SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi’nden Şehit Öğrenci Sabuhi Huseynov’a Saygı Duruşu

Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi (BŞEÜ), İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'nde kaydını dondurarak askere giden ve vatanı için şehit olan öğrencisi için duygu dolu bir taziye mesajı yayımladı.

Yayınlanma:
ABONE OL

Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi (BŞEÜ), İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nde kaydını dondurarak askere giden ve vatan uğruna şehit olan öğrencisi için duygusal bir taziye mesajı yayımladı.

Üniversitenin Rektörlüğü tarafından yapılan açıklamada, “Üniversitemizin gururu, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü 3. sınıf öğrencisi olan Sabuhi Huseynov, vatanı Azerbaycan’ı savunurken Ermeni güçlerinin tuzakladığı mayının patlaması sonucu şehit düştü. Şehit öğrencimize Allah’tan rahmet diliyor, ailesine ve Azerbaycan halkına başsağlığı ve sabır diliyoruz.” ifadelerine yer verildi.

Şehit Sabuhi Huseynov’un, üniversite eğitimini bir süreliğine askerlik görevi için dondurduğu öğrenildi.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler