SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Cemal Enginyurt’tan Erdoğan’a Sert Tepki: “Bozdurup Bozdurup Yiyelim”

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kabine Toplantısı sonunda emeklilere bir defaya mahsus olmak üzere 5.000 TL ikramiye verileceğinin açıklanması sonrasında ilk tepki Demokrat Parti Genel Başkan Yardımcısı Cemal Enginyurt’tan geldi.

Yayınlanma:
ABONE OL

Tüm emeklilerin merakla beklediği açıklama Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan geldi. Bir defaya mahsus olmak üzere çalışan emekliler hariç tüm emeklilere 5.000 TL ikramiye verileceği açıklandı.

Kasım ayının ilk yarısıyla birlikte ödemelerin hesaplara yatırılacağını müjdeleyen Erdoğan’a ilk tepki Demokrat Parti Genel Başkan Yardımcısı Cemal Enginyurt’tan geldi.

Enginyurt sosyal medya hesabından yaptığı açıklamasında, “Bayram ikramiyesi diyerek #emeklileri oyalamayın demiştim. Erdoğan, “Emeklilerimize bir defalığa mahsus olmak üzere 5 bin Türk Lirası ödemeyi kararlaştırdık. Hem emekli olup hem çalışanlar kapsam dışında olacak” demiş. Ne diyelim? Bozdurup Bozdurup yiyelim. ADALETİNİZ BATSIN.” paylaşımında bulundu.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler