SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Küçükbaş Kaçakçılığı Yapan 2 kişiye Cezai işlem Uygulandı

Kırklareli'nin Vize ilçesine kaçak yollarla 27 küçükbaş hayvan getirdiği belirlenen iki kişiye 68 bin 77 lira idari ceza uygulandı.

Yayınlanma:
ABONE OL

Vize İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri, kentte gerçekleştirdikleri trafik denetiminde M.Ö. idaresindeki 34 GT 8015 plakalı kamyoneti durdurdu.

İstanbul’dan geldiği belirlenen kamyonetle canlı hayvan sevkiyatı yapıldığını tespit eden jandarma ekipleri, durumu İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğüne bildirdi.

Yapılan kontrollerde “Şap ve koyun, keçi çiçeği hastalığı bulunmayan, hastalıklardan ari” kente canlı hayvan sevkinin kaçak yollarla yapıldığını belirleyen ekipler, 27 küçükbaş hayvana el koydu.

İLGİLİ HABER Tıra Arkadan Çarpan Yolcu Otobüsündeki 10 Kişi Yaralandı
Kırklareli'nin Vize ilçesine kaçak yollarla 27 küçükbaş hayvan getirdiği belirlenen iki kişiye 68 bin 77 lira idari ceza uygulandı.

Hayvanlar mezbahalarda kestirilerek, etleri sahibine teslim edildi.

Araç sürücüsü M.Ö. ile besici A.B’ye toplam 68 bin 77 lira idari ceza uygulandı.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler