SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Özbekistan’da Şiddetli Patlama! Taşkent Yanıyor

Özbekistan'ın başkenti Taşkent'te sabahın erken saatlerinde meydana gelen şiddetli patlama büyük korku ve paniğe yol açtı.

Yayınlanma:
ABONE OL

Özbekistan Acil Durum Bakanlığı’ndan gerçekleşen açıklamada, Sergeli semtinde bir firmanın deposunda patlama oldu.

Patlama sesi Taşkent’in birçok bölgesinden duyulurken halk ne olduğunu anlamak için sosyal medyaya akın edildi. Birçok insan gökyüzüne dumanların yükseldiğini gösteren görüntüleri kaydedip paylaştı.

ozbekistanda-siddetli-patlama.webp

İLGİLİ HABER Sabiha Gökçen Havalimanı’nı Bayram Tatilinde 1 Milyondan Fazla Yolcu Kullandı
Özbekistan'ın başkenti Taşkent'te sabahın erken saatlerinde meydana gelen şiddetli patlama büyük korku ve paniğe yol açtı.

Yaralananlar hastaneye sevk edilirken meydana gelen yangını söndürmek üzere çok sayıda itfaiye ekibi bölgeye geldi. Yangının birkaç saat içinde söndürüldüğünü ve durumun kontrol altında olduğunu açıklayan yetkililer halka sakin olma çağrısında bulundu.

Patlamanın etkisiyle çevredeki sakinlerinin binaları hasar aldı. Acil Durum Bakanlığı, olayda ağır yaralanan olmadığını bildirdi.

Bazı haber kaynaklarında patlamanın elektrik hattındaki bir problemden kaynaklı olabileceği öne sürüldü. Olayla ilgili soruşturma başladı.

ozek-1.webp

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler