemli pazarlardan biri olan MediaMarkt İspanya’ya atandı.

Markanın pazar liderliği yolculuğuna büyük katkılarda bulunan; MediaMarkt Türkiye’nin grupta en yüksek büyümeye sahip ülke olmasına liderlik eden; strateji, kategori yönetimi, satın alma, fiyatlandırma, satış sonrası operasyonlar, lojistik, talep planlaması ve ticari pazarlama gibi alanlarda uzun yıllara dayanan deneyimiyle dikkati çeken Kocabaş, Türkiye’deki başarılı kariyerinin ardından şimdi de görevine MediaMarkt İspanya CEO’su olarak devam edecek.

Uluslararası şirketlerdeki uzun kariyeri boyunca her zaman başarılı işlere imza atan ve Türkiye’de Türk Philips Ticaret AŞ ve TP Vision Elektronik Ticaret AŞ’de, Hollanda’da Philips Consumer Lifestyle BV ve MMD Monitors & Displays Nederland BV’de üst düzey görevler üstlenen Kocabaş, ODTÜ İşletme Bölümü’nden mezun oldu.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler