SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Fazıl Say’ın Avrupa Konerleri Filistin’i Savunduğu İçin İptal Edildi

Dünyaca ünlü Türk piyanist Fazıl Say, Avrupa'daki konserlerinin iptal edilmesinin ardından sosyal medya hesabından açıklamalarda bulundu.

Yayınlanma:
ABONE OL

İsrail ile Filistin arasındaki gerilim hız kesmeden devam ederken, savaşın müzik dünyasındaki yankıları da duyulmaya devam ediyor.

Ünlü piyanist Fazıl Say’ın İsviçre’de gerçekleştireceği konserler, Filistin yanlısı açıklamaları sebebiyle iptal edildi.

Sosyal medya hesabından olaya ilişkin paylaşımda bulunan Say, İsviçre’de gerçekleştirecek olduğu 4 konserin MİGROS’un konser organizasyonu birimi tarafından iptal edildiğini açıkladı. Kendisine gerekçe olarak İsrail Filistin gerilimi konusundaki fikirleri gösterildi.

İLGİLİ HABER Uyuşturucu Operasyonunda Yakalanan Zanlı Tutuklandı
Dünyaca ünlü Türk piyanist Fazıl Say, Avrupa'daki konserlerinin iptal edilmesinin ardından sosyal medya hesabından açıklamalarda bulundu.

Bu durumdan dolayı duyduğu üzüntüyü belirten Fazıl Say, ”Ben Avrupa’da ifade özgürlüğüne güven duyulur, karanlık ve anlayışsızlık yaşanmaz diye bilirdim. Bu rahatsız edici olay babında güvenim oldukça sarsıldı. Bunu belirtmek isterim.” dedi.

İşte Fazıl Say tarafından yapılan o paylaşım:

f858cfrweaad-uh.jpg

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler