SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Mustafa Sandal Belediye Başkanı Adayı Olacak Mı? Akşener Açıklama Yaptı!

Ünlü sanatçı Mustafa Sandal'ın önümüzdeki seçimlerde belediye başkan adayı olacağı iddia edilirken, Meral Akşener açıklamalarda bulundu.

Yayınlanma:
ABONE OL

Genel seçimlerin ve Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin sona ermesinin ardından, yerel seçimler için partilerin hazırlıkları başladı. Bu kapsamda, İstanbul, Ankara ve İzmir’de partilerin göstereceği adaylar ve hangi ittifakların kurulacağı merak edilirken, ünlü isimlere dair iddialar ortaya atılıyor. Mustafa Sandal’ın İYİ Parti’nin Beşiktaş Belediye Başkanı Adayı olacağına ilişkin haberlerin ardından, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener açıklamalarda bulundu.

Mustafa Sandal Belediye Başkanı Adayı Olacak Mı?

İYİ Parti Genel başkanı Meral Akşener geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamalarda İzmir’de partisinin Ümit Özlale’yi belediye başkan adayı göstereceğini duyurmuştu. Ankara ve İstanbul adayları için çalışmalar devam ederken, Mustafa Sandal’ın aday olup olmayacağına dair açıklamalarda bulunan Meral Akşener “Ankara ve İstanbul adaylarımızla ilgili çalışma başlattık. Mustafa Sandal Bey’le bizim bir dostluğumuz oluştu zaman içerisinde. Ben istedim doğrusu ama henüz herhangi bir anlaşma ya da resmi bir teklif yapmadık. Keşke adım atsa. Çok isterim” dedi. Mustafa Sandal’ın yanı sıra, önümüzdeki dönemde farklı ünlü isimler için adaylık iddiaları da gündeme gelebilir.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler