SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Cübbeli Ahmet Hoca, Şarkıcı İsmail Türüt’ten İmamoğlu İçin Beste İstedi

Kamuoyunda Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu için İsmail Türüt’ten şarkı istedi.

Yayınlanma:
ABONE OL

Karadeniz müziğinin sevilen ismi, ünlü şarkıcı İsmail Türüt’ü ziyaret eden Cübbeli Ahmet Hoca, belediye seçiminden önce İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu hakkında bir şarkı yazmasını istedi.

İsmail Türüt’ün Cübbeli Ahmet’e cevabı ise ‘olumlu’ oldu. Türüt, bu isteği kabul ederek İmamoğlu aleyhine milli bir duruşa işaret eden bir türkü yazacağına söz verdi.

Ziyaret sırasında konuşan Cübbeli Ahmet “Belediye seçiminden önce İmamoğlu hakkında da bir şiir bestele.” dedi.

İLGİLİ HABER Sabiha Gökçen Havalimanı’nı Bayram Tatilinde 1 Milyondan Fazla Yolcu Kullandı
Kamuoyunda Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu için İsmail Türüt’ten şarkı istedi.

İsmail Türüt “Tamam söz veriyorum, onun aleyhine de milli bir duruşa işaret eden bir türkü yazacağım.” diyerek söz verdi.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler