SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Cübbeli Ahmet Hoca Mansur Yavaş’a Hakaret İddiasıyla Emniyette İfade Verdi

Kamuoyunda "Cübbeli Ahmet Hoca" olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'a hakaret ettiği gerekçesiyle hakkında başlatılan soruşturma kapsamında emniyette ifade verdi.

Yayınlanma:
ABONE OL

Yavaş’ın Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı Basın Suçları Bürosuna şikayeti üzerine başlatılan soruşturma kapsamında ifadeye çağrılan Ünlü, avukatlarıyla Beykoz İlçe Emniyet Müdürlüğüne geldi.

Burada ifade verdikten sonra çıkışta basın mensuplarına açıklama yapan Ünlü, Yavaş’ın seçimlerden önce Manisa mitinginde yaptığı konuşmada, İHA ve SİHA’larla ilgili ifadelerinin kendisini kızdırdığını belirterek, “Milli duygularımı harekete geçirdi.” dedi.

Ünlü, buradaki amacının Yavaş’a hakaret etmek olmadığını öne sürerek, söz konusu konuşmasındaki tabiri Yavaş’ın şahsına yönelik söylemediğini savundu.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler