SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Kahveci Kadir Çiçek İşyerinde Müşteri Fotoğraflarıyla Duvarını Süslüyor

Tekirdağ'ın Hayrabolu ilçesinde kahvehane işleten Kadir Çiçek (54) her gelen müşterinin fotoğrafını çekerek işyerinde sergiliyor.

Yayınlanma:
ABONE OL

Çiçek, AA muhabirine, Çıkrıkçı Mahallesi’ndeki iş yerinde “hatıra olsun” diye müşterilerinin fotoğrafını çektiğini söyledi.

Fotoğrafları başlarda bir masanın üzerine yerleştirdiğini ifade eden Çiçek, “Masada yer kalmayınca ve diğer müşterilerim de kendi fotoğraflarını sorunca ben de tablo oluşturdum. Müşterilerim de bunu daha çok beğendi. Dededen toruna bir albüm bu. İleride müşterilerim hayatını kaybettiği zaman onların çocukları, torunları buraya gelince yakınını görünce mutlu oluyor. Ben kahvehaneye gelen herkesi fotoğrafladım. Yaklaşık 10 bin kare fotoğraf çekmişimdir. Bunların 800 tanesini ise karta bastırdım ve tablo şeklinde duvarıma astım.” dedi.

Kahvehaneye gelen Alper Bigalı da işletmecinin misafir gelen herkesin fotoğrafını çekip, duvarda sergilemesinin güzel bir anı olduğunu belirtti.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler